lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym wolał Arde za Rakitica i będzie dobrze.
0
Najbardziej będzie brakowało Mascherano na SO.
2
Można powiedzieć że Martinez spadł z wysokości :] w Porto gwiazda, fajnie grał, kluczowa postać. W Atletico nic nie pokazał bo dopadła go kontuzja, ale kierunek Chiny to moim zdaniem w jego wieku cofnięcie się o krok do tyłu. No ale w grę wchodzą wielkie pieniądze, mam nadzieję że w Chinach się odbuduje.
0
Juz się skończyło :]
6
Jeżeli jest tak jak piszą w artykule to dla obu stron będzie to bardzo korzystna opcja. Ciekawy pomysł
0
W tej chwili dopiero na nich polują jak to niektóre artykuły donoszą :D
0
To byłaby piękna sprawa Ronaldinho wraca do nas, znowu błyszczy,pomaga drużynie w osiągnięciu LA LIGA, LM i PK, kończy swoją karierę w ukochanym klubie :) szkoda że nim się nie zainteresowano.... :)
0
Takie właśnie drużyny powinny grać w drugiej lidze bo nas kopia a im dają darmowe punkty
0
Dokładnie, Pato nawet jakby nie wypalił to nic by się nie stało, to była idealna opcja i dla nas i dla niego. Barca przespala to okienko bo była zaślepiona Nolito.
0
A środkowy obrońca jest niepotrzebny? Lavezziemu chyba się kończy umowa z PSG w tym roku
0
No mam nadzieje bo w lato trzeba zrobić 4 transfery.
0
Chodzi o to że w tym okienku nikogo nie kupimy czy o lato?
2
Może dzisiaj Real znowu zgubi punkty..... :)
0
Może to jednak przeznaczenie :D
0
Vidal w sumie tak czy owak powinien wejść. Ale to pewnie jakiś plan na przyszłość naszego trenera :]
0
Ciekawe jakbyś Ty grał na takim poziomie co 3 dni ciężkie mecze czy Ty byś latał jak głupi :]
0
Plan wypełniony... :]
1
Juz nie narzekaj tak
0
Coś Enrique kombinuje, Roberto powinien za Inieste
0
Też tak uważam :]
4
Dawać teraz Vidala na boisko!!!!
0
Ewidentnie dzisiaj przyjechali nie grać w piłkę tylko łamać nogi..
0
No nie wiem czy jest tak wyśmienicie. Co do Iniesty to on może wypalić w każdej chwili. Arda jest tak jak chciałem :)
0
Arda za Rakitica i się zmieni zaraz wszystko
0
Barcelona za dużo im pozwala teraz. Znowu nas Cisna.
0
No jakby mu złamał to mógłby być koniec kariery Leo, bardzo agresywne wejście. Zakaz gry do końca sezonu.
0
Od początku grał ostro, widać że od początku był nastawiony na nogi naszych graczy. Należało mu się. Oby Messi nie ucierpiał
1
Alves jedzie na 100 asyst jednak jak gadał :]
0
Król strzelców Suarez :] a w meczu z Athleticem był mieszany z błotem przez niektórych na forum...
0
Suarez Suarez!!!!