0

Zgadzam się z Tobą w 100 %.

1

Może jeszcze będzie :) ogólnie na chwile obecną sporo graczy którzy odeszli z Barcy zrobili bardzo duży progres

0

Raz na rok to i strzelba sama wypala. Teraz będzie znowu grał przeciętnie jak to on :]

5

Chętnie widziałbym go w Barcelonie

0

No oby na 5 mln się nie skończyło

0

To właśnie boli że nie umiemy sprzedawać zawodników

1

W obecnym momencie i cenach powinni wziąć za niego 20 mln moim zdaniem, rynek na dzień dzisiejszy ma wygórowane ceny więc czemu my mamy zawsze zanizac

0

Oficjalnie: Douglas poślizgal sie podczas sprzątania w szatni.

0

Wierzyłem w Celte ale ich pojechali dzisiaj równo

1

No mnie akurat to cieszy, bo miała być era Zizu a tu ani widu ani słychu :)

0

No kiedyś to klasa teraz nie bardzo :)

0

Coś dzisiaj czuje że Real zgubi punkty :) licze też na przebudzenie Valencii z Atletico jutro

1

Poza tym Iniesta wieczny nie będzie Panowie :]

4

Jeszcze jest w obwodzie Alen Hallilovic :]

1

Moim zdaniem dobrze ze pojedzie, dobrze jak będzie wchodził na końcówki spotkań żeby spokojnie wrócić do gry. Oczywiście jeżeli lekarze klubowi dadzą zielone światło.

0

No żeby tylko nam go nie sprzątneli sprzed nosa, moim zdaniem do nas byłby to dobry transfer, trzeba szukać następcy dla Iniesty.

1

Takich kibiców co tak gadają tak jak Ty mówisz i jeszcze bym dodał ta grupę którzy ciągle pańikuja jak mecz trwa sprzedają w trakcie meczu itp to bym postawił pod ścianą tych wszystkich wariatów i dobry wpierd.... :] kupa hejterow i nic więcej, kibic ocenia po całym meczu a nie krytykuje cały czas jak nie idzie a jak idzie to się zachwyca, tak jak mówisz kolego gdzie wiatr wieje albo gdzie lepiej tam leca

2

Różnica pomiędzy Messim a Ronaldo- Messi strzela piękne bramki z gry Ronaldo bazuje na rzutach karnych :] poza tym ten brak szacunku Ronaldo jest już żenujący i może ktoś by się za to zabrał

0

Smiechy śmiechami trzeba to naprawdę poprawić. Moim zdaniem skoro wszystko wychodzi MSN poza karnymi to ktoś z pomocy powinien to robić np. Iniesta.

0

Piękna bramka Ardy :] oby się po tym odblokowal

0

Fajne zdjęcie profilowe :]

0

Słuchaj ja też ;)

0

Ja bym jeszcze właśnie ich nie skreślal, próbują coś robić.

0

Kopnął go, karny był słuszny

0

A już Real 2-0 prowadził :] to jeszcze nie koniec meczu

0

Dzisiaj kibicujemy LEVANTE :)

77

Trzeba czasu, to nie takie proste wczuć się w styl Barcy, musimy w niego wierzyć.

0

On + Real Madryt to dla mnie połączenie bombowe :]

0

Kiedy ten typ odejdzie z LaLiga bo już ani patrzeć na niego nie mogę ani tym bardziej słuchać bo jest największym egoista na świecie. Real sprzedaj tego CR7 czy CR Superbohater :]

4

Bardzo dobre spostrzeżenia :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?