lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zmarnuj tej szansy Vidal bo masz tu dużo kibiców :]
0
No nie należy nikogo lekceważyć, bo może to się okazać ciężkim spacerkiem . Vidal w wyjściowym składzie, nie zmarnuj tej szansy Aleix.
0
Władali by cała Europa :D
1
Zawód Gangster nawet fajny film o angielskich kibicach którzy później uprawiają gangsterke :]
0
Ja mu kibicuje całym sercem, lubie gościa
0
Jaki gatunek lubisz?
4
Moim zdaniem nic ciekawego tam nie ma. Zależy co kto lubi ja jak miałem to nie korzystałem z HBO.
0
PO typowy nam jest potrzebny bo wszyscy wiemy że Roberto to eksperyment i jednak ma zawsze jakieś braki w obronie.Gdyby kupić kogoś na PO + Vidal (chętnie bym go widział w przyszłym sezonie razem z nami), Roberto idzie w pomoc i tam nam pokaże cały swój talent. Oby to nie był ktoś typu Srna bo takie transfery są jak dla mnie beznadziejne i cieszę się że go nie kupili
2
Jeżeli Real umiejsza tym rozgrywkom, to na jakim poziomie jest Real skoro odpadł?
0
To nawet Barcelona po takim połączeniu może nie dać rady :D
0
Będzie ciężko ale Barca to najlepszy klub :]
0
Może powstał w tym roku :) Bilbao kolego to odpadło z nami
1
A mówiłem dajcie Arde za Gomesa od samego początku
0
Coutinho z marszu grałby lepiej :D
2
Gomesowi to nawet już nie podają piłki :]
0
Ney jest w gazie :]
0
Nie dzwoń teraz do niego bo właśnie gra
0
Nie ma co się kłócić :] wszyscy chcemy dobrze dla naszego ukochanego klubu koledzy :D
0
Druga ofiarą jest Vidal
1
Co wy macie z tą Fifa? :D Gomes to drewniak i tyle. Tylko że taki Modric by zrobił dwa razy tyle w Barcelonie co Gomes
0
Ostatnio pisałeś że Gomes ma takie dobre mecze a Denis na ławę. Jak mówisz że on gra dobrze to ja nie wiem pod jakim kątem on jest oceniany
1
No akurat porównywanie Modrica do Gomesa to tak jakbyś Mercedesa z Fiatem porownywal. Gomes to taki Rasiak Barcelony, takie ma spowolnione ruchy
1
To posadz na ławce jeszcze Luisa i niech się Paco adaptuje
1
To niech mu tą adaptacja przypada od 75 min meczu a nie sadzac np Arde jak mu idzie na ławce
0
Arda w formie więc lepiej dać Gomesowi w słabej dyspozycji grać cały mecz
3
Ja płacze jak widzę grę Andre Gomesa
2
Czy Enrique nie widzi ze Gomes wszystko spowalnia i mu nie idzie?
0
Arda za Gomesa. Pupilek Enrique i dlatego gra
1
Gdzie hejterzy Denisa? Brawo Denis :]
0
Też tak uważam że Rakitic