lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chociaż sobie pogra :]
0
O to właśnie chodzi, pewność siebie robi cuda, popatrzymy na Roberto.
0
Sandro dużo gorzej od Munira na chwile obecną więc przegrał z Munirem i to on powinien odejść już w tym okienku.
0
No chyba ja go nie chce w pierwszym składzie. Czemu Enrique go wystawia?
0
Pieniądze nie moje ale mój ukochany klub i chce dla niego jak najlepiej. A myślę że Munir u nas na końcówki nawet z ogórkami powinien Wychodzić bo u nas osiągnie największy poziom. Nawet na treningach ma najlepszych piłkarzy świata.
2
Ja bym chciał u nas Paco Alcacera. Mam nadzieję że Barcelona nie patrzy tylko na Nolito ale mają jeszcze kogoś na oku
0
Zawsze trzeba się znaleźć tam gdzie ta nogę można dostawic :] chyba że go tam Enrique teleportowal to zwracam honor :]
0
Dokładnie. Bo widzą tylko tego Nolito i nie szukają innych mądrzejszych alternatyw.
0
Chodzi mi o to że będzie się rozwijał i że w przyszłości się przyda. Chyba że potem znowu trzeba będzie wykupowac za 30 mln
2
Bo Nolito to żadna rewelacja
0
No właśnie mówię że nawet jak nie gra to jego wina :>
3
Trzeba w niego wierzyć, niech zamknie wszystkim hejtom już piszecie że ma farta itd a może trochę forma poszła w górę? On ma 20 lat gra w Barcelonie, na tle reszty wypada blado bo to najlepszy klub świata więc i tak sobie radzi dobrze w ostatnich meczach. Wymagacie od niego ze będzie gonił Messiego od razu, spokojnie ma czas na rozwój. Życzę mu jak najlepiej.
23
Nolito 29 lat, Munir 20 lat za 3 lata Munir osiągnie na pewno to co Nolito w tym momencie :] chłopak młody z perspektywami, nawet takimi że ma się od kogo uczyć, szybkość i drybling to są aspekty do poprawy.
0
Szkoda szkoda chłopa
0
Teraz to pojechales kolego :]
1
Szkoda bo lubię tego gracza, chyba mała ilość minut tak na niego dziala
0
A jak grał Verma?
0
Wszystko wina Ter Stegena jak zwykle, nawet jak gra na lawie :] teraz na naszym forum jak ktoś nie ma formy jest do sprzedania od razu bo dzisiaj Messiego sprzedawali już :)
0
Jeden mecz słabszy i stwierdzenie: nie grają rewelacyjnie? Barcelona właśnie gra futbol rewelacyjny :]
0
Ja bym na Adriano nie liczył cały czas, jeden w miarę dobry mecz później kolejne porażka
0
Arda Turan patrzę w dużej części komentarzy do sprzedania :] oj kibice kibice :]
0
Ważne że mamy 3 pkt, bardzo cenne
0
Lewy obrońca i napastnik potrzebni nam od zaraz, środkowy obrońca też. Obficie jest tylko w pomocy. Alba wypada lewej obrony nie ma. Jeden z MSN wypada też już nie to samo, Munir dopiero się uczy.
0
Dzięki dzięki. Verma słabo że zszedł?
0
Panowie były jakieś zmiany w drugiej połowie?
1
No właśnie lipa, też czekałem
0
Zapewne wszystko będzie szło strona Adriano.....
0
Gdzie Ty widzisz Munira? Arda ma grac
0
Atletico prezentuje się bardzo dobrze
0
Real jest teraz zbyt pewny siebie, może się uda, na pewno trzeba wierzyć a nie od razu skreślić Betis. Spokojnie Betis też miewa przeblyski, liczę że jutro nastąpi :]