0

Główne atuty Barcelony w tym sezonie to zaciętość i pressing, to daje ogromną siłę w tym sezonie. Widać że nikt nie odpuszcza i każdy walczy jak należy.

0

Niech te jego PSG odpadnie nawet z Realem. Będę się pierwszy raz cieszył jak Real przejdzie dalej w tym dwumeczu.

0

Ja tam chce żeby te całe PSG odpadlo jak najszybciej

1

To już pewne że Bakambu tam idzie?

0

Mogą iść obaj ale trzeba mieć kim rotować.

0

Dla mnie znowu chłopak ma potencjał. Kiedy dostawał najwięcej szans? W sezonie kiedy cała pomoc nie istniała, wiadomo to nie jest Messi ale właśnie wtedy się wyróżniał.

5

Moim zdaniem tak naprawdę to nie otrzymał takiej prawdziwej szansy żeby pokazać co potrafi. Może będę się powtarzał patrz przykład Gomes. Chłop grał totalny piach a był pchany do pierwszej 11, wtedy Rafinha prezentował się o poziom wyżej a grał mało.

23

Ja tam bym go nie sprzedał, ale to moje zdanie.

2

Bardziej mi chodzi jakie odczucia czy co to daje a nie że wpisze sobie w google i regułki poczytam.

0

Jakby oni w swojej sytuacji wygrali mistrza to byłoby mistrzostwo świata z ich strony

2

Może napiszę teraz głupotę, ale co to jest dokładnie ta Yerba? :D to wiem że to herbata ale co takiego wam daje że każdy o tym piszę :]

0

Celta zasłużyła na ten remis

0

Zaczęło się od pięknego dryblingu Ronaldo :D

1

Zagubiony musi wejść w nasz styl, ale w kilku akcjach miał przebłyski, jeden bardzo dobry strzał ale obroniony. Na pewno chłopak ma talent tylko trzeba czasu.

1

Dzięki Bogu mamy kim grać i rotować więc nie ma ogromnej presji na Dembele że to ma być od razu wielka forma. Wszystko na spokojnie.

1

Brawo dla Valverde że daje szansę dla Arnaiza

8

Ciężko się słucha jak komentatorzy ciągle narzekaja na Dembele.

0

Liczę że szansę na grę dzisiaj dostanie jeszcze Arnaiz

0

Z Dembele będzie duży pożytek z meczu na mecz. Widać że ma wielki talent.

0

Za dwa lata to on już nie będzie w Madrycie tylko w jakimś PSG :)

0

Moim zdaniem od czegoś trzeba zacząć z Carlesem.

0

W przyszłym sezonie moim zdaniem Roberto na stałe w pomocy dodatkowo do pierwszej drużyny dołącza Alena i dostaje minuty. Vidal do sprzedania kupujemy zmiennika dla Semedo. Jaka jest wasza wizja?

0

Chłopak ma ogromny talent.

0

Roberto ma Barcelonę we krwi. Andre miał swoją szansę ale widać było po kilku meczach że to taka wieża, on nawet podawać w pierwszym sezonie nie umiał więc o czym jest mowa.

0

Już czekamy drugi sezon i nic z tego :]

0

Już widzę te piły jakie posyła Coutinho w pole karne :)

0

Ale mamy teraz ekipę :)

1

Dzisiaj wszyscy pijemy zdrowie naszego nowej gwiazdy Philippe Coutinho :)

1

Czekamy czekamy :)

0

A czego Ty chcesz ode mnie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?