1

Niech ma pretensje do samego siebie za ten cały sezon i jego ciekawe decyzje

0

Iniesta i Rafinha muszą zostać. Reszta na czele z Gomesem wypad. Denis na wypożyczenie.

0

Ma w pełni rację. Boję się tylko że jak tak dalej pójdzie to staniemy się średniakiem w Europie. Niestety u nas powinna grać najwyższa półka i młode perełki tj Alena. Jak będziemy dalej trzymać Gomesa czy Mathieu to nie wróżę dobrej przyszłości. Iniesta już lata ma i niestety nasz najlepszy pomocnik będzie musiał być godnie zastąpiony więc tu nie może być kalkulacji tylko sprowadzenie pomocnika klasy światowej.

0

Gomes i tak już wiele nam pomógł w tym sezonie

35

Żałosne to jest to że trener nie umie wyciągnąć wniosków ze swoich błędów. Wystawianie zawodnika który się do nas nie nadaje na siłę jest wielkim błędem.

0

Niech go Enrique kupi jak go tak uwielbia.

0

Oczywiście że tak. Dla mnie Gomes jest w TOP 3 najgorszych transferów Barcy.

3

Każdy już gościa ma dosyć. Tylko kto go kupi to ja nie wiem.

0

W drugim meczu z PSG Gomes grał końcówkę a jak wyszedł w pierwszym od początku to była tragedia. Czy to przypadek?

0

A Gomes grał z Sevilla?

0

No przecież wiele osób mówiło że on się ogra i będzie ekstra. Dopóki on będzie u nas grał to tak będzie to wyglądało bo z nim grać to grać w 10.

2

Gratulacje dla Enrique jak chciał z Andre Gomesem w pierwszych jedenastkach wygrać lige. Uważam że ten właśnie gość w największej mierze przyczynił się swoimi występami że jesteśmy właśnie w tym miejscu. Gratuluje też tym co cały czas chcą go "OGRYWAĆ" więc bedą kolejne sezony posuchy jak on z nami zostanie. Jak wyjdzie na Juve to gramy w 10 jak w większosći spotkań z nim od pierwszych minut. Gomes nie wiem czy na Barce B zasługuje z taka formą.

0

Czemu dzisiaj nie pomógł ten zbawca?

0

Mam nadzieję że Neuer wróci na mecz z Realem.

0

Myślę że tragedii nie ma

0

To pewnie nie będzie kasy na klasowego gracza.

2

Jak dla mnie Alba koniecznie musi zostać. Arda za dobre pieniądze do Chin żeby było za co kupować nowych zawodników.

4

Jeżeli nie możesz kogoś pokonać Marco to lepiej się do nich przyłączyć :)

0

Brat jak mało grał też miał poziom solidnego gracza :)

0

Jak dla mnie to bardzo dobry zawodnik tylko właśnie niedoceniany i mało grający jak dotąd. Moim zdaniem jeżeli by grał cały czas jest w stanie osiągnąć bardzo wysoki poziom.

0

Ale ważne że ktoś taki jest że się wyróżnia

17

Rafinha powinien zostać i koniec w temacie

1

Weź ogarnij, jak dotąd nasz najlepszy pomocnik

0

Veratti jak już z PSG a nie następny Andre Gomes

1

Andre Pinokio się rozgrzewa

2

Paco i Munir to są na tym samym poziomie, więc po co było dawać 30 baniek za rezerwowego który nie daje nic i nie gra a oddać gracza o podobnej charakterystyce

0

Jak dla mnie gość mega pasuje do Barcy, dobra technika szybki dynamiczny, młody z wielką ochota na grę. Transfer idealny.

3

Ta oszczędność zawsze wychodzi tak samo :)

0

OPCJA - Żadnego z tej dwójki (inny zawodnik)

2

Real może grać piach ale jak siedzisz El Clasico to wiesz jak Real i Barca podchodzą do tych pojedynków. Jak dla mnie Juve nie jest takie straszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?