0

Nie zmarnuj tej szansy Vidal bo masz tu dużo kibiców :]

0

No nie należy nikogo lekceważyć, bo może to się okazać ciężkim spacerkiem . Vidal w wyjściowym składzie, nie zmarnuj tej szansy Aleix.

0

Władali by cała Europa :D

1

Zawód Gangster nawet fajny film o angielskich kibicach którzy później uprawiają gangsterke :]

0

Ja mu kibicuje całym sercem, lubie gościa

0

Jaki gatunek lubisz?

4

Moim zdaniem nic ciekawego tam nie ma. Zależy co kto lubi ja jak miałem to nie korzystałem z HBO.

0

PO typowy nam jest potrzebny bo wszyscy wiemy że Roberto to eksperyment i jednak ma zawsze jakieś braki w obronie.Gdyby kupić kogoś na PO + Vidal (chętnie bym go widział w przyszłym sezonie razem z nami), Roberto idzie w pomoc i tam nam pokaże cały swój talent. Oby to nie był ktoś typu Srna bo takie transfery są jak dla mnie beznadziejne i cieszę się że go nie kupili

2

Jeżeli Real umiejsza tym rozgrywkom, to na jakim poziomie jest Real skoro odpadł?

0

To nawet Barcelona po takim połączeniu może nie dać rady :D

0

Będzie ciężko ale Barca to najlepszy klub :]

0

Może powstał w tym roku :) Bilbao kolego to odpadło z nami

1

A mówiłem dajcie Arde za Gomesa od samego początku

0

Coutinho z marszu grałby lepiej :D

2

Gomesowi to nawet już nie podają piłki :]

0

Ney jest w gazie :]

0

Nie dzwoń teraz do niego bo właśnie gra

0

Nie ma co się kłócić :] wszyscy chcemy dobrze dla naszego ukochanego klubu koledzy :D

0

Druga ofiarą jest Vidal

1

Co wy macie z tą Fifa? :D Gomes to drewniak i tyle. Tylko że taki Modric by zrobił dwa razy tyle w Barcelonie co Gomes

0

Ostatnio pisałeś że Gomes ma takie dobre mecze a Denis na ławę. Jak mówisz że on gra dobrze to ja nie wiem pod jakim kątem on jest oceniany

1

No akurat porównywanie Modrica do Gomesa to tak jakbyś Mercedesa z Fiatem porownywal. Gomes to taki Rasiak Barcelony, takie ma spowolnione ruchy

1

To posadz na ławce jeszcze Luisa i niech się Paco adaptuje

1

To niech mu tą adaptacja przypada od 75 min meczu a nie sadzac np Arde jak mu idzie na ławce

0

Arda w formie więc lepiej dać Gomesowi w słabej dyspozycji grać cały mecz

3

Ja płacze jak widzę grę Andre Gomesa

2

Czy Enrique nie widzi ze Gomes wszystko spowalnia i mu nie idzie?

0

Arda za Gomesa. Pupilek Enrique i dlatego gra

1

Gdzie hejterzy Denisa? Brawo Denis :]

0

Też tak uważam że Rakitic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?