0

No nie wierzę w to co ten Real gra w tym sezonie

1

Obrażony na cały świat

0

Na to wychodzi :D

0

Munir brama. Wyczuwam awans Alaves.

0

No jak Coutinho nie jest szybki to Iniesta przy nim to ślimak :)

0

Oczywiście że Alenia wchodząc z marszu lepiej wygląda na boisku niż Gomes

0

2 sezon się rozkręca. Naprawdę wolno mu to idzie. Ludzie jak gadaliście po 2 miesiącach że jeszcze on się rozkręci to rozumiałem, ale teraz jeszcze czekacie na to dalej to już przesada. Uświadomcie sobie wielcy obrońcy Gomesa że on się do Barcy nie nadaje......

0

Andres za rok 34 lata ile on ma jeszcze grać? Czyli jeden zawodnik do rotacji, to taka tragedia?

0

Moim zdaniem zarząd uprzedzi każdego z nich co i jak

0

Trener ma swoją wizje a tutaj jest milion ekspertów od taktyki i od transferów.

0

Denis odejdzie moim zdaniem. Gomes to pupilek każdego trenera :D

0

Jest kupiony młody Paco i nie zastąpi gonie Suareza

0

Oczywiście ale tutaj na forum każdy boi się że żaden z nich nie zaakceptuje rotacji.

0

Wiesz co to rotacja? Na pewno wszyscy są idiotami i nie wiedzą na co się piszą, myślisz że zarząd nie rozmawiał z żadnym z tych piłkarzy?

0

Teraz jest wielkie oburzenie na forum po co nam Antoine Griezmann w zespole :) tak tak Suarez będzie grał do 40 roku życia z Messim a ich zastępcami będą Gomes i Paco więc się nie przejmujcie niczym :)

0

Nie na wypożyczenie tylko obowiązkowo dawać chłopakowi końcówki do grania

16

Jak Bartomeu nie kupował to nie kupował, ale jak się wybrał na zakupy to na całego :D

0

Dokładnie, wszystko stało się za plecami Barcy. Pomijając ten fakt wyszło nam to na dobre.

0

Mecz w czwartek więc jutro nie będzie czerwonych kartek

0

Gomes to 12 zawodnik Betisu

2

Bo gra w Liverpoolu

0

BESTIA powróciła :D

2

Jeszcze Griezmann, ale to będzie paka!!!

1

A tego nie poruszam tematu, inna sprawa. Chodzi o sytuację związana z piłkarzami i co oni wyprawiaja. Może dojść do tego że Neymar nie będzie pomagał PSG a będzie ich niszczyć od środka i wprowadzał podziały.

0

Nie uważam. Ale zauważ różnice, tam władza Neymara bije aż w oczy. Messi to zupełnie inny człowiek.

0

Neymar to dostał chyba jakiś skrzydeł po przejściu do PSG bo jest z nim afera za aferą. Co ta pseudo władza z nim zrobiła to się w głowie nie mieści. W Barcelonie dużo nie skakał, znał swoje miejsce.

0

No żeby się Pan nie zdziwił :)

0

Oj chyba Cię teraz poniosło :)

0

To co myślisz o Vidalu?

1

Brak Iniesty i już mamy chaos w środku pola.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?