1

Dlatego myślę że warto wystawiać go od razu w pomoc a Roberto na prawą obronę

1

Gdzie hejterzy Vidala? :D

0

Oby druga połówka była też tak udana :]

0

Trzeba liczyć na to że się uda... Z tego składu boję się najbardziej o Mathieu, nie lubię Gomesa ale jak wszyscy przekonują że w końcu odpali to liczę że to właśnie będzie dzisiaj. Mam nadzieję że Paco też coś pokaże bo jak oni we trzech zawala to dzisiaj żegnamy się z mistrzostwem.

3

Pedro w dobrej formie

0

Oby Celta jutro nie świrowała z rezerwowym składem na Real

1

Super że Busquets wraca do zdrowia, potrzebny nam spokój w środku pola jaki Sergio zapewnia.

0

Grimaldo poszedł definitywnie?czy z jakąś opcją pierwokupu?

0

Alaves może sprawić Celcie dużo problemów. Może być duża sensacja. Czuć że Real wymeczyl Celte.

0

Talent na pewno ma, warto obserwować go dalej. Może będzie nowy Suarez :)

0

Suarez wszedł wczoraj na Grubo w ten mecz :)

0

Ja tam nic do niego nie mam ale ma błędy szkolne, żenujące. Także licze na jego poprawe formy a jak nie to trener musi stawiać na graczy typu Alena.

0

No w drugiej połowie to nam mogli ze trzy strzelić. Ja jestem zadowolony z tego wyniku

0

Niewykorzystane sytuacje lubią się mscic

1

Jak ojciec do syna :D

1

No Neymar teraz to się popisales :]

0

Messi to jest kot

2

Dawajcie Arde na boisko

0

Mamy teraz trochę szczęścia że tego nie Strzelił z metra

0

Ciekawe kogo zmieni Denis

0

Pożyjemy zobaczymy. Obyś miał rację.

0

Dobrze prawisz ale te gadki dajcie mu czas jak on prezentuje poziom trzecioligowca, to po co płacić 40 baniek jak chłopaki z rezerw więcej dadzą w obecnej chwili niż on. Podobają się wam jego proste straty to spoko, któryś mecz z rzędu to samo.

1

Dawajcie Arde za Gomesa i wbijamy im jeszcze dwa gole :]

0

40 mln za podania do tyłu i do przodu trochę sporo. Ja nie wymagam nie wiadomo czego w tym pierwszym sezonie ale takie straty albo niedokładne podania to podstawa w która nie trzeba się wdrażać

0

Coś czuję że połowa naszych forumowiczów jest lepsza techniczne od Gomesa :D

0

Znowu ten słownik z telefonu :D

0

Messi GENIALNIE !!!!

0

Gomes to śpi czy co bo to już nie pierwsza taka strata. Każdy go broni ale on ma szkolne błędy niestety Panowie

0

Popatrz na swojego idola Cristiano lepiej :]

1

Dobrze ze zaliczyli nam gola :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?