lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jego bym z miłą chęcią zobaczył u nas :)
1
A kto na prawą obrone?
0
Dlatego chodzi o zmiennika :)
0
On ma już swój wiek, dajcie sobie spokój. Niech idzie trzeba odmlodzic skład.
0
Ja jestem też za Bellerinem.
0
Oby był dla niego godny następca. Chociaż ja osobiście byłem za odmlodzeniem składu.
0
Ta informacja już była ze 4 miesiące temu na stronie Realu :]
1
Jak dla mnie:
Mascherano musi zostać.
Alves może odejść ale w jego miejsce Bellerin.
0
Ja miałem Icardiego w Schalke
3
Barcelona zaskakuje. Wszystko jednak wskazywało że Alves i Mascherano u nas zostaną. Żal ich ale jednak jestem za tym żeby odmlodzic nasza kadrę. Mam nadzieję że nie zastąpią ich graczami typu Douglas :]
0
To za tyle to trzeba go zatrzymać u siebie bo jest w formie i dużo dla nas robi.
1
Zobacz ile Barca dała za Mathieu :] Jak dla mnie Mascherano jest wart powyżej 25 mln.
0
Bardzo mądra rada :D
0
Jak dla mnie to bardzo smutna wiadomość....
1
Chyba nam rośnie nowa gwiazda na forum bo co post to lepszy od tego zawodnika czyli Mati95 :D jak nie wiesz co zrobić to obejrzyj Szkole tam jest co odcinek taka akcja :D
2
Za dużo Blok ekipy
2
Ja szczerze byłem zadowolony z tego transferu ponieważ w Arsenalu jak nie miał kontuzji prezentował wysoki poziom. Arsenal wyczuł moment że to ostatni dzwonek żeby wziąć za niego spoko pieniądze i to zrobili.
1
Jednak Arsenal wiedział co robi.... No ale gdyby nie kontuzje Thomas mógłby być jednym z podstawowych SO naszego zespołu
1
Sędzia kryminał
0
Nie spinaj się
0
Mam nadzieję że dzisiaj Mathieu nam nic nie popsuje
6
Spokojnie Panowie nadal jesteśmy w grze
0
Po to jest Neymar.
0
Szkoda ze Espanyol jeszcze nie spadł :]
0
No z Realem rewanż na stojąco bez pomysłu na grę, Górna piłka na Kuna który był praktycznie sam z przodu.
0
No niestety tak wypadło że słabszy okres wtedy przyszedł. I tak wielki szacunek co MSN robili i grali tak długo bez konkretnego zmiennika.
0
Oby Leicester Nie tylko sprzedawalo ale także kogoś dobrego kupili na przyszły sezon
1
Oby :] wolę żeby Sporting został
0
Grają 18 a my 22
0
Takiej jak Barcelona :>