0

A może wymiana Arda-Bellerin?

0

Jednak szacunek kolego mu się należy

19

Verratti to spokój i klasa w środku pola na wiele sezonów moim zdaniem. Inwestycja duża ale dobra i niezbędna.

2

Luis Suarez klasa na boisku jak i poza nim!!! piękny gest, nie każdego stać na takie coś.

0

Ciekawe kto go wezmie.

1

Moim zdaniem Vidal + nowy prawy obrońca powinni tworzyć prawą stronę. Roberto w pomoc bo tam jego miejsce + gracz typu Veratti

3

Ostro pojechałes :]

1

Prawy obrońca to podstawa

0

Zależy też jakie posiłki spożywasz

0

Godny następca Xaviego :)

0

No właśnie jak dla mnie to dobry gracz ale na grę w Barcelonie to trochę za mało, trzeba się trochę wyróżniać jednak i umieć brać ciężar gry na siebie. Moim zdaniem ideał to Dembele ale nie wiem czy to jest realny transfer :]

0

Mam nadzieję że któryś przyjdzie w miejsce Mathieu. Zostawić Mascherano jeszcze na sezon jako rezerwowego i stopniowo wprowadzać któregoś z nich + Marlon.

0

Więc dlatego uważam że Valencia jest bezczelna :D

2

No na pewno liczą na korzystniejsza cenę, jak go im sprzedadzą za mniej niż 30 to będzie frajerstwo. Nam za Paco czy Gomesa cen promocyjnych nie robili więc czemu my mamy robić :] jestem wgl zdania że Rafinha powinien z nami zostać

8

Byłoby super. Bellerin i Vidal na PO, Roberto wraca do pomocy.

0

Wielki błąd jak go puszczą nawet za 30 mln. Moim zdaniem powinien zostać no chyba że kupią gracza typu Veratti zamiast niego :)

0

Oficjalnie nie ale kręcimy się cały czas wokół średniaków a nam potrzebny jakiś TOP

0

Seri to dobry gracz ale nie wierze że w Barcelonie sobie poradzi.

0

No właśnie chyba doświadczenie zwycięży nie ujmując Borysowi oczywiście

1

Moim zdaniem Popek wygra :) Reszta typów się zgadza :)

0

Myślę że to bardzo dobrze jakby wrócił

0

Może to i dobrze że nie mamy tego mistrza bo może to podziała na zarząd motywujaco i sprowadza nam jakiegoś gracza z TOP i w przyszłym sezonie potrójna korona :D

3

Ten sezon pokazuje tylko nam że nie należy nikogo lekceważyć. Barca sama na własne życzenie traciła głupio punkty i mamy tego teraz finał. Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i zbudować jeszcze lepsza drużynę na przyszłe rozgrywki :]

0

Juz wszystko stracone i tak :] prawda jest taka że tylko Celta i Sevilla mogła zatrzymać Real

2

Malaga już oddała ten mecz. Najmłodsze dzieci z sekcji Realu nawet by to wygrały. Nie ma co liczyć na Malage. Ten mecz to formalność.

0

Też miałbyś wywalone jakbyś stracił taką bramkę jak Real strzelił na 1-0. Dla mnie to było frajerstwo

9

I bardzo dobrze, jestem zdania jeżeli on zostanie to nic nowego zespół nie pokaże w przyszłym sezonie. Unzue nic świeżego nie wniesie

5

Jak dla mnie bardzo dobra wiadomość

0

Chodzi mi o graczy typu Thiago

2

Gomes jak dla mnie to drewniak. Do sprzedania. Jedyne co to można od Valencii się uczyć handlu bo my tego niestety nie umiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?