0

Akurat on nie gra źle na tle całej drużyny

0

Enrique jakie podanie :D

0

Co ja patrze Mathieu dalej na boisku....

0

Odjeżdżają go jak tylko chca

0

Nie mów hop, jeszcze jest 45 min, poza tym w tej chwili my mamy awans

0

Mathieu do zmiany i dobry opiera... od Enrique i jedziemy z nimi

0

Zdecydowanie Mathieu nawet za darmo.bym oddał :D

2

Leo może wypalić w 80 min i wygrać mecz jedna akcja

0

Athletic trochę przygasl

0

Teraz mamy awans

0

Cierpliwości Jeszcze we trzech pokażą co potrafia

0

Juz go sprzedajesz?

0

Messi jeszcze dzisiaj pokaże swoje umiejętności :]

1

Mam nadzieję że Mathieu dogra ta połowę i już go nie będziemy oglądać. Rudy to wgl jak ma piłkę to jakiś przestraszony i nie wie co robic

1

Tak tak, na 2-0. Teraz my awansujemy bo 2 bramki Na wyjeździe mamy

0

Zdecydowanie. Mascherano już chyba widział że Rudy nie da rady. Jak tak ma być to go zdjąć bo się nie nadaje a tylko miejsce blokuje

0

No chyba mówię że to nie wina Stegena, czego nie zrozumiałem? :]

0

Żenada, ja nie wiem co on jeszcze na boisku robi

0

LO Potrzebny od zaraz.

0

Oby jak najszybciej :]

0

Mathieu to porażka dopiero

0

Sędziowie + Mathieu i jest piękny wieczór

1

Wina Mathieu, Ter Stegen bez szans to nie cudotworca żeby wszystko wyciągać

0

Mathieu :/ już wiadomo która strona wszystko idzie

0

Nic nie było, gol zdobyty prawidłowo

0

Rudy pierwsze minuty tragedia, Rakitic uratował sytuację

1

No chyba że tylko na ich porażki :D

0

Oby chłopak wytrzymał tą sytuacje bo widac że jest bardzo ambitny i chce grać w każdym spotkaniu....

1

Obawiam się tej lewej strony..... Reszta ok, Verma zagadka wielka co dzisiaj pokaże oby się chłop odbudował bo to ważny mecz. Enrique by chyba aż tak nie ryzykował jakby nie był go pewny.....

0

Więc ciężko mi się słucha tego jak na naszym forum niektórzy bez wahania by go sprzedali..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?