lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może wymiana Arda-Bellerin?
0
Jednak szacunek kolego mu się należy
19
Verratti to spokój i klasa w środku pola na wiele sezonów moim zdaniem. Inwestycja duża ale dobra i niezbędna.
2
Luis Suarez klasa na boisku jak i poza nim!!! piękny gest, nie każdego stać na takie coś.
0
Ciekawe kto go wezmie.
1
Moim zdaniem Vidal + nowy prawy obrońca powinni tworzyć prawą stronę. Roberto w pomoc bo tam jego miejsce + gracz typu Veratti
3
Ostro pojechałes :]
1
Prawy obrońca to podstawa
0
Zależy też jakie posiłki spożywasz
0
Godny następca Xaviego :)
0
No właśnie jak dla mnie to dobry gracz ale na grę w Barcelonie to trochę za mało, trzeba się trochę wyróżniać jednak i umieć brać ciężar gry na siebie. Moim zdaniem ideał to Dembele ale nie wiem czy to jest realny transfer :]
0
Mam nadzieję że któryś przyjdzie w miejsce Mathieu. Zostawić Mascherano jeszcze na sezon jako rezerwowego i stopniowo wprowadzać któregoś z nich + Marlon.
0
Więc dlatego uważam że Valencia jest bezczelna :D
2
No na pewno liczą na korzystniejsza cenę, jak go im sprzedadzą za mniej niż 30 to będzie frajerstwo. Nam za Paco czy Gomesa cen promocyjnych nie robili więc czemu my mamy robić :] jestem wgl zdania że Rafinha powinien z nami zostać
8
Byłoby super. Bellerin i Vidal na PO, Roberto wraca do pomocy.
0
Wielki błąd jak go puszczą nawet za 30 mln. Moim zdaniem powinien zostać no chyba że kupią gracza typu Veratti zamiast niego :)
0
Oficjalnie nie ale kręcimy się cały czas wokół średniaków a nam potrzebny jakiś TOP
0
Seri to dobry gracz ale nie wierze że w Barcelonie sobie poradzi.
0
No właśnie chyba doświadczenie zwycięży nie ujmując Borysowi oczywiście
1
Moim zdaniem Popek wygra :) Reszta typów się zgadza :)
0
Myślę że to bardzo dobrze jakby wrócił
0
Może to i dobrze że nie mamy tego mistrza bo może to podziała na zarząd motywujaco i sprowadza nam jakiegoś gracza z TOP i w przyszłym sezonie potrójna korona :D
3
Ten sezon pokazuje tylko nam że nie należy nikogo lekceważyć. Barca sama na własne życzenie traciła głupio punkty i mamy tego teraz finał. Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i zbudować jeszcze lepsza drużynę na przyszłe rozgrywki :]
0
Juz wszystko stracone i tak :] prawda jest taka że tylko Celta i Sevilla mogła zatrzymać Real
2
Malaga już oddała ten mecz. Najmłodsze dzieci z sekcji Realu nawet by to wygrały. Nie ma co liczyć na Malage. Ten mecz to formalność.
0
Też miałbyś wywalone jakbyś stracił taką bramkę jak Real strzelił na 1-0. Dla mnie to było frajerstwo
9
I bardzo dobrze, jestem zdania jeżeli on zostanie to nic nowego zespół nie pokaże w przyszłym sezonie. Unzue nic świeżego nie wniesie
5
Jak dla mnie bardzo dobra wiadomość
0
Chodzi mi o graczy typu Thiago
2
Gomes jak dla mnie to drewniak. Do sprzedania. Jedyne co to można od Valencii się uczyć handlu bo my tego niestety nie umiemy.