lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestań świrowac bo zaraz będziesz się jaral że Suarez bramkę strzelil
0
Zamieszanie wokół Neymara że względu na sztuczki techniczne..... Komentatorzy dzisiaj dają radę :]
0
No i worek z bramkami się rozwiązał :]
3
No to jest żenujące :] to zaraz będzie czy Neymar powinien grać bo gra za dobrze :]
0
No Bestia pełna gębą z niego :]
13
To dzisiejsza forma Besti-
-Foch
-Żel
-Solarka
-Przewracanie się
-Plakanie
No Bestia jak się patrzy :]
Dzisiaj idziemy po zwycięstwo, nie możemy oddać fotelu lidera :)
0
Parę interwencji miał dobrych, pewny w odbiorze, przerzucal ciężar gry, bardzo dobre podania. Słuchaj ja go nie lubię ale ten mecz miał dobry jak każdy.
0
No a źle zagrał z Valencia?
0
No Valencia 8 bramek nie strzeli, nie ma opcji :] w lidze nie wolno ryzykować, trzeba odjechać jeszcze Realowi i Atletico. Liczę na to że Real zgubi punkty :]
0
Tak tak po takiej kontuzji trzeba dać chłopakowi odetchnąć i spokojnie wrócić w 100 % gotowym. Poza tym nie ma co się spieszyć dlatego bo mamy szeroką ławkę w środku pola. Liczę na to że wróci do formy i jeszcze bardziej się rozwinie bo będzie silniejszy Psychicznie.
3
No z Valencia Mathieu wyglądał na SO poziom klasa swiatowa. Chociaż też za nim nie przepadam
0
Bo to zależy od potencjału zawodnika i od ewentualnego rozwoju. Czasem jak masz gracza 65 wzrasta mu do 75 musisz patrzeć potencjał
0
Mats jak uniesie dwa puchary w górę zmieni nastawienie :] Bravo prawdę mówiąc może przyczynić się do jednego :] Stegen wielkie ambicje ma i właśnie dobrze. Sądy chyba Neymara chcą psychicznie zatrzymać bo na boisku nie bardzo idzie.... Bardzo się cieszę że Suarez się u nas sprawdził, bardzo lubiłem go w Liverpoolu a u nas to jest top światowej klasy.
3
Teraz to kolego trochę przesadziłes :] no ale tego mu życzymy :]
0
Nie sprzedawać go. Jak już to w grę wchodzi tylko wypożyczenie na sezon. Bravo już parę wiosen ma więc Marc albo jeszcze poczeka, musi być wytrwały albo na rok wypożyczenia.
4
Słuchaj to jest nawet dobry pomysł bo jak nie teraz to kiedy? :]
0
Bez przesady :] na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze :D po prostu uprawiamy dwa różne sporty w których są inne metody treningowe....
0
No ja akurat ćwiczę 9 lat
0
Piszesz jakieś głupoty. Codziennie, a kiedy regeneracja? Jak jesteś na kreatynie bierzesz codziennie, bo to jest cykl a nie wybrane dni na trening, pompkami samymi nic kolego nie osiągniesz :] chodzisz na siłownię wgl?
0
Mono jest dobre? Po mono to woda tylko podejdzie delikatnie nic więcej :] to są całe efekty.
Białka najlepiej z Olimpa dobra jakość, cena przystępna, lub jakiś Bulk polecam Mhp Up Your Mass. Jeżeli chodzi o kreatyny polecam stacki kreatynowe np Storm bardzo dobra jakość, sprawdzony, dobre efekty. Jak robisz ciężkie treningi i czasem nie masz motywacji oczywiście przedtreningowka na NO, pompa, energia siła, coś w stylu NO XPLODE.
0
Nie ma co się dziwić jak to prawda co piszą w artykule. Moim zdaniem dużo od Bravo nie odstaje, wiadomo Bravo lepszy bo bardziej ograny. Powinni i w lidze dać mu grać w meczach ze słabszymi drużynami. Wszystko to kwestia dogadania się.
0
Co chcesz osiągnąć kolego? Jaki staż na siłowni?
0
Jednak pieniądze rząda światem. Miał grać w Liverpoolu a wylądował w Chinach. Chyba jest różnica :]
0
Barcelona chce zdobyć puchar na terenie Realu, pstryczek w nos dla całego Realu i Pereza :]
0
Celta chyba złapała zadyszke :] tak myślałem że Sevilla ich pokona ale w finale z nimi będziemy mieć trudno. Damy radę :] oczywiście jak Sevilla awansuje bo nam to się krzywda już nie zdazy :]
4
W żywe oczy pokazują nam że Madryt może wszystko. Suarez w PK za słowa dostał dwa mecze kary odwołanie nic nie dało. Tutaj mało co Messiemu nogi nie złamał jeden mecz kary, gdzie tu logika? Ktoś się musi za to zabrać bo to wygląda tak jakby oni z góry mieli powiedziane zróbcie krzywdę Barcelonie nie będzie z tego wielkich konsekwencji bo wszystko da się załatwić. Kpina
0
Vidal bardzo dobry mecz przeciwko Valencii. Fajnie asystował i podawał.
0
Każdy kibic się cieszy a nie narzeka....
5
Optymista i kibic Barcelony w jednym patrzę.....
0
Po prostu robili co chcieli, akcje genialne, super meczyk, żałuj było na co popatrzeć :)