lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No na tym forum w pierwszym sezonie było mnóstwo osób które wierzyły że Gomes będzie dla Barcy wzmocnieniem i dalej tak myślą. Moim zdaniem cały czas było widać że to nie ten styl. Ten gość to fenomen bo gra dno a przekonuje do siebie każdego trenera. Podaje piłkę tylko do tyłu, nie wnosi zupełnie nic od siebie, spowalnia grę, nie ma pomysłu. Widać że koledzy nie mają do niego zaufania. Jak ten gość gra to tak jakby grać w 10 dla Barcy.
0
Idealny moment na debiut Miny
0
Będzie debiut :] trzymamy kciuki
0
Moim zdaniem wskoczy na boisko na Eibar
0
No chyba trzeba dać odpocząć Pique
0
Jakby jeszcze jedna bramka dla nas padła to jak najbardziej
0
No wygląda w tym sezonie bardzo pozytywnie
0
Niech strzela jeszcze jedna to może Mina zaliczy debiut i da odpocząć Pique
0
Najprawdopodobniej wróci do kadry meczowej na mecz z Eibar, tak jak było na samym początku przewidywane . Wątpię że dostanie minuty z Getafe bo to duże ryzyko żeby znowu wypadł na miesiąc z gry.
0
Najlepiej jakby Valencia wygrała
0
Nie jedz do Ostrowi Mazowieckiej, nie poznasz tego samochodu na żywo, na zdjęciach laleczka w realu szrot. Wszystko cofnięte oczywiście i klepane, byłem tam nie raz.
1
Uciszył cały stadion!!!
0
Także sprawa niebawem się wyjaśni
0
Musimy powołać komisję śledczą odnośnie sprawy, która dotyczy podszywania się pod użytkowników FCBarca i prowokowania na RM.PL.
0
A co on myśli że wiecznie będzie grał ;] nie ma formy to nikt go nawet nie chce go oglądać
0
Druga część zdjęcia rozwala :D
2
Neymar okazał się mega prostakiem. To co robi w PSG to skandal (nie pisze o jego grze). Pomijając jak odszedł z Barcy jest mi wstyd że był naszym lubianym piłkarzem w którym duża część widziała następce Messiego. Dziękuję w tym momencie PSG że zabrało tego buraka bo po odejściu Messiego Neymar by ten klub szkalowal w świecie i niszczyl Barce od środka. Uważam że PSG jeszcze ten transfer się odbije czkawką.
3
Moim zdaniem bardzo pozytywna osoba, widać jak się stara, zawsze ma ciekawe info. Nie zawsze doceniany ale jak to w życiu wszystkim nie dogodzisz a nie ma jakoś wielu co się rwie do takiej roboty jak wykonuje Barca Info.
1
Bardzo ciekawa okładka MD. Cały Suarez :]
3
A co z Semedo?
30
Pewnie jakieś głupoty. Moim zdaniem te informacje wynikają z tego że Mina jeszcze nie zadebiutował. Jakby Coutinho nie zagrał do tej pory pewnie byłoby to samo.
0
I co Ci powiedziała?
0
Jak myślicie w którym meczu zadebiutuje u nas Mina?
0
Oby był z nami jak najdłużej się da!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ewidentnie prawa strona u nas kuleje. Z niecierpliwością czekam na Dembele i na powrót do jego optymalnej formy.
0
Chcą go kupić? :)
0
No właśnie chodzi o to że Messi to jest inny pokrój człowieka. Zdaje sobie sprawę że jest najlepszy na świecie ale ma szacunek do drugiego człowieka. Neymar wiele potrafi i ma tego świadomość, ale po tym jak odszedł z Barcy zachowuje się jak "Bóg". Widać u niego brak szacunku nawet do kolegów z drużyny, np. sytuacje z Cavanim. Ktoś dobrze go określił jako Biebera futbolu. Jak dla mnie to nie jest już gwiazda tylko totalny pozer i pajac.
0
Ja Neymara, ten sam powód.
0
Jestem w szoku co się stało z Neymarem. Taka zmiana w nim nastąpiła że to nie jest pojęte. Sytuacja z podaniem ręki w meczu z Rennes to prawdziwe frajerstwo.