0

Ten Cristiano to moim zdaniem już powinien iść gdzieś do innej ligi, nie mogę na niego patrzeć, ciągle symulacje i jakieś dziwne zachowania z jego strony....

0

Dobry humor przede wszystkim :)

0

Szukać szybko kogoś innego

2

Ter Stegen to słaby bramkarz? Słuchaj jeżeli dobrze pójdzie i zniesie swoją pozycję w klubie będzie w przyszłości naszym podstawowym bramkarzem. Przegrywa walkę z Bravo a Bravo od Neuera jest słabszy w gr z e nogami a umiejętnośćiami mu na pewno nie ustępuje więc widzisz jakiego ma konkurenta. Kogo ma np Leno za konkurencję?

0

Dobrze przynajmniej ze pojedzie.

21

No powiedz dlaczego?

1

Zagrał jeden słaby mecz i już na wylot? Jak dotąd Verma grał poprawnie patrząc że miał kontuzje tyle czasu

0

Z Verma nie przesadzaj aż tak. Chłopak długo męczył się z kontuzja

1

Top obrońca, na lewą obronę i napastnik tego nam jeszcze brakuje na chwilę obecną.

1

Źle policzył chłopak :] albo nie wie że był rewanż z Espanyolem :D

0

Mam nadzieję że ktoś wgl przyjdzie do nas w tym okienku

2

Chyba Ci się pomyliło, dwa mecze zawieszenia czyli drugi z Espanyol i pierwszy z Athletico, są dwa ten może grać

0

Oby nikt inny nam już nie wypadł.... Bardzo duże osłabienie szczególnie Busi, jego ciężko zastąpić za Inieste może zagrać Roberto.

0

No na chwile obecną kwoty są wielkie jak np za Pogbe

0

To może wymienimy Suareza za Nolito, co? :) Celta by się od razu zgodziła :D

0

Cristiano to zwykłe chamidlo, jak mu nie idzie to kopie i robi jakieś dziwne rzeczy jak ostatnio, tylko szkoda że wszyscy się boją obrazić małego Krzysia bo się obrazi śmiertelnie :]

0

Bazoer bardzo ciekawy gracz.

0

Wydaje mi się że New Balance dużo lepsze

0

Np jest to gracz który można powiedzieć że jest gwiazdą Valencii i robi dla tej drużyny bardzo dużo. Młody chłopak że zdolnościami, dobry strzał, myślę że ma cechy lidera który umie zachować zimna krew.

0

Każdy ma inną opinie. Moim zdaniem by się sprawdził u nas, zna dobrze ligę, uważam że dałby radę wejść w nasz styl gry. Każdy każdego postrzega inaczej.

0

Nie uważam się za eksperta. Ja bym u nas widział np. Paco Alcacera

0

Nolito jest gwiazdą w Celcie i niech tak zostanie lepiej :]

0

Model 410 lub U410

0

Aduriz to w tej lidze osiągnął to co powinien :] za to Nolito na chwilę obecną ma piękna kartę, rzeczywiście :D

0

Dokładnie wszyscy Panowie pamiętajcie jak chwaliliscie Nolito kiedy będziecie go chcieli sprzedawać jak będzie zawodzil :] chwalcie go do końca, tylko pamiętajcie o tym :]

0

Nolito porównujemy do Inzaghiego czy Del Piero, Ty sypiesz od tak nazwiskami czy jaja sobie robisz? Niech siedzi w tej Celcie bo się do Barcelony nie nadaje

0

Rocznik 90 kolego i nie mów do mnie chłopcze :] jesteś fanem Nolito spoko. Gwiazda LL no chyba kpisz sobie :] wielka gwiazda która eksplodowała w wieku 29 lat, można powiedzieć że na 2 lata przed końcem kariery :] nie.rob z niego Iniesty czy Xaviego bo to są gwiazdy LL które grają od X lat lub grali w Ll jak Xavi na światowym poziomie. A nie gracz który coś pokazał przez pół roku i jest Okrzyknięty sensacja, możesz mi mówić jak pogra tak 3 sezony a nie jak się okazał sensacja przez chwilę i jest na niego moda bo bum się na niego zrobił dlatego bo Barca się nim interesuje i wszyscy są jego fanami a połowa nie wie co się z nim działo 2 lata temu :>

0

Właśnie jestem w posiadaniu New Balance, już mam je 6 miesięcy, bardzo wygodne buty, lekkie, mam takie na lato. Jakby wcale nie ważyły :] modelu konkretnie nie podam na chwilę obecną chyba że będziesz zainteresowany :]

0

New Balance polecam, buty wygodne, lekkie i trwałe.

1

Jak go sprowadza to po prostu później go ocenimy. Co do tego że zmiennik jest na już potrzebny zgadzam się w 100 %

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?