lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A dajcie spokój. Moim zdaniem jakby Rafinha zagrał od pierwszych minut to wynik byłby inny na pewno nie 4-0.
0
Początek meczu moim zdaniem nas zniszczył, pomoc nie dała rady i poszło
0
Niech Gomesa weźmie ze sobą
0
Jakbyśmy my nie mieli fuksa byłoby już 8-0 kolego :D
4
Wielki szacunek dla PSG, należy im się za to co grają. Gratulacje awansu dla PSG.
1
Spokojnie to mało ważne rozgrywki :D
0
Piękna odpowiedź :D
0
Kto jeszcze ma nadzieję że Gomes będzie nasza gwiazda? :]
0
Powiem szczerze że dobre i to będzie :]
0
Każdy sobie zadaje to pytanie. Nie ma formy a cały czas jest w wyjściowym składzie. Paranoja.
4
Dziękuję Enrique za danie szansy Gomesowi dzisiaj. Naprawdę chłopak rozegrał piękny mecz na wagę naszego awansu.
2
Tak się tylko posmiali na rozluźnienie
0
Znowu ten Gomes wylazi. Myślałem że go zmieni na Rafinhe
0
Będę się bał jak Real kupi Verattiego :D
0
Akurat teraz nie marzę o niczym innym tylko żeby Gomes poszedł i usiadł na trybuny, ten gość wyczerpal moja cierpliwość :D
1
Veratti to gość z wielką gracją w grze bardzo przypomina Xaviego. Wiadomo o kogo trzeba zabiegać teraz.
0
Messiemu dajmy spokój. Sprzedajemy Gomesa i to jak najszybciej bo już mnie osobiście męczy to że on odpali. Nie odpalił jeszcze to co on robi na boisku?
1
To wina Lucho nikogo więcej. Ma pupila Gomesa i on liczy na cud że on nagle wypali. Czym on się wyróżnia na treningu że cały czas na niego stawia jak np wchodzi Rafinha i jest wielka różnica w grze
2
Chyba Gomesa i Enrique łączą jakieś dziwne układy bo on nie nadaje się na takie mecze kiedy on to zrozumie że to nie jest zabawa że w tak ważnych meczach będzie sobie Gomesa wdrażal w drużynę. Daj mu grać np z Alaves ale nie z PSG jak chłop nic nie wnosi ciekawego do drużyny i podaje tylko piłkę do tyłu i nic więcej.
1
Kupujcie Gomesa kolejnego defensywnego zawodnika który nic nie wnosi do składu a na graczy typu Veratti nawet nie zwracajcie uwagi bo jest za drogi. Drogi ale jak gra. Takiego zawodnika właśnie nam brakuje i to bardzo.
0
Jak chcemy wygrać lub nawet zremisowac to Gomes nie ma prawa wyjść na drugą połowę
0
Aby nie wyjechać z Paryża z wynikiem 3-0.
0
Na prawej obronie tak w pomocy to solidny gracz
0
Ja rozumiem Gomes wszystko fajnie ale od 70 minuty a nie od początku na taki mecz. Tutaj powinien być bardziej kreatywny gracz tj Rafinha
0
To powinien być.gol
0
Ale mamy lipa, remis biorę w ciemno
1
Veratti to mega gracz ale by do nas pasował
0
Mamy kłopoty dzisiaj
0
Po 7 minutach oceniasz sędziego?
0
PSG chyba ma nakazane przez trenera atakowanie strona Roberto