lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z Tobą w 100 %.
1
Może jeszcze będzie :) ogólnie na chwile obecną sporo graczy którzy odeszli z Barcy zrobili bardzo duży progres
0
Raz na rok to i strzelba sama wypala. Teraz będzie znowu grał przeciętnie jak to on :]
5
Chętnie widziałbym go w Barcelonie
0
No oby na 5 mln się nie skończyło
0
To właśnie boli że nie umiemy sprzedawać zawodników
1
W obecnym momencie i cenach powinni wziąć za niego 20 mln moim zdaniem, rynek na dzień dzisiejszy ma wygórowane ceny więc czemu my mamy zawsze zanizac
0
Oficjalnie: Douglas poślizgal sie podczas sprzątania w szatni.
0
Wierzyłem w Celte ale ich pojechali dzisiaj równo
1
No mnie akurat to cieszy, bo miała być era Zizu a tu ani widu ani słychu :)
0
No kiedyś to klasa teraz nie bardzo :)
0
Coś dzisiaj czuje że Real zgubi punkty :) licze też na przebudzenie Valencii z Atletico jutro
1
Poza tym Iniesta wieczny nie będzie Panowie :]
4
Jeszcze jest w obwodzie Alen Hallilovic :]
1
Moim zdaniem dobrze ze pojedzie, dobrze jak będzie wchodził na końcówki spotkań żeby spokojnie wrócić do gry. Oczywiście jeżeli lekarze klubowi dadzą zielone światło.
0
No żeby tylko nam go nie sprzątneli sprzed nosa, moim zdaniem do nas byłby to dobry transfer, trzeba szukać następcy dla Iniesty.
1
Takich kibiców co tak gadają tak jak Ty mówisz i jeszcze bym dodał ta grupę którzy ciągle pańikuja jak mecz trwa sprzedają w trakcie meczu itp to bym postawił pod ścianą tych wszystkich wariatów i dobry wpierd.... :] kupa hejterow i nic więcej, kibic ocenia po całym meczu a nie krytykuje cały czas jak nie idzie a jak idzie to się zachwyca, tak jak mówisz kolego gdzie wiatr wieje albo gdzie lepiej tam leca
2
Różnica pomiędzy Messim a Ronaldo- Messi strzela piękne bramki z gry Ronaldo bazuje na rzutach karnych :] poza tym ten brak szacunku Ronaldo jest już żenujący i może ktoś by się za to zabrał
0
Smiechy śmiechami trzeba to naprawdę poprawić. Moim zdaniem skoro wszystko wychodzi MSN poza karnymi to ktoś z pomocy powinien to robić np. Iniesta.
0
Piękna bramka Ardy :] oby się po tym odblokowal
0
Fajne zdjęcie profilowe :]
0
Słuchaj ja też ;)
0
Ja bym jeszcze właśnie ich nie skreślal, próbują coś robić.
0
Kopnął go, karny był słuszny
0
A już Real 2-0 prowadził :] to jeszcze nie koniec meczu
0
Dzisiaj kibicujemy LEVANTE :)
77
Trzeba czasu, to nie takie proste wczuć się w styl Barcy, musimy w niego wierzyć.
0
On + Real Madryt to dla mnie połączenie bombowe :]
0
Kiedy ten typ odejdzie z LaLiga bo już ani patrzeć na niego nie mogę ani tym bardziej słuchać bo jest największym egoista na świecie. Real sprzedaj tego CR7 czy CR Superbohater :]
4
Bardzo dobre spostrzeżenia :]