0

No może to było bardzo bolesne nadepniecie.,..

0

Real się odcina od Pucharu Króla :D nic dziwnego po takiej wpadce :]

0

Chyba bardziej żartem napisane :D

2

Byłoby bardzo duże osłabienie.... Atletico na nas ruszy żeby ostatnie dwa mecze sobie odbić więc musimy mieć najmocniejsza 11

0

Bardzo dobrze że Alba wraca do gry bo LO bez niego nie istnieje.....

1

Ty byś na pewno lepiej zagrał :] wypowiadasz się jak ekspert skrócil kat, poczekal pół sekundy :] idź na rekrutację do Barcelony wygryziesz Ter Stegena :] w gębie każdy mocny

0

Wczoraj nie było w pierwszej połowie Iniesty i Busquetsa to jest klucz do sukcesu. Oczywiście też Alba na LO z nimi ta maszyna jest zgrana i idzie do przodu. Mascherano umiał atak zatrzymać ale piłki słabo wyprowadzal za to Mathieu jak miał piłkę to się bał albo wszystko szło jego stroną.

0

Mathieu to Pierwsza połowa poniżej krytyki, myślę że Camara z Barcy B by lepiej od niego wyglądał :D dobrze ze na drugą połowę Athletic nie miał już tyle siły, bo Mathieu to porażka na LO. Gość z nota za ten mecz na 1 najgorszy na boisku.

5

Ty chyba denerwujesz. Oglądałeś mecz? Chyba nie, wina ewidentnie Mathieu bo utrzymał krycia. Człowieku wina Ter Stegena jak idzie z nim napastnik sam na sam? Weź może Ty pokaż mądralo jak Ty byś się zachował bo to żałosne. Chłopak nie stał w miejscu tylko próbował coś zrobić ale chyba już klarowniejszych sytuacji napastnik mieć nie może. Co Ty myślisz że masz Czarodzieja na bramce czy to gra komputerowa?

0

Tak nic nie pisałaś człowieku tylko obrazasz. Piszesz teraz bo gra super bo jednak bramkę strzelił i zmieniasz zdanie? Chorągiewka :]

0

Uważam że takich graczy jak MSN powinno się oceniać na koniec meczu.

0

Gol to jednak gol :]

1

Bez przesady, już bo Messi w cień odejdzie. Jak to łatwo kogoś momentalnie skreślić

0

Poczytaj trochę wcześniej to zobaczysz ile dostał pocisków dzisiaj ze irytuje itd :D ostatnie komentarze mogą być dobre jak najbardziej

13

Neymar pozdrawia hejterow z forum :D

0

Widziałes pierwsza połowę w jego wykonaniu? :D

0

Bramkę strzelił, strzelił :] ma słabszy dzień to nie powód żeby mu jechać bo gość już Dużo zrobił dla Barcy

0

Ale dzisiaj objechaliscie Suareza bez kitu.....

0

Powiedział kibic Barcelony....

0

Weź nie gadaj takich głupot ;]

0

Strzelil dla nas bramkę, tu jest wysoki poziom oceny :D

0

Tak jest teraz 3-2 dla nas i mamy dwie bramki na wyjeździe

0

Mathieu piękny drybling :D

1

No dzisiaj Leszek wali dobre teksty cały czas :D

0

Jakaś rehabilitacja za pierwszą połowę chociaż

1

Bo to idiotyczne tak o nich gadać, Ci zawodnicy mogą grać porażkę przez 80 min a w 5 min zrobią takie show że będzie 3-1. Ale nie trzeba po nich jechać a później jak zaczną Strzelać zachwalac że każdy już nagle jest ich kibicem :]

0

Widzisz Roberto już czy jeszcze nie?

0

Właśnie o tym mówiłem że MSN to gracze którzy nic nie grają a w ciągu 5 min mogą zmienić wszystko..
.

5

Skończcie jechać po MSN bo przed meczem byli waszymi idolami a teraz piszecie jak o smieciach!!!

0

Ale jak coś strzeli to Bóg od razu :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?