lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Główne atuty Barcelony w tym sezonie to zaciętość i pressing, to daje ogromną siłę w tym sezonie. Widać że nikt nie odpuszcza i każdy walczy jak należy.
0
Niech te jego PSG odpadnie nawet z Realem. Będę się pierwszy raz cieszył jak Real przejdzie dalej w tym dwumeczu.
0
Ja tam chce żeby te całe PSG odpadlo jak najszybciej
1
To już pewne że Bakambu tam idzie?
0
Mogą iść obaj ale trzeba mieć kim rotować.
0
Dla mnie znowu chłopak ma potencjał. Kiedy dostawał najwięcej szans? W sezonie kiedy cała pomoc nie istniała, wiadomo to nie jest Messi ale właśnie wtedy się wyróżniał.
5
Moim zdaniem tak naprawdę to nie otrzymał takiej prawdziwej szansy żeby pokazać co potrafi. Może będę się powtarzał patrz przykład Gomes. Chłop grał totalny piach a był pchany do pierwszej 11, wtedy Rafinha prezentował się o poziom wyżej a grał mało.
23
Ja tam bym go nie sprzedał, ale to moje zdanie.
2
Bardziej mi chodzi jakie odczucia czy co to daje a nie że wpisze sobie w google i regułki poczytam.
0
Jakby oni w swojej sytuacji wygrali mistrza to byłoby mistrzostwo świata z ich strony
2
Może napiszę teraz głupotę, ale co to jest dokładnie ta Yerba? :D to wiem że to herbata ale co takiego wam daje że każdy o tym piszę :]
0
Celta zasłużyła na ten remis
0
Zaczęło się od pięknego dryblingu Ronaldo :D
1
Zagubiony musi wejść w nasz styl, ale w kilku akcjach miał przebłyski, jeden bardzo dobry strzał ale obroniony. Na pewno chłopak ma talent tylko trzeba czasu.
1
Dzięki Bogu mamy kim grać i rotować więc nie ma ogromnej presji na Dembele że to ma być od razu wielka forma. Wszystko na spokojnie.
1
Brawo dla Valverde że daje szansę dla Arnaiza
8
Ciężko się słucha jak komentatorzy ciągle narzekaja na Dembele.
0
Liczę że szansę na grę dzisiaj dostanie jeszcze Arnaiz
0
Z Dembele będzie duży pożytek z meczu na mecz. Widać że ma wielki talent.
0
Za dwa lata to on już nie będzie w Madrycie tylko w jakimś PSG :)
0
Moim zdaniem od czegoś trzeba zacząć z Carlesem.
0
W przyszłym sezonie moim zdaniem Roberto na stałe w pomocy dodatkowo do pierwszej drużyny dołącza Alena i dostaje minuty. Vidal do sprzedania kupujemy zmiennika dla Semedo. Jaka jest wasza wizja?
0
Chłopak ma ogromny talent.
0
Roberto ma Barcelonę we krwi. Andre miał swoją szansę ale widać było po kilku meczach że to taka wieża, on nawet podawać w pierwszym sezonie nie umiał więc o czym jest mowa.
0
Już czekamy drugi sezon i nic z tego :]
0
Już widzę te piły jakie posyła Coutinho w pole karne :)
0
Ale mamy teraz ekipę :)
1
Dzisiaj wszyscy pijemy zdrowie naszego nowej gwiazdy Philippe Coutinho :)
1
Czekamy czekamy :)
0
A czego Ty chcesz ode mnie? :D