0

Kupiliśmy nowego gracza? Delofeu kto to?

0

No oby bo takich właśnie graczy brakuje i nie trzeba być ekspertem żeby to zauważyć

0

Dobry zmiennik ale to nie zawodnik na pierwszy skład i nie na takich przeciwników. Potrzebne transfery, widać gołym okiem.

0

Bez Coutinho i Dembele to będzie cały sezon pod górkę. Deulofeu to dobry zmiennik ale nie do pierwszej 11.

0

Lewa strona u nas nie jest groźna. Neymar z asysta w PSG

0

Ciekawe czy psychika Neymara jest tak silna żeby stać się takim ważnym zawodnikiem jakim jest Messi

0

No to właśnie odwrotnie jak uważasz że Mathieu był filarem naszej obrony.

0

Czyli jak on leci do Barcelony to powinna być na tym forum ogłoszona ogólna żałoba.

0

Oglądam każdy mecz Barcy, nie prowadzę statystyk

0

Czyścił chyba wszystko po meczu. Policz ile punktów przez niego poszło. Paulinho ma być trzonem naszej drużyny więc dla mnie to są żarty.

4

Mathieu to jedna z naszych porażek. Wiele błędów w obronie itd. Paulinho będzie grał profrsora :D nawet Chinole już chcą się go pozbyć

0

Chinole wiedzą co robią jak go sprzedają

1

Neymara już nie ma a z tych 222 mln pożytku też nie będzie. Na Dembele żałują a na Paulinho 40 mln wydać to od ręki. Dembele 120 mln ale chłopak może wnieść dużo jakości, inwestycja w młody talent. Paulinho to jakiś przekręt bo aż ta cała akcja śmierdzi z daleka jak mają Seriego do wzięcia za tyle samo.

0

A potem jest zdziwienie że nikt od nas nie chce kupować. Każdy ma oczy i tylko my chcemy Paulinho. Teraz 40 mln później za darmo. Człowiek uczy się na błędach zarząd Barcelony nie. Przykład Mathieu.

3

Będzie taniej :D

1

Jutro BVB ma ogłosić co dalej z Dembele

4

Mając budżet ok 250-300 mln i lecieć kupować Paulinho z Chin to jest dramat. Doceniam teraz Gomesa.

0

Sukces to byłby dla jakiegoś średniego klubu kupując Paulinho ale dla Barcy to jest porażka.

0

To jest dramat a nie burza

0

Nie trzeba się ostro znać żeby uznać że lepiej kupić Seriego niż Paulinho.

0

Barcelona oszalała a nie świat

0

Z Paulinho to na pewno jakiś wałek idzie. Takich graczy Barcelonie nie potrzeba.

1

Paulinho za 15 mln to jeszcze może może ale 40 mln to jest tragedia. Takimi graczami chcą zastąpić Neymara to ja dziękuje. Potem będzie płacz że nie ma kasy na Dembele czy Coutinho. Żal.pl co oni robią jak to prawda.

0

To że Liverpool to średniak wiadomo już nie od dziś i to nie ma znaczenia czy chodzi o Coutinho.

0

Może coś wygrają jak przebuduja cały skład, sam Coutinho im nic i tak nie da. To tak jak Messi w Legii miałby podbić cała Europe :D

0

Mają dwóch trzech bardzo dobrych graczy więc przy obecnej Chelsea czy City nic nie osiągną w kraju

0

Jeżeli chcą wygrać LM to muszą wymienić połowę składu. Coutinho sam tego nie osiągnie.

0

Czyli jego klub marnuje mu karierę bo trzymają go tam na siłę. Trzeba mówić szczerze że Liverpool to typowy średniak który ma przebłyski dobrej gry.

0

Czy Coutinho nie zdaje sobie sprawy ze on z obecną drużyna nic nie osiągnie? Na pewno mistrza Anglii tam nie zdobędzie. Moim zdaniem marnuje się a u nas mógłby zdobywać ważne trofea.

1

Kwota odstepnego 700 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?