0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jak dla mnie to tylko Rakitic

0

Bardzo go brakuje w Barcelonie, jego nie da się zastąpić

3

Munir o wie lepiej się prezentował

0

Liga też nie jest już rozstrzygnięta, Real ma wpadki a strata nie jest ogromna. Barcelona musi wygrywać wszystko a jeszcze będziemy mieli mistrza.

0

Dobrze że te złote piłki nie grają

0

Jak znowu weźmie doping to da rade :D Dla Wildera to będzie tylko nabicie rekordu jak taka walka dojdzie do skutku

6

Był podobno lepszy od Busiego

0

NAPOLI w obecnej formie Realu ma 80 % szans na awans

3

Przepraszamy, nasze serwery sa przeciazone :( Zapraszamy ponownie za moment!

2

Liga Mistrzów jest mało ważna, skupią się na Lidze na pewno :D

1

Więc pamiętajcie - nigdy nie biegajcie na maxa

0

Ale pocisków dostał na śmietankowej

0

Niby zawodnicy dobrzy ale czegoś tu cały czas brakuje. Niech nie trzymają Coutinho bo tam się marnuje a u nas przyjmiemy go z otwartymi ramionami :D

1

Może Ronaldo w końcu zakończy karierę

1

No proste że dla jaj :D

3

Strona Realu usunięta

0

Puchar Króla to mało ważne rozgrywki, rekord ważniejszy

0

Chyba na targu kupią sobie trzeci puchar

0

Grają dotąd aż Reala strzeli

0

Zaraz będzie karny

0

Za wysoki poziom ma CR7

0

Ładny autobus, śmietankowy taki

0

Czemu Zidan nie wpuści Benzemy?

0

Gooooooooooooooooool

0

Ronaldo dobrze drybluje ostatnio :D

4

Zbigniew Wodecki - 10

0

Co on mu noge wyrwał że tak się zwijał?

0

Ronaldo ma coraz lepszy drybling

0

Benzema ma kontuzje od miesiąca? bo coś ostatnio nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?