0

Neymar będzie miał sprawę w sądzie za liczne prowokacje w dzisiejszym spotkaniu :]

0

Suarez już teraz to sobie jaja z Valencii robi :D

0

Należało mu się, Suarez piękny meczyk :]

0

No właśnie ktoś tak pisał ;] niech się zgłasza bo to prorok :D

0

Juz im starczy :] Chyba że Suarez jeszcze niech trzecia sobie wbije

1

No oby nam dzisiaj nic nie strzelili

1

Co dzisiaj robi Mathieu, poza faulami występ jak dotąd bezbledny

0

No ale nic na siłę... :]

7

Mam wrażenie dzisiaj ze Neymar chce strzelić dzisiaj na siłę gola

1

Oni nie są piłkarzami... To artyści którzy tworzą sztukę najwyższej jakości :] piękna akcja :] brawo Leo

0

To krzycz w drugiej połowie do niego :]

0

Każdy myślał że strzeli :]

0

Jeszcze druga połowa grana przez Valencie w 10 :] no Neymar takie sytuacje to powinieneś wykorzystywać

0

No ja nie mogę się nadziwić dzisiaj nim

0

No teraz dobrze do Messiego zagrał :]

0

Vidal gra bardzo dobry mecz.

1

Ta akcja to majstersztyk piłkarski

0

A to sory sory, można było to różnie interpretowac

0

Jestem bardzo miło zaskoczony postawa Mathieu, odbiera, ładnie podaje, przerzuca. Oby tak dalej

1

Ale będzie gadane że Neymar prowokuje :] ale pięknie prowokuje :D

0

Wolałbys żeby Barca się męczyła? :] dobrze właśnie drugi mecz będzie dla Barcy spokojny

0

Chciałes 2-0 to masz :D

0

No to było super

0

Zakup Suareza bezcenne :]

1

Skład taki jaki chciałem bo jest Arda zamiast Rakitica. Martwi mnie Mathieu ale mam nadzieję że Rudy da radę na SO a nie zagra kaszany jak na LO. Do boju Barco!!!! :]

0

Dzisiaj Panowie najlepiej 4-0 żeby drugi mecz był tylko formalnościa :] a tak naprawdę nie wolno lekceważyć Valencii, to bardzo dobry zespół, tutaj trzeba się skupić od samego początku. Ale damy radę bo Barca jest najlepsza :>

0

Nasz obrońca to by dostał dwa lata więzienia za takie cos.... :]

1

Madryt jest bezkarny więc pomyślcie sobie co będzie się działo w meczu Atletico-Real, tam chyba będą z karabinami latać :D

1

Powinien dostać 3 miesiące a nie 3 mecze

0

Valencia to silna drużyna, z nimi zawsze trzeba się liczyć bo umieją grać i np z nami i z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?