lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ja życzę mu jak najlepiej ale to trudny mecz a Ty jak dobrze zauważyłeś on nie jest jeszcze u nas dopasowany
0
Pozdrawiam wszystkich którzy wierzą że Gomes dzisiaj da radę
0
Gomes i Rakitic w jednym składzie to nie wypali, znowu bedzie wszystko na chodzonego. Rakitic i Arda ewentualnie Arda i Denis.
0
Pajac musi pajacowac przeciez
1
Ta i jeszcze śmiechy sobie robi
0
Chyba nikt na świecie nie irytuje jak Cristiano
1
Nie on nurkowal
0
The Best. Real ma więcej szczęścia niż rozumu
4
No to też. Ale jakaś technologia musi być żeby takie rzeczy nie miały miejsca.
4
Ja to jestem jeszcze w szoku po tej niezaliczonej bramce
0
Jeszcze jeden jeszcze jeden
0
Brama była. To jest kryminał
0
Teraz to już można spacerować
0
Panowie mamy Gomesa w składzie, damy radę
0
Pacuje się do domu
0
Alba i Roberto na rozgrzewce
0
Dawaj Matsa na napastnika :D
1
Panie daj Pan spokój z takimi zartami
0
Jak Gomes wejdzie to Betis z prędkością żółwia będzie mógł grać w środku pola
0
Ale Neymar może wybierać inne warianty strzału bo widać że bramkarze w LaLiga wiedzą jak bronić strzały Neymara bo są identyczne. Messi czy Suarez to już co innego
0
Z Realem miał identyczna sytuację
1
Dobrze ze Betis opadł trochę z sił
0
Ney to właśnie takie sytuacje powinien poćwiczyć na treningu bo to nie jest pierwszy taki strzał obroniony i wykonany w takim właśnie stylu
0
Brak Busiego i już mamy błędy całej drużyny
0
Może są po melanżu :D
0
Vidal chyba dzisiaj stworzył jedyna groźna sytuację po dośrodkowaniu do Suareza
0
Spokojnie zaraz Betis straci siły
0
Redakcja powinna oglądać teraz mecz i powiedzieć czy tak wygląda spacerek :]
0
Jak szybko wstał jak piłkę przejęli :D
0
Słownik słownik pisze z telefonu :] patrzę że tu sepy tylko czekają na błąd :D przynajmniej macie zabawę i widzę że mało wam potrzeba do dobrej zabawy, służę pomocą jak tak ;D