13

W meczu z Atletico wyglądał bardzo pewnie moim zdaniem.

0

Szkoda konkursu bo w poniedziałek właśnie zakupiłem taka piłke do swojej kolekcji :)

0

No i lewy obrońca by się przydał jeszcze.

0

A Ty średnio pasujesz do tego forum jak tak. Kontuzja na początku sezonu, zobacz z kim ten chłopak rywalizuje, cieżko się wykazać w 10 min jak jest taki tłok w środku pola.

0

Iniesta ma 32 lata trzeba szukać już nowych opcji zastąpienia

4

Rafinha średnio pasuje do Barcelony?

0

Suarez zagra w Klasyka jeszcze to na plus

0

Roberto dobrze sobie tam radzi :]

1

Oby Suarez dzisiaj nie obejrzał kartki....

0

Właśnie. Suarez dzisiaj musi grać ostrożnie bo jest bardzo potrzebny na Real.

0

No jutro mamy wielkie szanse :) poza tym Real też czeka cieżki mecz z Sevilla :)

0

Atletico przegrało 2-1 :)

0

Jak Real przejdzie dalej to nie będzie taryfy ulgowej pózniej.... Nasz przeciwnik najmocniejszy.

1

Wróżbita czy co? :D

1

Robi się gęsto w środku pola :] ale dla nas to bardzo dobrze bo możemy dobrze rotowac składem

0

Może i w tym wariactwie jest troche sensu :)

0

To jest kopia Neuera :)

1

Już bez przesady że Bravo wszystko wyciąga..... Strzał na 1-1 idealny mocny pod poprzeczke, mało bramkarzy takie coś wyciąga, trochę trzeba mieć realnego myślenia a nie że Bravo by stał to by obronił.

0

No takiej bramki to chyba w życiu jeszcze nie widziałem :] pięknie Suarez

1

Taaa za wszystko karnego by chcieli....

0

Rudy robi dzisiaj dobra robotę jak do tej pory :]

0

Ja nie mam nic przeciwko, bardzo dobry gracz.

0

Moim zdaniem to byłoby najlepsze rozwiązanie jakby dzisiaj dostał kartke.

0

12 mln bierzemy za niego w ciemno :)

2

Śmiem powiedzieć że Iniesta ale to mała różnica między nimi. Jednak myślę że Iniesta był bardziej spektakularny Xavi nadawał gracji i spokoju. Zależy kto co lubi :>

0

Ja też jestem za tym. Alaba jest świetny ale i bardzo drogi, nam potrzebny bardzo dobry zmiennik bo jednak ja widzę w pierwszym składzie Albe a Gaya na zmianę

0

No jakby Alaba u nas grał to była by bomba :]

0

Nie wiem czy Nolito ma taki super poziom teraz

0

Twój ulubieniec dzisiaj bramka i asysta, może się trochę do niego przekonasz :]

12

No nie bądź taki pewny że nie dogoni. Liga jeszcze trwa, trzeba trzymać rękę na pulsie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?