lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Morata też nie gra. Liczę jutro na Eibar :]
0
Trzeba wszystko postawić na jedną kartę. I tak nie mamy nic do stracenia możemy jedynie zyskać. Trzeba mocno przycisnac PSG.
0
20 min górski pózniej rowerowy :D
2
Nie rozumiem czemu on chce zostać w Arsenalu, tam zbyt wiele nie osiągnie. Jak dla mnie to byłoby klasowe wzmocnienie prawej obrony.
4
Sampaoli dobry trener, na pewno powiew świeżośći do Barcy, nowe rozwiązania taktyczne z jego strony + nasze stare sprawdzone rozwiązania moim zdaniem dały by mieszankę wybuchowa. Oczywiście ze dwa nowe oby klasowe transfery
1
Skrzydła na masie :D
4
Jeżeli Eibar będzie rozbijal akcje na skrzydłach Realu myślę że też powinni mieć duże problemy z Eibar. Te ich wrzutki to najgrozniejsza broń. Zamawiam drugi remis Realu :]
3
Wtedy nie wyszło ale zapraszamy teraz :]
1
Jak dla mnie z tych wszystkich odpadają Unzue i Blanc. Oddaje głos na Sampaoliego.
0
Real i tak ciśnie na farcie. Z Villarrealem się udało teraz już nie bardzo :]
0
I tak jest super :D
0
2 pkt o ile Real wygra jeszcze jeden zaległy mecz
5
Oni to wygrają :D
0
No i się zaczyna koszmar :D
0
Zaraz będzie gadka że wszystkie siły Realu na LM idą :D
1
Gdzie ta wielka przewaga punktowa Realu?
5
Ma jeszcze chłopak czas
0
Casemiro nie poplacz się tam
1
Hallilovic pokaż na co Cię stać
1
Ronaldo włączaj tajna broń Nurka :]
0
Niech poczują to co my jak nam sędziowie punkty zabierali
0
Oj jak mi szkoda Moraty, tyle strzela a nic nie zaliczone :D
0
Więc nic nie jest stracone :] Real daje nam dzisiaj świeże powietrze :D
1
Będą mieli po tym meczu góra 1 pkt przewagi o ile wygrają jeszcze jeden mecz zaległy :] poza tym mają przed sobą Atletico :] Liga zaczyna się od nowa Panowie a czuję że my wracamy na właściwą drogę :]
0
Piękny wieczór ;D w niedzielę przeżyłem szok jak wygrali 3-2 ale dzisiaj to nie może im się udać :D
0
Oby nie było jak z Villarrealem :]
0
Bomba dobra :] on to zrobił tak od niechcenia :]
0
Książę Walii ale ten komentator jest miły :D
0
Odejście Lucho może być dodatkowa motywacja dla naszych zawodników ponieważ będą na pewno chcieli go godnie pożegnać, dać mu po prostu prezent w postaci pucharów za przepracowane lata
0
Bale przeszedł na farcie zawodnika Las Palmas a oni jaki piękny zwod :] Carvajal wybił piłkę na różny a oni że to klasa swiatowa :D