lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam akurat nie rozumiem ludzi z takim poczuciem humoru, no ale też chciałeś być Cwaniak :) naprawdę dobry żart, zajmij się tym zawodowo
0
Czyżby kibic Ronaldo? :D
2
Ronaldo do dzisiaj myśli jak można oddać koledze piłkę ustawioną 11 m od bramki :)
0
No ja nie chciałem już pisać o tym porównaniu Messi Ronaldo ale sami wszyscy wiemy jakby się zachował Ronaldo :)
3
No właśnie tu jest cała klasa Messiego, on to pokazał całemu światu a świat czekał na ten rekord :)
0
Jednak musisz widzieć że ten karny idzie to historii futbolu i będzie zapamiętany na lata :) redakcja może jest jeszcze w szoku jak wielu z nas :)
0
Zdecydownie tak :)
0
To jednak rzadko spotykane więc nie dziw się tak
0
MADRYT jak zwykle bezkarny.... No wcale nie dziwi, mogłoby zdziwić jakby się za to konkretnie zabrali :)
4
Karny wyjątkowy, nie ma co zaprzeczać. Nie ma też co się oburzać, to piękno futbolu a nasze MSN i cała drużyna kochają tą grę, są radośni i pokazują że tworzą jedność. Messi mógł śmiało strzelać i mieć gola ale jest to wyjątkowy piłkarz któremu zależy na Barcelonie a nie na bramkach, to moim zdaniem udowodnił, geniusz + to jakim jest człowiekiem. Całe MSN jest wyjątkowe pod względem umiejętności jak i mentalności.
0
Real nie taki straszny na chwilę obecną jak go przedstawiają. Real to drużyna która jak jej nie idzie zastrasza psychicznie że co to oni nie zrobią na boisku, bla bla bla.... Jak Roma się po prostu nie przestraszy :Wielkiego Realu: to mają szansę wygrać bo Real nie gra nic ciekawego w LaLiga a Roma też ma paru zawodników którzy potrafią grać w piłkę. Przedłużenie kontraktu Neymara to już pewne, Barcelonie zależy na nim a jemu na Barcelonie, z takiego związku trudno odejść :]
6
Oby wszystko się ułożyło bo Neymar i całe MSN teraz sieje strach w Europie. Atak mamy najlepszy na świecie i pasuje go w Takim stanie utrzymać a Neymar w tym momencie jest jednym z motorów napędowych Barcy. Podwyżka chłopakowi się jak najbardziej należy. Poza tym gra wśród przyjaciół i w bardzo dobrej atmosferze.
0
Mam nadzieję że to ironia :] a jak nie to nie kibicuj od dzisiaj Barcelonie proszę Cię :>
0
Ale jaja :] no tutaj to już się zabawili :]
0
Messi to było dobre :]
0
Co się z tym Nolito dzieje, chyba już jest po kontuzji
0
Do tej pory było podawane więc wiesz
0
Czemu nie ma podanych składów na forum?
0
Przecież jutro gra Barcelona to zobaczysz o będzie się działo :] emocje są bo każdy chce żeby te Białe grajki punkty zgubiły
0
Trochę późno Athletic się obudził
0
Pomoc mamy dobrą, przede wszystkim obrona do Wzmocnienia. Ozil bardzo dobry ale trzeba kogoś sprzedać. Z obecnych pomocników Rakitic na wylocie jak Ozil do nas.
0
Dzisiaj Real się nie wyslizgnie jak tydzień temu
0
Jednak trzeba trochę w przyszłość patrzeć.... Robbena można brać na określonych warunkach, oczywiście ja go widzę jako zmiennika :]
0
Chyba że Chiny pójdą w ruch to może podbijemy te 15 mln :] zgadzam się że to bardzo mało, za tyle to kupimy jednego gracza panującego do naszej drużyny
0
Za 100 mln to Pogba by tylko przyszedł do nas :]
0
Weźmy Robbena do nas :]
0
Pogba jest na przyszły sezon niepotrzebny, poza tym klubu nie stać na niego. Chyba że sprzedadzą Rakitica. Dybala i wzmocnienie obrony LO i SO jak najbardziej, LO to nawet w tym okienku powinni kupić a nie zmarnowali okienko bo czekali do ostatniej chwili na Nolito. 60 mln to może sam Dybala na chwilę obecną kosztować, więc pewnie drugie tyle się by przydało.
0
Oby ta seria trwała :]
0
Trzeba więc mądrze sprzedawać a nie puszczać wszystkich za marne grosze w porównaniu do cen obecnych transferów.
0
Szkoda ze sam Neymar nic na ten temat nie mówi a pewnie nawet nic o tym nie wie....