0

Ja bym wolał Arde za Rakitica i będzie dobrze.

0

Najbardziej będzie brakowało Mascherano na SO.

2

Można powiedzieć że Martinez spadł z wysokości :] w Porto gwiazda, fajnie grał, kluczowa postać. W Atletico nic nie pokazał bo dopadła go kontuzja, ale kierunek Chiny to moim zdaniem w jego wieku cofnięcie się o krok do tyłu. No ale w grę wchodzą wielkie pieniądze, mam nadzieję że w Chinach się odbuduje.

0

Juz się skończyło :]

6

Jeżeli jest tak jak piszą w artykule to dla obu stron będzie to bardzo korzystna opcja. Ciekawy pomysł

0

W tej chwili dopiero na nich polują jak to niektóre artykuły donoszą :D

0

To byłaby piękna sprawa Ronaldinho wraca do nas, znowu błyszczy,pomaga drużynie w osiągnięciu LA LIGA, LM i PK, kończy swoją karierę w ukochanym klubie :) szkoda że nim się nie zainteresowano.... :)

0

Takie właśnie drużyny powinny grać w drugiej lidze bo nas kopia a im dają darmowe punkty

0

Dokładnie, Pato nawet jakby nie wypalił to nic by się nie stało, to była idealna opcja i dla nas i dla niego. Barca przespala to okienko bo była zaślepiona Nolito.

0

A środkowy obrońca jest niepotrzebny? Lavezziemu chyba się kończy umowa z PSG w tym roku

0

No mam nadzieje bo w lato trzeba zrobić 4 transfery.

0

Chodzi o to że w tym okienku nikogo nie kupimy czy o lato?

2

Może dzisiaj Real znowu zgubi punkty..... :)

0

Może to jednak przeznaczenie :D

0

Vidal w sumie tak czy owak powinien wejść. Ale to pewnie jakiś plan na przyszłość naszego trenera :]

0

Ciekawe jakbyś Ty grał na takim poziomie co 3 dni ciężkie mecze czy Ty byś latał jak głupi :]

0

Plan wypełniony... :]

1

Juz nie narzekaj tak

0

Coś Enrique kombinuje, Roberto powinien za Inieste

0

Też tak uważam :]

4

Dawać teraz Vidala na boisko!!!!

0

Ewidentnie dzisiaj przyjechali nie grać w piłkę tylko łamać nogi..

0

No nie wiem czy jest tak wyśmienicie. Co do Iniesty to on może wypalić w każdej chwili. Arda jest tak jak chciałem :)

0

Arda za Rakitica i się zmieni zaraz wszystko

0

Barcelona za dużo im pozwala teraz. Znowu nas Cisna.

0

No jakby mu złamał to mógłby być koniec kariery Leo, bardzo agresywne wejście. Zakaz gry do końca sezonu.

0

Od początku grał ostro, widać że od początku był nastawiony na nogi naszych graczy. Należało mu się. Oby Messi nie ucierpiał

1

Alves jedzie na 100 asyst jednak jak gadał :]

0

Król strzelców Suarez :] a w meczu z Athleticem był mieszany z błotem przez niektórych na forum...

0

Suarez Suarez!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?