lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Cristiano to moim zdaniem już powinien iść gdzieś do innej ligi, nie mogę na niego patrzeć, ciągle symulacje i jakieś dziwne zachowania z jego strony....
0
Dobry humor przede wszystkim :)
0
Szukać szybko kogoś innego
2
Ter Stegen to słaby bramkarz? Słuchaj jeżeli dobrze pójdzie i zniesie swoją pozycję w klubie będzie w przyszłości naszym podstawowym bramkarzem. Przegrywa walkę z Bravo a Bravo od Neuera jest słabszy w gr z e nogami a umiejętnośćiami mu na pewno nie ustępuje więc widzisz jakiego ma konkurenta. Kogo ma np Leno za konkurencję?
0
Dobrze przynajmniej ze pojedzie.
21
No powiedz dlaczego?
1
Zagrał jeden słaby mecz i już na wylot? Jak dotąd Verma grał poprawnie patrząc że miał kontuzje tyle czasu
0
Z Verma nie przesadzaj aż tak. Chłopak długo męczył się z kontuzja
1
Top obrońca, na lewą obronę i napastnik tego nam jeszcze brakuje na chwilę obecną.
1
Źle policzył chłopak :] albo nie wie że był rewanż z Espanyolem :D
0
Mam nadzieję że ktoś wgl przyjdzie do nas w tym okienku
2
Chyba Ci się pomyliło, dwa mecze zawieszenia czyli drugi z Espanyol i pierwszy z Athletico, są dwa ten może grać
0
Oby nikt inny nam już nie wypadł.... Bardzo duże osłabienie szczególnie Busi, jego ciężko zastąpić za Inieste może zagrać Roberto.
0
No na chwile obecną kwoty są wielkie jak np za Pogbe
0
To może wymienimy Suareza za Nolito, co? :) Celta by się od razu zgodziła :D
0
Cristiano to zwykłe chamidlo, jak mu nie idzie to kopie i robi jakieś dziwne rzeczy jak ostatnio, tylko szkoda że wszyscy się boją obrazić małego Krzysia bo się obrazi śmiertelnie :]
0
Bazoer bardzo ciekawy gracz.
0
Wydaje mi się że New Balance dużo lepsze
0
Np jest to gracz który można powiedzieć że jest gwiazdą Valencii i robi dla tej drużyny bardzo dużo. Młody chłopak że zdolnościami, dobry strzał, myślę że ma cechy lidera który umie zachować zimna krew.
0
Każdy ma inną opinie. Moim zdaniem by się sprawdził u nas, zna dobrze ligę, uważam że dałby radę wejść w nasz styl gry. Każdy każdego postrzega inaczej.
0
Nie uważam się za eksperta. Ja bym u nas widział np. Paco Alcacera
0
Nolito jest gwiazdą w Celcie i niech tak zostanie lepiej :]
0
Model 410 lub U410
0
Aduriz to w tej lidze osiągnął to co powinien :] za to Nolito na chwilę obecną ma piękna kartę, rzeczywiście :D
0
Dokładnie wszyscy Panowie pamiętajcie jak chwaliliscie Nolito kiedy będziecie go chcieli sprzedawać jak będzie zawodzil :] chwalcie go do końca, tylko pamiętajcie o tym :]
0
Nolito porównujemy do Inzaghiego czy Del Piero, Ty sypiesz od tak nazwiskami czy jaja sobie robisz? Niech siedzi w tej Celcie bo się do Barcelony nie nadaje
0
Rocznik 90 kolego i nie mów do mnie chłopcze :] jesteś fanem Nolito spoko. Gwiazda LL no chyba kpisz sobie :] wielka gwiazda która eksplodowała w wieku 29 lat, można powiedzieć że na 2 lata przed końcem kariery :] nie.rob z niego Iniesty czy Xaviego bo to są gwiazdy LL które grają od X lat lub grali w Ll jak Xavi na światowym poziomie. A nie gracz który coś pokazał przez pół roku i jest Okrzyknięty sensacja, możesz mi mówić jak pogra tak 3 sezony a nie jak się okazał sensacja przez chwilę i jest na niego moda bo bum się na niego zrobił dlatego bo Barca się nim interesuje i wszyscy są jego fanami a połowa nie wie co się z nim działo 2 lata temu :>
0
Właśnie jestem w posiadaniu New Balance, już mam je 6 miesięcy, bardzo wygodne buty, lekkie, mam takie na lato. Jakby wcale nie ważyły :] modelu konkretnie nie podam na chwilę obecną chyba że będziesz zainteresowany :]
0
New Balance polecam, buty wygodne, lekkie i trwałe.
1
Jak go sprowadza to po prostu później go ocenimy. Co do tego że zmiennik jest na już potrzebny zgadzam się w 100 %