0

Dokładnie tak

0

Suarez piękna sprawa :}

0

Jedziemy teraz po całości z nimi :]

0

No Alves musi walczyć o miejsce w składzie bo trener coraz częściej stawia na Vidala. Skład bardzo dobry. Jedyne co bym ewentualnie zmienił to Arda zamiast Rakitica.

0

No ale przecież to są wielkie prowokacje dla wszystkich jak on pokaże sztuczkę ;D

5

Dobry gracz ale wolałbym Laporte albo Marquinhosa z PSG

0

No ruchy to ma najsłabsze Ivan z naszej drużyny

0

Doborowe towarzystwo :]

0

No na pewno nie 100 mln

0

Wydaje mi się że bardziej 60 mln

0

Pogba się dogadal z Messim na rozdaniu Złotej Piłki :D ale 100 za dużo za niego

0

No żebys właśnie pamiętał trenerze o tej porażce bo nie możemy teraz popełnić tych samych błędów

0

Niech biorą tylko Suareza i nam starczy.

0

Verma bardzo dobrze się prezentuje. Mathieu na LO mi się nie podoba tam rządzi Alba.

0

Jest młody, ma talent, rzadko który bramkarz gra tak nogami jak on, w ostatnich meczach pokazał klasę.

0

No właśnie uważam tak jak Ty że Sandro i Munirowi brakuje pewności siebie, technikę mają dobra, drybling i dynamikę też tylko im brakuje wykończenia. Na chwilę obecną dla nich dwóch nie ma miejsca bo mamy jeszcze Turana który jest wszechstronny. Lepiej niech odejdzie Sandro, Munir jak wypali po ostatnim meczu i utrzyma dobry poziom może mieć status pewnego zamiennika. Dla takiego młodziaka to też dużo.

0

Lepiej Munir żeby został. Sandro Douglas Adriano do sprzedania. Transfer Laporte jak najbardziej na tak. Suarez też bardzo duże wzmocnienie.

0

Przydałby się nam bardzo w tym meczu Suarez, mamy ciężkiego przeciwnika

4

Wszyscy kibice Barcy to kochają :]

0

No już pisałem że słownik w telefonie :]

0

Chodziło mi o Superpuchar

0

A no przepraszam :]

0

No na nich trzeba uważać bo w tym roku pokazali nam że umieją z nami grać

0

Sevilla ma najłatwiej, później Valencia. My i Atletico ciężkie mecze.

1

Mi dokładnie też abyśmy teraz my ich wyeliminowali ;]

2

Musimy dać im rewanż za Superpuchar.

0

Pisałem z telefonu i mi słownik tak wstawił :] dzięki za nominacje :D

3

Douglasa i Adriano sprzedać, będzie dodatkowa kasa. Oni już się nie mieszczą nawet w kadrze moczowej.

0

Tak jak kupili Ronaldo tak kupią też Neymara. Ten chłopak jest szczęśliwy w Barcelonie :]

0

A Valdes uważasz że jest taki super? Masz rację że wygrywa się z dołem tabeli ale tu mi nie chodzi żeby Stegena stać na dół tabeli tylko właśnie chodzi o to żeby Bravo też miał wysokie morale. Stegena właśnie stać na dzień dzisiejszy żeby grać z Realem czy innym światowym klubem, chodzi żeby to Rozsądnie podzielić. Opcja wykupu spoko ale dadzą za niego później 40 mln. A jak już chcesz sprzedawać Niemca to po co Ci słaby Valdes bez formy jak na pewno masz na rezerwę lepiej grającego Masipa. Patrz w przyszłość i Ter Stegen to właśnie ona na bramce. Jeden z najlepszych bramkarzy świata młodego pokolenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?