lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech ma pretensje do samego siebie za ten cały sezon i jego ciekawe decyzje
0
Iniesta i Rafinha muszą zostać. Reszta na czele z Gomesem wypad. Denis na wypożyczenie.
0
Ma w pełni rację. Boję się tylko że jak tak dalej pójdzie to staniemy się średniakiem w Europie. Niestety u nas powinna grać najwyższa półka i młode perełki tj Alena. Jak będziemy dalej trzymać Gomesa czy Mathieu to nie wróżę dobrej przyszłości. Iniesta już lata ma i niestety nasz najlepszy pomocnik będzie musiał być godnie zastąpiony więc tu nie może być kalkulacji tylko sprowadzenie pomocnika klasy światowej.
0
Gomes i tak już wiele nam pomógł w tym sezonie
35
Żałosne to jest to że trener nie umie wyciągnąć wniosków ze swoich błędów. Wystawianie zawodnika który się do nas nie nadaje na siłę jest wielkim błędem.
0
Niech go Enrique kupi jak go tak uwielbia.
0
Oczywiście że tak. Dla mnie Gomes jest w TOP 3 najgorszych transferów Barcy.
3
Każdy już gościa ma dosyć. Tylko kto go kupi to ja nie wiem.
0
W drugim meczu z PSG Gomes grał końcówkę a jak wyszedł w pierwszym od początku to była tragedia. Czy to przypadek?
0
A Gomes grał z Sevilla?
0
No przecież wiele osób mówiło że on się ogra i będzie ekstra. Dopóki on będzie u nas grał to tak będzie to wyglądało bo z nim grać to grać w 10.
2
Gratulacje dla Enrique jak chciał z Andre Gomesem w pierwszych jedenastkach wygrać lige. Uważam że ten właśnie gość w największej mierze przyczynił się swoimi występami że jesteśmy właśnie w tym miejscu. Gratuluje też tym co cały czas chcą go "OGRYWAĆ" więc bedą kolejne sezony posuchy jak on z nami zostanie. Jak wyjdzie na Juve to gramy w 10 jak w większosći spotkań z nim od pierwszych minut. Gomes nie wiem czy na Barce B zasługuje z taka formą.
0
Czemu dzisiaj nie pomógł ten zbawca?
0
Mam nadzieję że Neuer wróci na mecz z Realem.
0
Myślę że tragedii nie ma
0
To pewnie nie będzie kasy na klasowego gracza.
2
Jak dla mnie Alba koniecznie musi zostać. Arda za dobre pieniądze do Chin żeby było za co kupować nowych zawodników.
4
Jeżeli nie możesz kogoś pokonać Marco to lepiej się do nich przyłączyć :)
0
Brat jak mało grał też miał poziom solidnego gracza :)
0
Jak dla mnie to bardzo dobry zawodnik tylko właśnie niedoceniany i mało grający jak dotąd. Moim zdaniem jeżeli by grał cały czas jest w stanie osiągnąć bardzo wysoki poziom.
0
Ale ważne że ktoś taki jest że się wyróżnia
17
Rafinha powinien zostać i koniec w temacie
1
Weź ogarnij, jak dotąd nasz najlepszy pomocnik
0
Veratti jak już z PSG a nie następny Andre Gomes
1
Andre Pinokio się rozgrzewa
2
Paco i Munir to są na tym samym poziomie, więc po co było dawać 30 baniek za rezerwowego który nie daje nic i nie gra a oddać gracza o podobnej charakterystyce
0
Jak dla mnie gość mega pasuje do Barcy, dobra technika szybki dynamiczny, młody z wielką ochota na grę. Transfer idealny.
3
Ta oszczędność zawsze wychodzi tak samo :)
0
OPCJA - Żadnego z tej dwójki (inny zawodnik)
2
Real może grać piach ale jak siedzisz El Clasico to wiesz jak Real i Barca podchodzą do tych pojedynków. Jak dla mnie Juve nie jest takie straszne.