lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko dzięki temu że Gomes gra z nami
2
Czemu nie Denis za Gomesa ja pytam?
0
Znając Barce to za 10 mln oddadzą go bez mrugnięcia okiem :]
0
Ciekawe kto go później poskłada jak on taki wielki
0
Dokładnie się z Tobą zgadzam :] mówienie do efektu może nie nastąpić nigdy :]
0
Tak czy owak na Gomesa nie da się patrzeć jak gra dla Barcelony. W obecnej formie to pewnie jakby nie miał układów z Lucho to w Barcelonie B by się nie przebił do składu.
2
No Klopp to by u nas zrobił rewolucję. Na pewno nam by się przydał taki wymagający trener. Nowa świeżość nowa jakość.
2
Benzema to by nagrał :D
0
Krew zalewa jak są tu eksperci którzy wierzą że Gomes eksploduje z formą. On ma ruchy jak słoń i był kupiony po to bo trener go chciał. Logika naszego trenera : Rafinha gra o wiele lepiej a nie może się przebić do składu, Gomes gra dno jest wystawiany od pierwszych minut. To samo było z Vidalem.
0
Wreszcie ktoś inny też dostrzega że te wypalenie Gomesa nigdy u nas nie nadejdzie.
1
No teraz to pojechałeś. Denis i Rafinha grają od niego o klasę wyżej. Gomes to drewniak, taki Rasiak z Portugalii.
0
Wypożyczony do Schalke on jest
0
Moim zdaniem to 5 mln + zmienne
0
Zobacz co napisał że już kasy nie ma na napastnika :] Jak już to Munir :]
0
Zawodnik w dobrej formie i ma rolę rezerwowego. Nikomu by taka sytuacja nie odpowiadała więc Arda myśli o odejściu pewnie. Każdy widzi ze w zespole są równi i rowniejsi, czasem nawet pewnie nie chodzi o formę tylko relacje z trenerem więc mało komu coś takiego odpowiada.
0
No małe nieporozumienie jak tak :] ale nasz zarząd coś czuję że pójdzie na łatwiznę i zatrudni Unzue. Tak jak pisałeś potrzeba kogoś świeżego z nowymi pomysłami.
0
Unzue to będzie to samo co Enrique tylko pod innym nazwiskiem.
0
To będzie strzał w kolano :/
0
Tu nikt nie podważa szacunku do Lucho. Chodzi o to że już nie ma pomysłów, podjął wiele złych i jak dla mnie parę kontrowersjnych decyzji i dlatego dla samego dobra klubu powinien odejść po zakończeniu sezonu.
0
Nastrój to będzie jak ma koncepcje na przyszły sezon. Bo jak Enrique zostanie a z nim takie typy jak Mathieu czy Gomes to może sobie przemawiać i przemawiać i nic z tego nie będzie.
1
Taaa tylko że jeden Busquets już u nas jest a Ty myślisz że Gomes to będzie drugi Veratti :] wszyscy fani Gomesa i Ci którzy dają mu ten czas to przynajmniej zobaczcie jakie ten koleś ma ruchy i się zastanówcie czy pomoc Barcelony ma się opierać na słoniach w przyszłości.
3
Dokładnie pierwsze 10 min będzie dla nas decydujące. Chociaż PSG to nie są chłopcy do bicia i to mało prawdopodobne że się uda ale nadzieja umiera ostatnia.
0
Thiago może i by poszedł ale muszą mu obiecać wyjściowa jedenastkę inaczej nic z tego. Dodatkową pomocą może być grający u nas jego brat Rafinha.
0
Koronie to Neymar sam by ze trzy wpakował :D
0
A ile Gomes gra u nas? Ta czołówka była osiągnięta zanim pokazał się w klubie
5
Mogłeś dodać Xavi że byłeś zaskoczony po tym jak zobaczyłeś Andre Gomesa bez formy w wyjściowym składzie....
1
Regularnie trenować i powoli ich wpuszczać
2
Nie oszukujmy się MSN też mu ratowało dupe tyle razy.
3
Skończy się tak że nowym trenerem zostanie Unzue. Nasz zarząd zapewne pójdzie na łatwiznę i całe życie będzie liczył że MSN bedzie robiło całą robote.
0
On musi odejść bo przyszły sezon będzie identyczny. Czyli ulubieni gracze tacy jak Mathieu Gomes itd. Gra bez pomysłu.