7

Xavi - jego odejście już powinno dać do myślenia zarządowi. Od tamtej pory powinni szukać godnego następcy a nie kupować Andre Gomesa który jest jak duże drzewo. Takie właśnie gapiostwo spowodowało właśnie taką sytuację w której jest Barcelona, w pomocy mamy tylko konkretnego zawodnika którym jest Busi. Nie ujmując nikomu ale Iniesta jest już wiekowy i powinien to być zawodnik na końcówki. Rakitic to dla mnie też powinien być zmiennik a nie zawodnik podstawowej 11.

0

No mi chodzi o graczy kluczowych. Klub powoli idzie cały czas w dół. Zarząd go niszczy. Żeby to później odbudować potrzebne będą setki mln na transfery.

0

Info o umowie było już z miesiąc temu na forum

0

Dembele przy podpisywaniu umowy zawarł z BVB pakt, że jak np. Barcelona przyjdzie po niego to go puszcza bez problemu.

0

Ten sezon będzie kluczowy, jak nie poprawią gry i nikogo nie kupią to w przyszłym roku się posypie wszystko. Moim zdaniem po nieudanym sezonie odejdzie od nas kilku graczy a wiadomo że my w tej chwili nie mamy równorzędnych zmienników.

0

Są jakieś transfery :D

1

Szczerze mówiąc widać, że jak ten zarząd zostanie jeszcze na dwa lata staniemy się takim średniakiem Europejskim. Messi wieczny nie będzie, Barca słabo negocjuje transfery a ceny z roku na rok rosną. Pozostaje mieć nadzieję, że zarząd się zmieni i pojawia się u nas jakieś perełki z mlodziezowek. Barca przegapiła moment kiedy trzeba było myśleć o przyszłości, Real wykonał pracę na wiele lat.

0

Nam potrzebny jest gracz typu Verratti. Wiem, że to nie jest realne, ale takiego gościa nam brakuje. Dembele to już powinien dawno być kupiony.

0

Moim zdaniem ta porażka powinna być tylko motywacja dla zarządu. Jeśli Barca by wygrała z Realem to zarząd nic by nie zmienił. A tak mają sytuację bez wyjścia. Od razu widać że brakuje nam dobrej ławki.

0

A ja mam przecież 10 lat a piszę lepiej od Ciebie

0

To była ironia :D

0

Ale przecież to słownik w telefonie :D

0

Koleżance czy już dziewczynie? :D

0

Rozumiałem wcześniej :D chodzi mi o to że to nie była literówka, ale brak znajomości piłkarza z Twojej strony :D też mam nadzieje że po 4 poście się nauczysz składu Barcy :D

0

Więc właśnie mówie że Neymar z nami poleciał

40

Moim zdaniem zarząd jest winny ale Neymar też. Chłop wiedział że odchodzi to mógł powiedzieć to włodarzom - odchodzę i nic mnie tu nie zatrzyma. Mógł im dać chociaż czas na transfery a tak mamy nóż na gardle i każdy nam winduje ceny.

0

To jest śmieszne, ale prawdziwe

80

Messi to wielki człowiek

0

Bez nich to my daleko nie zajedziemy.

0

Słuchaj takie wymówki że piszesz na telefonie są słabe. Też piszę na telefonie i potrafię przeczytać dwa razy to co napisałem żeby nie robić błędów. Błędów w nazwiskach graczy Barcelony tak jak Ty.

6

Jednym słowem - tragedia.

0

Czemu sprzedajesz?

0

Ile Ty masz lat? Nie umiesz nawet napisać słowa jeśli.

0

Umiem czytać i widzę że Ty pisać nie umiesz.

0

Trzeba sprzedać :D

0

A Ty się naucz nazwisk a później się wypowiadaj. Pan Delofeu się znalazł :D wielki kibic :D

0

No ale transfery muszą być. Potrzebna jest klasowa rotacja. Taki Turan nam wiele nie pomoże.

0

Kibice a nazwiska nie znają. Hejtuje nawet nie wie kogo

0

Cały czas gra do tyłu

0

Naucz się pisać nazwiska graczy później komentuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?