0

No to za Pogba na dzień dzisiejszy krzyczą ok 100 mln. Chyba Real musi brać kredyt :] na to okienko myślę że gwiazd to nie nakupuja za ostro.

1

Bardzo dobrze że Real ma zakaz. Do tej pory czuli się bezkarni tak jak z Pucharem Króla, że niby złoża odwołanie i gramy dalej. Ale właśnie nie i żadne odwołanie im nie pomoże tak jak i my mieliśmy karę to z jakiej racji oni mają mieć karę lagodniejsza? Cały Real. Nie wiem jak sprowadza Pogba i Lewandowskigo jak będzie działało finansowe fair play a cena za nich na pewno będzie wachala się ok 200 mln jak kluby wiedzą że Real jest zdesperowany to będą chcieli wyciągnąć jak najwięcej.

0

Nie wiem jak Ty to widzisz. Valdes 34 lata pogra Ci co najwyżej rok, na dodatek na średnim poziomie. A masz młodego bramkarza który gra na wysokim poziomie a Ty go chcesz pogonic? Myślenie bardzo perspektywiczne. Bravo też wieczny nie będzie więc właśnie Ter Stegen powinien dostawać coraz więcej szans na grę nie tylko w pucharach ale też w lidze. Nie mówię żeby go wypuszczać na np Real ale z dołem tabeli śmiało może grać.

1

Jest niziutki ale poziom prezentuje bardzo bardzo wysoki :)

1

Dokładnie tak, na pewno jest jakiś klub z La Liga który chętnie go przyjmie jako podstawowego bramkarza

0

Młody Niemiec to człowiek z wielkim talentem, on też się u nas marnuje.

0

No mógł zostać u nas i wszystko byłoby dobrze a tak grzeje ławę

0

No teraz im nie do śmiechu, wystarczy wejść na realmadryt.pl i widać ich płacz teraz ;>

2

Komentarz usunięty

0

Tego właśnie jemu potrzeba :]

0

No właśnie na to licze :) niech odczują ten zakaz tak jak my

0

Aaa sory sory :]

0

W tym okienku mogą jeszcze kupowac

0

Ogłoszono po otwarciu, w tym mogą kupować jeszcze

0

No Real w tym okienku za wszelką cenę będzie chciał się wzmocnić.

0

Ale w tym okienku jeszcze mogą kupować.

0

Dobry chłopak :]

0

Może świrowal :]

0

Ja bym tak tego Munira nie skreślal od razu jak wszyscy to robią. Chłopak jest młody, szybki, ma chęci, technikę też ma dobrą ale chodzi o to że sławę zdobył tym że nie umiał wykończyć sytuacji, to da się naprawić. Z Roberto było podobnie ten chłopak jak wchodził kiedyś grał porażkę, ani dobrze nie podawał ani odbierał, niepewny po prostu, każdy go wyrzucal, dzisiaj nikt się go nie chce pozbyć. Niech Munir się ogrywa z zespołami z niżej części tabeli i zobaczymy czy Wystrzeli jak Roberto.Dzisiaj każdy robi sobie z niego jaja a strzelił dwie bramki, umiał się odnaleźć w sytuacji . Vidal widać że ma wielkie ambicje i talent, brakuje mu oogrania i czasem zrozumienia z kolegami z nowego zespołu, ale z czasem się ogra i da nam dużo dobrego.

1

Oby zrezygnował :]

0

Jakieś dziwne myślenie jak strzela to źle jak niestrzela też tak samo

0

Każdy ma swoje zdanie. Ale jak Munir nie strzela źle jak strzela też niedobrze bo nic nie potrafi, trzeba chyba mieć na uwadze że ma 20 lat i zaczyna karierę a nie 30 lat i nic nie osiągnie już.

0

To raczej normalne, podałeś bardzo dobry przykład, pierwsze mecze Suareza były blade, nawet słabo podawał a teraz klasa swiatowa

0

Żebyś później się nie zachwycał nim :> poza tym nie mówię żeby był Twoim idolem ale ten malolat gra w najlepszym klubie świata więc ogarnij temat a to chyba świadczy że to nie jakieś totalne zero.

0

Ciekawe czemu Ty nie grasz w Barcelonie :]

0

Komentarz usunięty

0

Gratulacje Barco, idziemy po puchar :] i na dodatek nowe objawienie czyli Munir :>

0

No to mamy chyba drugiego Roberto :] brawo Munir!!!

0

Takich bramek mu właśnie potrzeba, głowie musi uwierzyć w swoje umiejętności

0

Będą z niego ludzie :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?