lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak go odeślę to zarząd powinien też Lucho odesłać bo to już będzie przeginanie z jego strony.
0
Z Vidalem to widać z Enrique miał jakąś fazę, musi chlopowi dawać częściej szansę. Z tym Srna to też Lucho wymyślił coś sobie.
0
To już będzie katastrofa. Vidal o niebo lepszy od Mathieu
2
I bardzo dobrze. Niech trener da szansę Vidalowi
0
Jak Mathieu zagra to zapomnijmy o 3 pkt
0
To byłby godny następca Andresa
0
Dzisiaj pomoc fajnie zagrała :] Gomes nas tylko zamula
0
To jeszcze lepiej :D
10
Aż dziwne że zaliczyli :D brawo
0
Przecież bramki z akcji się nie liczą dla nas, możemy strzelać z wolnych i karnych :]
0
Ale lipa z tymi sędziami
0
Chodzi mi o to żeby nie robić z niego bohatera
0
Może zmadrzal nasz trener z Andre że jednak nie jest w formie
0
No nie z taką gra jak w ostatnich meczach. Liga mistrzów to jednak nie są żarty w tej fazie.
0
No to chyba jakbyśmy nie tracili przez niego to mistrz byłby po prostu wcześniej bez stresu dla całej ekipy. Dobre mecze Mathieu w Barcelonie można policzyć na jednej ręce. Alves to jest piłkarz który dla nas dużo zrobił i ciężko go zastąpić ale nie Mathieu w dodatku przeplacony transfer. Gratulacje dla Valencii bo umie z nami handlować.
0
La Liga zespół ze środka tabeli jak dla niego. Niech się ogrywa w Hiszpanii a nie będzie teraz tulaczka po świecie i nic z tego nie wyniknie a popsuje sobie karierę
0
To główny argument ale wszyscy pamiętają że zdobył bramkę a pamiętasz kolego ile przez jego błędy było straconych punktów? Bo kilka bramek własnie przez niego było zawalonych więc on meczem z Realem co najwyżej odkupił swoje błedy
0
Znajdzie się ktoś na miejsce Lucho, jak Pep przychodził to myślałem że nie wytrzyma połowy sezonu a jak odchodził myślałem że to koniec świata, tak jak Pep miał następce tak i za Lucho da się kogoś znaleźć
1
A co on takiego dla Barcelony szczególnego zrobił?
0
Z Mathieu i Paco to ma akurat rację
4
Ja bym Vidala z tego towarzystwa zostawił
0
Dajcie szansę Denisowi, straty stratami ale wreszcie się coś zadziało jak wszedł na boisko a z Gomesem gra była monotonna i przewidywalna
0
No ale zauważ że jak już jesteśmy w tym polu karnym to każdy szuka pozycji z jednego metra. Ja nie mówię że to źle to taki styl ale jak nie idzie to czemu nie można mieć drugiego rozwiązania tylko gramy to samo do 90 minuty?
0
Mówisz że są sami eksperci a właśnie niektórzy mają rozsądne rozwiązania. Ale jak wszyscy wiemy dopóki Enrique jest trenerem on rządzi, tu są wyrażane tylko opinie.
0
Mamy najpiękniejszy styl gry na świecie ale czasem męczy jak nasi zawodnicy chcą np wejść z piłką do bramki. Jak nam idzie to jest widowiskowe ale jeżeli nie to już nie ma takiego polecenia od trenera np to nie idzie więc mamy Plan B strzały z dystansu, może to nam będzie lepiej szło. Druga sprawa to wystawianie na siłę zawodników którzy jeszcze nie złapali naszego rytmu przede wszystkim mówię o Andre. Jest Rafinha jest Denis ale trener wybiera piłkarza który nie reprezentuje poziomu np Rafinhi który mógł już zejść z formy skoro prawie wcale na niego nie stawia. O Vidalu nie ma co nawet gadać ale nie wydaje mi się że np pomysł ze sprowadzeniem Srny rozwiąże nawet na chwilę problem z prawa strona. Vidal nie prezentuje się źle a jest wyrzucony z powodów dla nas wszystkich mało zrozumiały
0
A czemu nie spróbować Vidala w pomocy jak Lucho nie widzi go w obronie? Przecież technicznie jest dobry, dużo się rusza, Gomes przy nim to jak mucha w smole
0
Lucho ma swoich "ulubieńców" i stawia na nich nawet jak nie są w formie. Vidal nie gra tragedii a jest wgl poza ławką, zarząd też powinien się tym zainteresować. Srna na pewno nam prawej strony nie rozrusza a Vidala ciągnie do przodu i wcale w ostatnich meczach nie wyglądało to źle
0
Andre Gomes ostatni mecz zagrał ponad swoją dotychczasową formę ale to i tak blado wypadło ale jak Denis wszedł zaczęło się coś dziać nawet jak zaliczył kilka strat
31
Może dostane tu teraz hejt ale moim zdaniem Denis powinien wychodzić więcej razy od pierwszych minut, jak dla mnie jak on wchodzi pomoc dużo lepiej funkcjonuje
0
Wszystkie mecze do końca ligi musimy wygrać jeżeli jeszcze są myśli o mistrzostwie