0

No ja życzę mu jak najlepiej ale to trudny mecz a Ty jak dobrze zauważyłeś on nie jest jeszcze u nas dopasowany

0

Pozdrawiam wszystkich którzy wierzą że Gomes dzisiaj da radę

0

Gomes i Rakitic w jednym składzie to nie wypali, znowu bedzie wszystko na chodzonego. Rakitic i Arda ewentualnie Arda i Denis.

0

Pajac musi pajacowac przeciez

1

Ta i jeszcze śmiechy sobie robi

0

Chyba nikt na świecie nie irytuje jak Cristiano

1

Nie on nurkowal

0

The Best. Real ma więcej szczęścia niż rozumu

4

No to też. Ale jakaś technologia musi być żeby takie rzeczy nie miały miejsca.

4

Ja to jestem jeszcze w szoku po tej niezaliczonej bramce

0

Jeszcze jeden jeszcze jeden

0

Brama była. To jest kryminał

0

Teraz to już można spacerować

0

Panowie mamy Gomesa w składzie, damy radę

0

Pacuje się do domu

0

Alba i Roberto na rozgrzewce

0

Dawaj Matsa na napastnika :D

1

Panie daj Pan spokój z takimi zartami

0

Jak Gomes wejdzie to Betis z prędkością żółwia będzie mógł grać w środku pola

0

Ale Neymar może wybierać inne warianty strzału bo widać że bramkarze w LaLiga wiedzą jak bronić strzały Neymara bo są identyczne. Messi czy Suarez to już co innego

0

Z Realem miał identyczna sytuację

1

Dobrze ze Betis opadł trochę z sił

0

Ney to właśnie takie sytuacje powinien poćwiczyć na treningu bo to nie jest pierwszy taki strzał obroniony i wykonany w takim właśnie stylu

0

Brak Busiego i już mamy błędy całej drużyny

0

Może są po melanżu :D

0

Vidal chyba dzisiaj stworzył jedyna groźna sytuację po dośrodkowaniu do Suareza

0

Spokojnie zaraz Betis straci siły

0

Redakcja powinna oglądać teraz mecz i powiedzieć czy tak wygląda spacerek :]

0

Jak szybko wstał jak piłkę przejęli :D

0

Słownik słownik pisze z telefonu :] patrzę że tu sepy tylko czekają na błąd :D przynajmniej macie zabawę i widzę że mało wam potrzeba do dobrej zabawy, służę pomocą jak tak ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?