lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i nie oszukujmy się że Anglia równa się grube miliony.
0
Mam nadzieję ze tak nie będzie, Mahrez na pewno poleci gdzieś ale może resztę da się jakoś zatrzymać bo chyba nie zależy im tylko na jednym sezonie.
0
Ale moim zdaniem to bardzo dobrze bo może słabsze kluby wezmą z nich przykład a nie czasem mecz przegrany jest już w szatni.
0
No Tottenham gra jutro ale zobacz że Leicester gra w następnej kolejce z Man Utd ale Tottenham gra z Chelsea więc Tottenham nie ma też takiej łatwej drogi.
1
Ale Leicester pisze sobie piękna historie. Dowód na to że miliony nie grają, da się to zrobić chęciami i sercem. Chciałbym żeby po tym sezonie ich nie rozkupili bogatsi i żeby ta historia dalej trwała. Powodzenia Leicester.
0
Niech mają tą przyjemność bycia liderem chociaż parę godzin :]
3
Nawet jak Rayo przegra to i tak szacunek dla nich
1
Nie mów nic nikomu....
1
Jaki kraj taki reprezentant
0
Patrząc na ich fart ich tam po prostu widzę, ale wiem że takie ślizganie się długo nie potrwa, przegrana w finale ich bardziej zaboli moim zdaniem :)
3
A ja mam nadzieje że Pep ze swoim Bayernem pokona Real w finale LM :)
1
Maly kryzys w Barcelonie i już ploty :] na dodatek piszą o złych relacjach tridente a jeszcze miesiąc temu stawiali ich za przykład prawdziwiej przyjaźni i radości z tego co się robi i kocha. Chorągiewki i tyle w temacie.
0
No on też chyba głupi nie jest i jakby do nasz szedł wie czego się spodziewać.
0
Kolego a myślisz przyszłościowo? Messi też wieczny nie będzie.
0
No to wina bierność na ostatnim rynku transferowym, nawet starszy doświadczony napastnik mógłby przyjść, na pewno by kogoś znaleźli, byłaby rotacja. A oni tylko Nolito i nikt więcej i tak MSN bardzo długo dało radę.
0
Ja wole o 100 razy bardziej Gameiro niż Nolito. Alves wnosi tylko zamieszanie jakby nie był częścią tego zespołu, żeby na boisku tak grał jak robi szum to byłoby fajnie.
0
Roberto miał błąd i po tej akcji był karny no ale w całokształcie o wiele lepiej się od Alvesa prezentował. W tym sezonie nie pierwszy raz tracimy gola przez Alvesa a wydaje mi się że przy pierwszej bramce mógł lepiej pokryć
0
Ty chodź do nas :]
3
Moim zdaniem do tego się przyczynił trochę brak ruchów transferowych w ostatnim okienku, zawsze jeden napastnik doświadczony może odmienić losy meczu. Munir chłopak zdolny ale jednak tylko w meczach z ogórkami go widzę a nie LM.
0
Jeszcze mamy dużo do zdobycia przecież. Puchar Króla i La Liga to też duże osiągnięcia więc trzeba się podnieść po tym trudnym okresie.
0
Myśle że kogoś takiego wtedy potrzebowaliśmy
0
Co nas nie zabije to nas wzmocni!
0
No ale jednak ten karny był dla nas, ale trzeba też zrozumieć sędziego bo to bardzo ważny mecz a to była 92 min nie wiem czy ktoś by się odważył na karnego. No ale cóż takie życie
0
Pogba kosztuje tyle co nasz cały budżet na transfery na przyszły sezon....
0
Gimb to Ty jesteś parówo, jakoś jesteś 3 lata młodszy mądralo, idż spać bo jutro do szkoły pewnie . Zobacz ekspercie ile Alves popełnił błedów w tym sezonie i ile goli przez niego straciliśmy. Vidal jak dla mnie bardziej efektywny.
2
Alves to już się chyba u nas wypalił
0
Całym sercem kibicuje Barcelonie, musimy zapomnieć co było i dać z siebie wszystko co najlepsze. Trzeba wygrać te mecze bo mamy mnóstwo do stracenia.
0
Ostatnio grał bardzo pewnie
2
Naucz się pisać i później się wypowiadaj.
0
W tym meczu musi być skupienie do ostatniej chwili, oby nasi się nie rozpraszali, trzeba wygrać to i zamknąć ligę jak najwcześniej jest to możliwe. Na papierze wyglądamy super w porównaniu do nich lecz przeciwnik nam nie leży ale damy rade :)