0

Jego bym z miłą chęcią zobaczył u nas :)

1

A kto na prawą obrone?

0

Dlatego chodzi o zmiennika :)

0

On ma już swój wiek, dajcie sobie spokój. Niech idzie trzeba odmlodzic skład.

0

Ja jestem też za Bellerinem.

0

Oby był dla niego godny następca. Chociaż ja osobiście byłem za odmlodzeniem składu.

0

Ta informacja już była ze 4 miesiące temu na stronie Realu :]

1

Jak dla mnie:
Mascherano musi zostać.
Alves może odejść ale w jego miejsce Bellerin.

0

Ja miałem Icardiego w Schalke

3

Barcelona zaskakuje. Wszystko jednak wskazywało że Alves i Mascherano u nas zostaną. Żal ich ale jednak jestem za tym żeby odmlodzic nasza kadrę. Mam nadzieję że nie zastąpią ich graczami typu Douglas :]

0

To za tyle to trzeba go zatrzymać u siebie bo jest w formie i dużo dla nas robi.

1

Zobacz ile Barca dała za Mathieu :] Jak dla mnie Mascherano jest wart powyżej 25 mln.

0

Bardzo mądra rada :D

0

Jak dla mnie to bardzo smutna wiadomość....

1

Chyba nam rośnie nowa gwiazda na forum bo co post to lepszy od tego zawodnika czyli Mati95 :D jak nie wiesz co zrobić to obejrzyj Szkole tam jest co odcinek taka akcja :D

2

Za dużo Blok ekipy

2

Ja szczerze byłem zadowolony z tego transferu ponieważ w Arsenalu jak nie miał kontuzji prezentował wysoki poziom. Arsenal wyczuł moment że to ostatni dzwonek żeby wziąć za niego spoko pieniądze i to zrobili.

1

Jednak Arsenal wiedział co robi.... No ale gdyby nie kontuzje Thomas mógłby być jednym z podstawowych SO naszego zespołu

1

Sędzia kryminał

0

Nie spinaj się

0

Mam nadzieję że dzisiaj Mathieu nam nic nie popsuje

6

Spokojnie Panowie nadal jesteśmy w grze

0

Po to jest Neymar.

0

Szkoda ze Espanyol jeszcze nie spadł :]

0

No z Realem rewanż na stojąco bez pomysłu na grę, Górna piłka na Kuna który był praktycznie sam z przodu.

0

No niestety tak wypadło że słabszy okres wtedy przyszedł. I tak wielki szacunek co MSN robili i grali tak długo bez konkretnego zmiennika.

0

Oby Leicester Nie tylko sprzedawalo ale także kogoś dobrego kupili na przyszły sezon

1

Oby :] wolę żeby Sporting został

0

Grają 18 a my 22

0

Takiej jak Barcelona :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?