0

Chociaż sobie pogra :]

0

O to właśnie chodzi, pewność siebie robi cuda, popatrzymy na Roberto.

0

Sandro dużo gorzej od Munira na chwile obecną więc przegrał z Munirem i to on powinien odejść już w tym okienku.

0

No chyba ja go nie chce w pierwszym składzie. Czemu Enrique go wystawia?

0

Pieniądze nie moje ale mój ukochany klub i chce dla niego jak najlepiej. A myślę że Munir u nas na końcówki nawet z ogórkami powinien Wychodzić bo u nas osiągnie największy poziom. Nawet na treningach ma najlepszych piłkarzy świata.

2

Ja bym chciał u nas Paco Alcacera. Mam nadzieję że Barcelona nie patrzy tylko na Nolito ale mają jeszcze kogoś na oku

0

Zawsze trzeba się znaleźć tam gdzie ta nogę można dostawic :] chyba że go tam Enrique teleportowal to zwracam honor :]

0

Dokładnie. Bo widzą tylko tego Nolito i nie szukają innych mądrzejszych alternatyw.

0

Chodzi mi o to że będzie się rozwijał i że w przyszłości się przyda. Chyba że potem znowu trzeba będzie wykupowac za 30 mln

2

Bo Nolito to żadna rewelacja

0

No właśnie mówię że nawet jak nie gra to jego wina :>

3

Trzeba w niego wierzyć, niech zamknie wszystkim hejtom już piszecie że ma farta itd a może trochę forma poszła w górę? On ma 20 lat gra w Barcelonie, na tle reszty wypada blado bo to najlepszy klub świata więc i tak sobie radzi dobrze w ostatnich meczach. Wymagacie od niego ze będzie gonił Messiego od razu, spokojnie ma czas na rozwój. Życzę mu jak najlepiej.

23

Nolito 29 lat, Munir 20 lat za 3 lata Munir osiągnie na pewno to co Nolito w tym momencie :] chłopak młody z perspektywami, nawet takimi że ma się od kogo uczyć, szybkość i drybling to są aspekty do poprawy.

0

Szkoda szkoda chłopa

0

Teraz to pojechales kolego :]

1

Szkoda bo lubię tego gracza, chyba mała ilość minut tak na niego dziala

0

A jak grał Verma?

0

Wszystko wina Ter Stegena jak zwykle, nawet jak gra na lawie :] teraz na naszym forum jak ktoś nie ma formy jest do sprzedania od razu bo dzisiaj Messiego sprzedawali już :)

0

Jeden mecz słabszy i stwierdzenie: nie grają rewelacyjnie? Barcelona właśnie gra futbol rewelacyjny :]

0

Ja bym na Adriano nie liczył cały czas, jeden w miarę dobry mecz później kolejne porażka

0

Arda Turan patrzę w dużej części komentarzy do sprzedania :] oj kibice kibice :]

0

Ważne że mamy 3 pkt, bardzo cenne

0

Lewy obrońca i napastnik potrzebni nam od zaraz, środkowy obrońca też. Obficie jest tylko w pomocy. Alba wypada lewej obrony nie ma. Jeden z MSN wypada też już nie to samo, Munir dopiero się uczy.

0

Dzięki dzięki. Verma słabo że zszedł?

0

Panowie były jakieś zmiany w drugiej połowie?

1

No właśnie lipa, też czekałem

0

Zapewne wszystko będzie szło strona Adriano.....

0

Gdzie Ty widzisz Munira? Arda ma grac

0

Atletico prezentuje się bardzo dobrze

0

Real jest teraz zbyt pewny siebie, może się uda, na pewno trzeba wierzyć a nie od razu skreślić Betis. Spokojnie Betis też miewa przeblyski, liczę że jutro nastąpi :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?