3

Dawaj Munir te 3 pkt znowu :D

2

A tak każdy na Munira jechał po Pucharze Króla że sprzedać od razu :]

0

Prawdziwi kibice :>

0

Żałosny to Ty jesteś napinaczu, nie pompuj się tam tak :] sam zaczynasz od żałosnych komentarzy więc jesteś Gimbem :] Jak Ty oceniasz Pedro to możesz kogoś krytykować :] przychodzi na ławkę każdy mówi o tym otwarcie, czytaj artykuły. Na pewno wygryzie kogoś z MSN, na pewno Messiego :D

0

Myślę że to już raczej jest przesadzone że do nas przejdzie. Obyś się nie mylił :]

0

No spoko nie ma co się spinac. Zapewne do nas trafi więc go ocenimy wszyscy razem później :]

0

Słuchaj Pedro odszedł bo miał aspiracje na pierwszy skład, Enrique jasno powiedział że ma być rezerwowym i tego nie zaakceptował i odszedł. Aspiracje Nolito jasno powiedziane grzejesz ławę a on do nas leci na skrzydłach, człowiek z ambicją na prawdę, desperat który chce się na koniec kariery chwalić że coś zdobył w życiu.

0

Zamiast Munira dałbym Vidala, reszta jest ok. Może Munir znowu leci po 3 pkt :]

1

Pomysl sobie czemu Nolito wspaniały wcześniej nie trafił do Barcelony, gwiazdeczka jednego sezonu, tylko że ta gwiazdeczka nie wytrzyma u nas presji. Nie jestem fanem Pedro ale szacunek mu się należy bo parę dobrych sezonów miał w Barcelonie. Pewnie kibic od czasów sukcesów Barcy zapewne :) Gimby nie znajo :]

0

Fan Nolito super gwiazdy za 18 mln? :D

20

Wolę jego niż Nolito

0

No nie ukrywam że też go chciałem pogonic ;)

0

Jaki klub tacy kibice

0

5-0 na Camp Nou we dwóch :] Ronaldo nie Strzelił karnego :D

0

Właśnie chodzi o to że mają takie szczęście że jak z nimi gramy to nasi obrońcy mają słabszy mecz akurat

0

Niedługo będzie grał on sam no i Messi

0

Albo ma patent albo gość ma więcej szczęścia w meczach z nami niż rozumu

9

Podobno Roberto w przyszłym sezonie zagra na bramce :]

0

Bilbao jeszcze żyje tym że zdobyli Superpuchar, świętują do dzisiaj :] niech zapytaja kibice Athleticu Stegenem po całym sezonie i zapytaja się ile on ma pucharów a ile oni :]

0

Liczyłem cenę minimalną za niego :>

0

Jak gra na 7 pozycjach to policzyć min 10 mln za gracza na poszczególne pozycje więc Roberto na chwilę obecną jest wart 70 baniek :]

0

To akurat było pewne ale warto było spróbować

13

Ciekawe czy się śmieją jak ostatnio dostali 6-0. A poza tym dzisiaj będzie płacz Athleticu :] ciekawe czy później ten mądry się odezwie :]

0

Czyli następca Gattuso :D

54

Bardzo fajnie się czyta taki wywiad ze nasz crack się nigdzie nie rusza i jeszcze przez długi czas będzie nam dostarczał tyle radości :]

0

Oczywiście zdarzają się raz na jakiś czas bo to są ludzie a nie maszyny ale Mathieu zawalił już nam kilka sytuacji i to rażąco, poza tym Pique czy Mascherano jak zagrają słabszy jeden mecz na pięć to krew się nie leje a w wykonaniu Mathieu widziałem jeden Góra dwa pozytywne mecze przez cały sezon na LO

2

Nic się nie martw damy radę, ale 3 pkt niestety nie będzie :]

0

Może wina Tuska bo na pewno Ter Stegen nie jest winny każdej straconej bramki ale cała drużyna

0

A Arda? Chyba lepszy jest od Munira :D zamiast Adriano dałbym Roberto i tak jak pisałeś w ataku nie Munir czy Sandro ale Arda

3

Mówisz jak Munir że w Pucharze Króla zdobył 3 pkt :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?