9

Morata też nie gra. Liczę jutro na Eibar :]

0

Trzeba wszystko postawić na jedną kartę. I tak nie mamy nic do stracenia możemy jedynie zyskać. Trzeba mocno przycisnac PSG.

0

20 min górski pózniej rowerowy :D

2

Nie rozumiem czemu on chce zostać w Arsenalu, tam zbyt wiele nie osiągnie. Jak dla mnie to byłoby klasowe wzmocnienie prawej obrony.

4

Sampaoli dobry trener, na pewno powiew świeżośći do Barcy, nowe rozwiązania taktyczne z jego strony + nasze stare sprawdzone rozwiązania moim zdaniem dały by mieszankę wybuchowa. Oczywiście ze dwa nowe oby klasowe transfery

1

Skrzydła na masie :D

4

Jeżeli Eibar będzie rozbijal akcje na skrzydłach Realu myślę że też powinni mieć duże problemy z Eibar. Te ich wrzutki to najgrozniejsza broń. Zamawiam drugi remis Realu :]

3

Wtedy nie wyszło ale zapraszamy teraz :]

1

Jak dla mnie z tych wszystkich odpadają Unzue i Blanc. Oddaje głos na Sampaoliego.

0

Real i tak ciśnie na farcie. Z Villarrealem się udało teraz już nie bardzo :]

0

I tak jest super :D

0

2 pkt o ile Real wygra jeszcze jeden zaległy mecz

5

Oni to wygrają :D

0

No i się zaczyna koszmar :D

0

Zaraz będzie gadka że wszystkie siły Realu na LM idą :D

1

Gdzie ta wielka przewaga punktowa Realu?

5

Ma jeszcze chłopak czas

0

Casemiro nie poplacz się tam

1

Hallilovic pokaż na co Cię stać

1

Ronaldo włączaj tajna broń Nurka :]

0

Niech poczują to co my jak nam sędziowie punkty zabierali

0

Oj jak mi szkoda Moraty, tyle strzela a nic nie zaliczone :D

0

Więc nic nie jest stracone :] Real daje nam dzisiaj świeże powietrze :D

1

Będą mieli po tym meczu góra 1 pkt przewagi o ile wygrają jeszcze jeden mecz zaległy :] poza tym mają przed sobą Atletico :] Liga zaczyna się od nowa Panowie a czuję że my wracamy na właściwą drogę :]

0

Piękny wieczór ;D w niedzielę przeżyłem szok jak wygrali 3-2 ale dzisiaj to nie może im się udać :D

0

Oby nie było jak z Villarrealem :]

0

Bomba dobra :] on to zrobił tak od niechcenia :]

0

Książę Walii ale ten komentator jest miły :D

0

Odejście Lucho może być dodatkowa motywacja dla naszych zawodników ponieważ będą na pewno chcieli go godnie pożegnać, dać mu po prostu prezent w postaci pucharów za przepracowane lata

0

Bale przeszedł na farcie zawodnika Las Palmas a oni jaki piękny zwod :] Carvajal wybił piłkę na różny a oni że to klasa swiatowa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?