0

A dajcie spokój. Moim zdaniem jakby Rafinha zagrał od pierwszych minut to wynik byłby inny na pewno nie 4-0.

0

Początek meczu moim zdaniem nas zniszczył, pomoc nie dała rady i poszło

0

Niech Gomesa weźmie ze sobą

0

Jakbyśmy my nie mieli fuksa byłoby już 8-0 kolego :D

4

Wielki szacunek dla PSG, należy im się za to co grają. Gratulacje awansu dla PSG.

1

Spokojnie to mało ważne rozgrywki :D

0

Piękna odpowiedź :D

0

Kto jeszcze ma nadzieję że Gomes będzie nasza gwiazda? :]

0

Powiem szczerze że dobre i to będzie :]

0

Każdy sobie zadaje to pytanie. Nie ma formy a cały czas jest w wyjściowym składzie. Paranoja.

4

Dziękuję Enrique za danie szansy Gomesowi dzisiaj. Naprawdę chłopak rozegrał piękny mecz na wagę naszego awansu.

2

Tak się tylko posmiali na rozluźnienie

0

Znowu ten Gomes wylazi. Myślałem że go zmieni na Rafinhe

0

Będę się bał jak Real kupi Verattiego :D

0

Akurat teraz nie marzę o niczym innym tylko żeby Gomes poszedł i usiadł na trybuny, ten gość wyczerpal moja cierpliwość :D

1

Veratti to gość z wielką gracją w grze bardzo przypomina Xaviego. Wiadomo o kogo trzeba zabiegać teraz.

0

Messiemu dajmy spokój. Sprzedajemy Gomesa i to jak najszybciej bo już mnie osobiście męczy to że on odpali. Nie odpalił jeszcze to co on robi na boisku?

1

To wina Lucho nikogo więcej. Ma pupila Gomesa i on liczy na cud że on nagle wypali. Czym on się wyróżnia na treningu że cały czas na niego stawia jak np wchodzi Rafinha i jest wielka różnica w grze

2

Chyba Gomesa i Enrique łączą jakieś dziwne układy bo on nie nadaje się na takie mecze kiedy on to zrozumie że to nie jest zabawa że w tak ważnych meczach będzie sobie Gomesa wdrażal w drużynę. Daj mu grać np z Alaves ale nie z PSG jak chłop nic nie wnosi ciekawego do drużyny i podaje tylko piłkę do tyłu i nic więcej.

1

Kupujcie Gomesa kolejnego defensywnego zawodnika który nic nie wnosi do składu a na graczy typu Veratti nawet nie zwracajcie uwagi bo jest za drogi. Drogi ale jak gra. Takiego zawodnika właśnie nam brakuje i to bardzo.

0

Jak chcemy wygrać lub nawet zremisowac to Gomes nie ma prawa wyjść na drugą połowę

0

Aby nie wyjechać z Paryża z wynikiem 3-0.

0

Na prawej obronie tak w pomocy to solidny gracz

0

Ja rozumiem Gomes wszystko fajnie ale od 70 minuty a nie od początku na taki mecz. Tutaj powinien być bardziej kreatywny gracz tj Rafinha

0

To powinien być.gol

0

Ale mamy lipa, remis biorę w ciemno

1

Veratti to mega gracz ale by do nas pasował

0

Mamy kłopoty dzisiaj

0

Po 7 minutach oceniasz sędziego?

0

PSG chyba ma nakazane przez trenera atakowanie strona Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?