lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
W meczu z Atletico wyglądał bardzo pewnie moim zdaniem.
0
Szkoda konkursu bo w poniedziałek właśnie zakupiłem taka piłke do swojej kolekcji :)
0
No i lewy obrońca by się przydał jeszcze.
0
A Ty średnio pasujesz do tego forum jak tak. Kontuzja na początku sezonu, zobacz z kim ten chłopak rywalizuje, cieżko się wykazać w 10 min jak jest taki tłok w środku pola.
0
Iniesta ma 32 lata trzeba szukać już nowych opcji zastąpienia
4
Rafinha średnio pasuje do Barcelony?
0
Suarez zagra w Klasyka jeszcze to na plus
0
Roberto dobrze sobie tam radzi :]
1
Oby Suarez dzisiaj nie obejrzał kartki....
0
Właśnie. Suarez dzisiaj musi grać ostrożnie bo jest bardzo potrzebny na Real.
0
No jutro mamy wielkie szanse :) poza tym Real też czeka cieżki mecz z Sevilla :)
0
Atletico przegrało 2-1 :)
0
Jak Real przejdzie dalej to nie będzie taryfy ulgowej pózniej.... Nasz przeciwnik najmocniejszy.
1
Wróżbita czy co? :D
1
Robi się gęsto w środku pola :] ale dla nas to bardzo dobrze bo możemy dobrze rotowac składem
0
Może i w tym wariactwie jest troche sensu :)
0
To jest kopia Neuera :)
1
Już bez przesady że Bravo wszystko wyciąga..... Strzał na 1-1 idealny mocny pod poprzeczke, mało bramkarzy takie coś wyciąga, trochę trzeba mieć realnego myślenia a nie że Bravo by stał to by obronił.
0
No takiej bramki to chyba w życiu jeszcze nie widziałem :] pięknie Suarez
1
Taaa za wszystko karnego by chcieli....
0
Rudy robi dzisiaj dobra robotę jak do tej pory :]
0
Ja nie mam nic przeciwko, bardzo dobry gracz.
0
Moim zdaniem to byłoby najlepsze rozwiązanie jakby dzisiaj dostał kartke.
0
12 mln bierzemy za niego w ciemno :)
2
Śmiem powiedzieć że Iniesta ale to mała różnica między nimi. Jednak myślę że Iniesta był bardziej spektakularny Xavi nadawał gracji i spokoju. Zależy kto co lubi :>
0
Ja też jestem za tym. Alaba jest świetny ale i bardzo drogi, nam potrzebny bardzo dobry zmiennik bo jednak ja widzę w pierwszym składzie Albe a Gaya na zmianę
0
No jakby Alaba u nas grał to była by bomba :]
0
Nie wiem czy Nolito ma taki super poziom teraz
0
Twój ulubieniec dzisiaj bramka i asysta, może się trochę do niego przekonasz :]
12
No nie bądź taki pewny że nie dogoni. Liga jeszcze trwa, trzeba trzymać rękę na pulsie