lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wierzę w to co ten Real gra w tym sezonie
1
Obrażony na cały świat
0
Na to wychodzi :D
0
Munir brama. Wyczuwam awans Alaves.
0
No jak Coutinho nie jest szybki to Iniesta przy nim to ślimak :)
0
Oczywiście że Alenia wchodząc z marszu lepiej wygląda na boisku niż Gomes
0
2 sezon się rozkręca. Naprawdę wolno mu to idzie. Ludzie jak gadaliście po 2 miesiącach że jeszcze on się rozkręci to rozumiałem, ale teraz jeszcze czekacie na to dalej to już przesada. Uświadomcie sobie wielcy obrońcy Gomesa że on się do Barcy nie nadaje......
0
Andres za rok 34 lata ile on ma jeszcze grać? Czyli jeden zawodnik do rotacji, to taka tragedia?
0
Moim zdaniem zarząd uprzedzi każdego z nich co i jak
0
Trener ma swoją wizje a tutaj jest milion ekspertów od taktyki i od transferów.
0
Denis odejdzie moim zdaniem. Gomes to pupilek każdego trenera :D
0
Jest kupiony młody Paco i nie zastąpi gonie Suareza
0
Oczywiście ale tutaj na forum każdy boi się że żaden z nich nie zaakceptuje rotacji.
0
Wiesz co to rotacja? Na pewno wszyscy są idiotami i nie wiedzą na co się piszą, myślisz że zarząd nie rozmawiał z żadnym z tych piłkarzy?
0
Teraz jest wielkie oburzenie na forum po co nam Antoine Griezmann w zespole :) tak tak Suarez będzie grał do 40 roku życia z Messim a ich zastępcami będą Gomes i Paco więc się nie przejmujcie niczym :)
0
Nie na wypożyczenie tylko obowiązkowo dawać chłopakowi końcówki do grania
16
Jak Bartomeu nie kupował to nie kupował, ale jak się wybrał na zakupy to na całego :D
0
Dokładnie, wszystko stało się za plecami Barcy. Pomijając ten fakt wyszło nam to na dobre.
0
Mecz w czwartek więc jutro nie będzie czerwonych kartek
0
Gomes to 12 zawodnik Betisu
2
Bo gra w Liverpoolu
0
BESTIA powróciła :D
2
Jeszcze Griezmann, ale to będzie paka!!!
1
A tego nie poruszam tematu, inna sprawa. Chodzi o sytuację związana z piłkarzami i co oni wyprawiaja. Może dojść do tego że Neymar nie będzie pomagał PSG a będzie ich niszczyć od środka i wprowadzał podziały.
0
Nie uważam. Ale zauważ różnice, tam władza Neymara bije aż w oczy. Messi to zupełnie inny człowiek.
0
Neymar to dostał chyba jakiś skrzydeł po przejściu do PSG bo jest z nim afera za aferą. Co ta pseudo władza z nim zrobiła to się w głowie nie mieści. W Barcelonie dużo nie skakał, znał swoje miejsce.
0
No żeby się Pan nie zdziwił :)
0
Oj chyba Cię teraz poniosło :)
0
To co myślisz o Vidalu?
1
Brak Iniesty i już mamy chaos w środku pola.....