lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko od Ramosa w końcówce zaczęło się psuć
0
A dajcie spokój....
0
Od razu człowiek spokojniejszy :]
0
Szansa jeszcze jakaś jest
1
Dlatego kupił tableta :]
0
Ale jak nie idzie to coś się zmienia nawet żeby zobaczyć inne opcje na następne mecze
0
Tylko nasz trener
0
Denis Arda Rafinha nikt nie mówi o Paco bo on to na trzecioligowca
0
Nie ma pomysłu na grę ale jak ma być pomysł jak zmiany robimy w 88 minucie
0
Brać za każdą cenę :D
0
To jakiś nowy grajek ten Kutinio? :)
1
Czemu nie wpuścił Ardy zamiast Paco? To mnie zastanawia.....
0
Dobrze ze wyzdrowial ale i tak nie wniesie nic do naszej gry. Moim zdaniem jak jest klient na niego niech go sprzedają a więcej szans dawać Marlonowi
4
Czyhrynski też nie był dobrym transferem :]
0
Emocje jak na grzybach
0
Jaki Denis? :] z ławki strzela?
0
Myślałem że będzie więcej pożytku z niego
0
Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje czy tak jest ze Gomes zupełnie nic nie wnosi do naszej gry
0
Chciałbym obejrzeć ta dwójkę w środku pola w Barcelonie jeszcze. Wielka szkoda ze Xavi odszedł bo z Iniesta robili magię na boisku w środku pola, elegancja i finezja do tego wielki spokój.
0
Trzeba się cieszyć z tego że daliśmy radę zabrać 3 punkty że sobą. Szkoda wielka Iniesty. Tutaj musi się już pokazać nasza ławka, ja bym stawiał na Denisa on ma wielki potencjał, potrzeba mu ogarnia u nas.
3
Glodnemu chleb na myśli :D
6
Chyba że w FIFIE go kupią :)
0
Suarez parę akcji miał, parę ładnych strzałów więc moim zdaniem nie grał tragicznie. Granie dobrze nie oznacza że będzie strzelał po 5 goli w meczu bo to jest efektowne
0
No nie ale po co ta krytyka
2
Od razu go sprzedawaj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak dla mnie Paco ma ta przewagę że bardzo dobrze zna nasza ligę i myślę że szybko by trafił w styl Barcy
1
Wychodzi na to ze lubi wyeliminowania :D
0
Tu akurat zrobią dobry interes bo Bravo ma formę ale też nie jest młody więc jednak chyba to dobry czas na taki ruch
1
Ile nam dadzą za Bravo?