lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar będzie miał sprawę w sądzie za liczne prowokacje w dzisiejszym spotkaniu :]
0
Suarez już teraz to sobie jaja z Valencii robi :D
0
Należało mu się, Suarez piękny meczyk :]
0
No właśnie ktoś tak pisał ;] niech się zgłasza bo to prorok :D
0
Juz im starczy :] Chyba że Suarez jeszcze niech trzecia sobie wbije
1
No oby nam dzisiaj nic nie strzelili
1
Co dzisiaj robi Mathieu, poza faulami występ jak dotąd bezbledny
0
No ale nic na siłę... :]
7
Mam wrażenie dzisiaj ze Neymar chce strzelić dzisiaj na siłę gola
1
Oni nie są piłkarzami... To artyści którzy tworzą sztukę najwyższej jakości :] piękna akcja :] brawo Leo
0
To krzycz w drugiej połowie do niego :]
0
Każdy myślał że strzeli :]
0
Jeszcze druga połowa grana przez Valencie w 10 :] no Neymar takie sytuacje to powinieneś wykorzystywać
0
No ja nie mogę się nadziwić dzisiaj nim
0
No teraz dobrze do Messiego zagrał :]
0
Vidal gra bardzo dobry mecz.
1
Ta akcja to majstersztyk piłkarski
0
A to sory sory, można było to różnie interpretowac
0
Jestem bardzo miło zaskoczony postawa Mathieu, odbiera, ładnie podaje, przerzuca. Oby tak dalej
1
Ale będzie gadane że Neymar prowokuje :] ale pięknie prowokuje :D
0
Wolałbys żeby Barca się męczyła? :] dobrze właśnie drugi mecz będzie dla Barcy spokojny
0
Chciałes 2-0 to masz :D
0
No to było super
0
Zakup Suareza bezcenne :]
1
Skład taki jaki chciałem bo jest Arda zamiast Rakitica. Martwi mnie Mathieu ale mam nadzieję że Rudy da radę na SO a nie zagra kaszany jak na LO. Do boju Barco!!!! :]
0
Dzisiaj Panowie najlepiej 4-0 żeby drugi mecz był tylko formalnościa :] a tak naprawdę nie wolno lekceważyć Valencii, to bardzo dobry zespół, tutaj trzeba się skupić od samego początku. Ale damy radę bo Barca jest najlepsza :>
0
Nasz obrońca to by dostał dwa lata więzienia za takie cos.... :]
1
Madryt jest bezkarny więc pomyślcie sobie co będzie się działo w meczu Atletico-Real, tam chyba będą z karabinami latać :D
1
Powinien dostać 3 miesiące a nie 3 mecze
0
Valencia to silna drużyna, z nimi zawsze trzeba się liczyć bo umieją grać i np z nami i z Realem