0

Wszystko dzięki temu że Gomes gra z nami

2

Czemu nie Denis za Gomesa ja pytam?

0

Znając Barce to za 10 mln oddadzą go bez mrugnięcia okiem :]

0

Ciekawe kto go później poskłada jak on taki wielki

0

Dokładnie się z Tobą zgadzam :] mówienie do efektu może nie nastąpić nigdy :]

0

Tak czy owak na Gomesa nie da się patrzeć jak gra dla Barcelony. W obecnej formie to pewnie jakby nie miał układów z Lucho to w Barcelonie B by się nie przebił do składu.

2

No Klopp to by u nas zrobił rewolucję. Na pewno nam by się przydał taki wymagający trener. Nowa świeżość nowa jakość.

2

Benzema to by nagrał :D

0

Krew zalewa jak są tu eksperci którzy wierzą że Gomes eksploduje z formą. On ma ruchy jak słoń i był kupiony po to bo trener go chciał. Logika naszego trenera : Rafinha gra o wiele lepiej a nie może się przebić do składu, Gomes gra dno jest wystawiany od pierwszych minut. To samo było z Vidalem.

0

Wreszcie ktoś inny też dostrzega że te wypalenie Gomesa nigdy u nas nie nadejdzie.

1

No teraz to pojechałeś. Denis i Rafinha grają od niego o klasę wyżej. Gomes to drewniak, taki Rasiak z Portugalii.

0

Wypożyczony do Schalke on jest

0

Moim zdaniem to 5 mln + zmienne

0

Zobacz co napisał że już kasy nie ma na napastnika :] Jak już to Munir :]

0

Zawodnik w dobrej formie i ma rolę rezerwowego. Nikomu by taka sytuacja nie odpowiadała więc Arda myśli o odejściu pewnie. Każdy widzi ze w zespole są równi i rowniejsi, czasem nawet pewnie nie chodzi o formę tylko relacje z trenerem więc mało komu coś takiego odpowiada.

0

No małe nieporozumienie jak tak :] ale nasz zarząd coś czuję że pójdzie na łatwiznę i zatrudni Unzue. Tak jak pisałeś potrzeba kogoś świeżego z nowymi pomysłami.

0

Unzue to będzie to samo co Enrique tylko pod innym nazwiskiem.

0

To będzie strzał w kolano :/

0

Tu nikt nie podważa szacunku do Lucho. Chodzi o to że już nie ma pomysłów, podjął wiele złych i jak dla mnie parę kontrowersjnych decyzji i dlatego dla samego dobra klubu powinien odejść po zakończeniu sezonu.

0

Nastrój to będzie jak ma koncepcje na przyszły sezon. Bo jak Enrique zostanie a z nim takie typy jak Mathieu czy Gomes to może sobie przemawiać i przemawiać i nic z tego nie będzie.

1

Taaa tylko że jeden Busquets już u nas jest a Ty myślisz że Gomes to będzie drugi Veratti :] wszyscy fani Gomesa i Ci którzy dają mu ten czas to przynajmniej zobaczcie jakie ten koleś ma ruchy i się zastanówcie czy pomoc Barcelony ma się opierać na słoniach w przyszłości.

3

Dokładnie pierwsze 10 min będzie dla nas decydujące. Chociaż PSG to nie są chłopcy do bicia i to mało prawdopodobne że się uda ale nadzieja umiera ostatnia.

0

Thiago może i by poszedł ale muszą mu obiecać wyjściowa jedenastkę inaczej nic z tego. Dodatkową pomocą może być grający u nas jego brat Rafinha.

0

Koronie to Neymar sam by ze trzy wpakował :D

0

A ile Gomes gra u nas? Ta czołówka była osiągnięta zanim pokazał się w klubie

5

Mogłeś dodać Xavi że byłeś zaskoczony po tym jak zobaczyłeś Andre Gomesa bez formy w wyjściowym składzie....

1

Regularnie trenować i powoli ich wpuszczać

2

Nie oszukujmy się MSN też mu ratowało dupe tyle razy.

3

Skończy się tak że nowym trenerem zostanie Unzue. Nasz zarząd zapewne pójdzie na łatwiznę i całe życie będzie liczył że MSN bedzie robiło całą robote.

0

On musi odejść bo przyszły sezon będzie identyczny. Czyli ulubieni gracze tacy jak Mathieu Gomes itd. Gra bez pomysłu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?