lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jak dla mnie to tylko Rakitic
0
Bardzo go brakuje w Barcelonie, jego nie da się zastąpić
3
Munir o wie lepiej się prezentował
0
Liga też nie jest już rozstrzygnięta, Real ma wpadki a strata nie jest ogromna. Barcelona musi wygrywać wszystko a jeszcze będziemy mieli mistrza.
0
Dobrze że te złote piłki nie grają
0
Jak znowu weźmie doping to da rade :D Dla Wildera to będzie tylko nabicie rekordu jak taka walka dojdzie do skutku
6
Był podobno lepszy od Busiego
0
NAPOLI w obecnej formie Realu ma 80 % szans na awans
3
Przepraszamy, nasze serwery sa przeciazone :( Zapraszamy ponownie za moment!
2
Liga Mistrzów jest mało ważna, skupią się na Lidze na pewno :D
1
Więc pamiętajcie - nigdy nie biegajcie na maxa
0
Ale pocisków dostał na śmietankowej
0
Niby zawodnicy dobrzy ale czegoś tu cały czas brakuje. Niech nie trzymają Coutinho bo tam się marnuje a u nas przyjmiemy go z otwartymi ramionami :D
1
Może Ronaldo w końcu zakończy karierę
1
No proste że dla jaj :D
3
Strona Realu usunięta
0
Puchar Króla to mało ważne rozgrywki, rekord ważniejszy
0
Chyba na targu kupią sobie trzeci puchar
0
Grają dotąd aż Reala strzeli
0
Zaraz będzie karny
0
Za wysoki poziom ma CR7
0
Ładny autobus, śmietankowy taki
0
Czemu Zidan nie wpuści Benzemy?
0
Gooooooooooooooooool
0
Ronaldo dobrze drybluje ostatnio :D
4
Zbigniew Wodecki - 10
0
Co on mu noge wyrwał że tak się zwijał?
0
Ronaldo ma coraz lepszy drybling
0
Benzema ma kontuzje od miesiąca? bo coś ostatnio nie gra