lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlatego myślę że warto wystawiać go od razu w pomoc a Roberto na prawą obronę
1
Gdzie hejterzy Vidala? :D
0
Oby druga połówka była też tak udana :]
0
Trzeba liczyć na to że się uda... Z tego składu boję się najbardziej o Mathieu, nie lubię Gomesa ale jak wszyscy przekonują że w końcu odpali to liczę że to właśnie będzie dzisiaj. Mam nadzieję że Paco też coś pokaże bo jak oni we trzech zawala to dzisiaj żegnamy się z mistrzostwem.
3
Pedro w dobrej formie
0
Oby Celta jutro nie świrowała z rezerwowym składem na Real
1
Super że Busquets wraca do zdrowia, potrzebny nam spokój w środku pola jaki Sergio zapewnia.
0
Grimaldo poszedł definitywnie?czy z jakąś opcją pierwokupu?
0
Alaves może sprawić Celcie dużo problemów. Może być duża sensacja. Czuć że Real wymeczyl Celte.
0
Talent na pewno ma, warto obserwować go dalej. Może będzie nowy Suarez :)
0
Suarez wszedł wczoraj na Grubo w ten mecz :)
0
Ja tam nic do niego nie mam ale ma błędy szkolne, żenujące. Także licze na jego poprawe formy a jak nie to trener musi stawiać na graczy typu Alena.
0
No w drugiej połowie to nam mogli ze trzy strzelić. Ja jestem zadowolony z tego wyniku
0
Niewykorzystane sytuacje lubią się mscic
1
Jak ojciec do syna :D
1
No Neymar teraz to się popisales :]
0
Messi to jest kot
2
Dawajcie Arde na boisko
0
Mamy teraz trochę szczęścia że tego nie Strzelił z metra
0
Ciekawe kogo zmieni Denis
0
Pożyjemy zobaczymy. Obyś miał rację.
0
Dobrze prawisz ale te gadki dajcie mu czas jak on prezentuje poziom trzecioligowca, to po co płacić 40 baniek jak chłopaki z rezerw więcej dadzą w obecnej chwili niż on. Podobają się wam jego proste straty to spoko, któryś mecz z rzędu to samo.
1
Dawajcie Arde za Gomesa i wbijamy im jeszcze dwa gole :]
0
40 mln za podania do tyłu i do przodu trochę sporo. Ja nie wymagam nie wiadomo czego w tym pierwszym sezonie ale takie straty albo niedokładne podania to podstawa w która nie trzeba się wdrażać
0
Coś czuję że połowa naszych forumowiczów jest lepsza techniczne od Gomesa :D
0
Znowu ten słownik z telefonu :D
0
Messi GENIALNIE !!!!
0
Gomes to śpi czy co bo to już nie pierwsza taka strata. Każdy go broni ale on ma szkolne błędy niestety Panowie
0
Popatrz na swojego idola Cristiano lepiej :]
1
Dobrze ze zaliczyli nam gola :]