0

Oby następny był równie udany

0

Możesz powiedzieć co oni mówili? Bo niestety nie jestem w temacie jakoś :]

0

No masz rację. No ale trochę już irytują te niektóre wygrane Realu, tu mecz Przyjaźni tu nic nie grają a jednak strzela w końcówce, tu się przestrasza w szatni bo to Real. Każdy ma prawo mieć swoją opinię dla mnie jest taka że Real ma łatwiej w lidze może to dla was wszystkich brednie ale ja tak myślę sam sobie :]

0

Obiektywizm najważniejszy :]

1

I tak czy siak Barcelona musi dzisiaj zdobyć 3 pkt.

0

Czego się tak spinasz? Tak mam układy jesteś zadowolony? :] a może kibic Realu się odezwał :]

0

Wygrał ten który ma lepsze układy w lidze :]

8

A ja kibicuje Barcelonie :]

0

Atletico bramka w 90 min jak zwykle. Taka będzie niestety magia, grać to gramy my magiczny futbol i widowiskowy reszta jednak tylko liczy na jedną bramkę i obrona i obrona i jeszcze raz obrona.

0

Można było to już dawno załatwić, teraz nerwy do końca

0

Jakoś Atletico ogląda się bardzo ciężko moim zdaniem

0

Po sezonie jak najbardziej :]

0

No oby już nikt

0

Może Vidal złapał formę, chciałbym zobaczyć go w dzisiejszym meczu.

0

No na to wychodzi

1

Wielki szacunek dla niego co robił dla Barcy. Ale po co chciał odchodzić na stare lata od nas jak mógł sobie dokończyć karierę we wspaniałym klubie a nie tulac się po świecie i grzać ławę w średnich klubach. Mógł sobie stworzyć piękna historie i zostać w sercach kibiców Barcy że był z nią do końca ale wybrał inna drogę. Powodzenia VV i tak zrobiłes dla nas wiele.

0

Dobra opcja. Villarreal też by mocno nie ucierpiał Suarez do nas odejdzie Hallilovic do nich. Wilk syty i owca cała.

0

Dobrze powiedziane ( Wystarczy)

1

Każdy chyba tak mówił że będzie tęsknota za szkoła, ja już 5 lat po szkole i tęsknoty nie widać :]

0

Jednak trzeba myśleć powoli o zastąpieniu Iniesty bo młodszy nie będzie a jego trzeba zastąpić kimś z wyższej półki bo to wielki gracz. Ale to jest opcja na koniec najpierw to obrona lewa i środek do tego napastnik później można myśleć o pomocy.

0

Staż może zrobić w sklepie a nie od razu lecieć na Policję bo zadzwonili do niego :]

0

Bardzo mądry ruch, naprawdę mądry :D tak jak koledzy piszą będziesz miał pewnie tylko kolegów na tym forum :D

0

Nie Wchodzić w link

0

Staż 5 lat :] co tam kolego?

1

Staż 5 lat :] co tam?

0

No a my z Realem tak chętnie handlujemy? BVB to nie klub z Polski że 5 mln to dla nich fortuna. 5 mln mniej dajmy na to a nie dodaje sił swojemu głównemu rywalowi, co bardziej się opłaca? Poza tym są kluby co dadzą tyle samo co Bayern

1

Właśnie co to za myślenie dla 10 mln strzelać sobie w kolano i dawać go swojemu wrogowi żeby przez cały sezon psul im krew. Tak jak mówisz puścić go taniej za granicę.

0

Słuchaj liczy się co teraz osiągnęli a osiągnęli bardzo dużo. Patrz na nich pod takim kątem tylko wtedy jak bogate kluby ich nie rozwala że swoją kasa bo na pewno na paru graczy Leicester się szykują wielkie kluby.

0

Naszych to dobrze skopia ale wydaje mi się że i tak Barca ich pokona bez problemu

0

Chyba w lidze Betis będzie najtrudniejszy. W meczu finałowym z Sevilla musi być już forma na 100 %.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?