0

Pytam po co on nam potrzebny do szczęścia? Trzeba kasę odkładać na rozgrywającego z TOP. A tak Iniesta będzie musiał grać do 40 roku życia bo ciągle coś innego a następcy nie widać :D

0

Moim zdaniem on może u nas wypalić. Gość jest bardzo dobry technicznie, szybki. Mogłoby być tak jak z Umtiti.

0

Niech biorą go za tyle :]

4

Coutinho.

0

On jest z Lyonu. Czy chodzi Ci ze Monaco za tyle chce go kupić?

0

Wie ktoś na ile wyceniony jest Fekir?

0

No i obrońca, chociaż na tą chwilę Vermaelen spisuje się bardzo dobrze. Jeżeli nie złapie kontuzji to jestem pewny że utrzyma ten poziom, lecz trzeba mieć dla niego alternatywę.

21

Vidala to ja bym nie ruszał, dobry zmiennik. Özil to nie ta bajka według mnie. Fekir dobra opcja, ale najlepsza to Coutinho. Obrońca musi przyjść koniecznie i ktoś kreatywny.

1

Na YouTube nasz tego multum. Czemu nie chce wam się nawet wpisać takich rzeczy w przeglądarkę?

1

Kolego polecam stronę z dziarkami Pinterest.

0

Moim zdaniem gracz ekstra ale duże ryzyko. Zresztą Coutinho Liverpool i tak nie puści do nas zima.

1

I cały czas leczyć Thiago

0

Trzeźwy :D po prostu do tej pory wróg numer jeden to był Real ale teraz jest to PSG.

0

A ja bym chciał żeby Real zbil te zarozumiałe PSG i tego szejka co myśli że wszystko może kupić

2

A gdzie jest wielki CR7?

0

Ramos i Casemiro to dwaj debile

0

Kochana Barca daje nam prezent na święta :]

1

Akurat w tym wydaniu chciałbym Real za wygranego żeby szejker zobaczył że w Europie jeszcze długo nie będzie rządził

0

Na kogo stawiacie w pojedynku Real Madryt-PSG?

0

Szkoda, ciekawe jakby się zaprezentował

0

Czemu nie gra Arthur w Gremio?

1

Przecież to podróbka, moim zdaniem 15 zł nie warta

0

Ja oglądałem :D

0

Moim zdaniem idealny zmiennik. Gomes przy nim to dziecko we mgle

0

Barwy Szczęścia super serial

4

M jak Miłość

0

Gdzie spotkałeś tego pozytywnego wariata? :]

0

Tam w tych klubach też podstawiaja się na pewno

0

Mam nadzieję że Real dzisiaj straci punkty

2

Stawiaj cały czas jak tak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?