0

Wszystko od Ramosa w końcówce zaczęło się psuć

0

A dajcie spokój....

0

Od razu człowiek spokojniejszy :]

0

Szansa jeszcze jakaś jest

1

Dlatego kupił tableta :]

0

Ale jak nie idzie to coś się zmienia nawet żeby zobaczyć inne opcje na następne mecze

0

Tylko nasz trener

0

Denis Arda Rafinha nikt nie mówi o Paco bo on to na trzecioligowca

0

Nie ma pomysłu na grę ale jak ma być pomysł jak zmiany robimy w 88 minucie

0

Brać za każdą cenę :D

0

To jakiś nowy grajek ten Kutinio? :)

1

Czemu nie wpuścił Ardy zamiast Paco? To mnie zastanawia.....

0

Dobrze ze wyzdrowial ale i tak nie wniesie nic do naszej gry. Moim zdaniem jak jest klient na niego niech go sprzedają a więcej szans dawać Marlonowi

4

Czyhrynski też nie był dobrym transferem :]

0

Emocje jak na grzybach

0

Jaki Denis? :] z ławki strzela?

0

Myślałem że będzie więcej pożytku z niego

0

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje czy tak jest ze Gomes zupełnie nic nie wnosi do naszej gry

0

Chciałbym obejrzeć ta dwójkę w środku pola w Barcelonie jeszcze. Wielka szkoda ze Xavi odszedł bo z Iniesta robili magię na boisku w środku pola, elegancja i finezja do tego wielki spokój.

0

Trzeba się cieszyć z tego że daliśmy radę zabrać 3 punkty że sobą. Szkoda wielka Iniesty. Tutaj musi się już pokazać nasza ławka, ja bym stawiał na Denisa on ma wielki potencjał, potrzeba mu ogarnia u nas.

3

Glodnemu chleb na myśli :D

6

Chyba że w FIFIE go kupią :)

0

Suarez parę akcji miał, parę ładnych strzałów więc moim zdaniem nie grał tragicznie. Granie dobrze nie oznacza że będzie strzelał po 5 goli w meczu bo to jest efektowne

0

No nie ale po co ta krytyka

2

Od razu go sprzedawaj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak dla mnie Paco ma ta przewagę że bardzo dobrze zna nasza ligę i myślę że szybko by trafił w styl Barcy

1

Wychodzi na to ze lubi wyeliminowania :D

0

Tu akurat zrobią dobry interes bo Bravo ma formę ale też nie jest młody więc jednak chyba to dobry czas na taki ruch

1

Ile nam dadzą za Bravo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?