lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i mają teraz niewolnika?
1
Kontrakt kontraktem, ale jak masz szansę życia to i przestajesz myśleć o kontraktach.
1
Dla mnie Coutinho powinien być już piłkarzem Barcy. Liverpool przez swój pokaz siły zrobił mu krzywdę, nawet nie jako piłkarzowi ale jako człowiekowi.
2
46
Chyba z Paryża
0
Oficjalnie tak, ale wiadomo że jakiś romans był.... Niesmak pozostaje. Swoją drogą Liverpool naprawdę pokazał że stawiają na swoim, Cou nie jest wart te 150 mln czy 160 mln a jednak nawet za takie pieniądze nie poszedł.
7
Wszyscy mówią o zarządzie dzisiaj. Trzeba zastanowić się co będzie teraz z Coutinho. Chłopak chciał do nas przejść a Liverpool zatrzymał go na siłę. Ciekawe jak będzie przyjęty w szatni i przez kibiców. Kibice Liverpoolu albo kochają albo nienawidzą. Myślę że Barcelona w tym starciu przegrała dużo ale Coutinho jeszcze więcej przez pokaz mocy Liverpoolu. Osobiście jest mi go szkoda.
0
Neymar to zwykły sługa szejka. Co mu powie to on zrobi a wiadomo jaki stosunek ma szejk do Barcelony. Więc tak nie wierz w Neymara bo to typ który za pieniądze sam się sprzeda co udowodnił nam wszystkim.
9
Neymar dopiero teraz pokazuje jakim jest pajacem. Nie dość że nie umiał określi się czy odchodzi to jeszcze teraz odradza Coutinho przejście do Barcelony. Już mu szejk dobrze namieszal w głowie i chyba zbyt dużo obiecał. Neymar już jest więźniem szejka jak Verratti :D
0
Mamy wielkie problemy przez niego. I jeszcze na dodatek odradza innym przyjście do Barcy jak sam uciekł jak tchórz.
0
Coś czuję że się zdziwisz
0
No ale ten ból pleców itd :]
2
To już za daleko zaszło. Coutinho nie miałby życia tam.
1
5
Oddawać zanim się nie rozmyśla
0
Większość narzekała na Paulinho a teraz czeka na jego debiut :]
0
Więc dzisiaj nie wolno zrobić tego samego
0
Oby to nie było to samo co w poprzednim sezonie. Oni nam wtedy zabrali 3 pkt.
0
Poziom jest jaki jest ale chodzi mi o to że klasę Neymara obejrzymy dopiero w LM
2
Każdy się zachwyca, że Neymar tak wspaniale gra w PSG, ale zauważcie jaki jest tam poziom gry. Liga Hiszpańska moim zdaniem jest o klasę wyżej jak nie więcej.
0
I to jest dobra wiadomość
1
W nim to mi przeszkadza tylko wiek i kwota za jaką przyszedł
0
Żeby jeszcze mu się ten silnik udało odpalić to będzie dobrze :D
0
On gra dno i będzie dalej tak samo. Nawet jak strzeli sześć bramek w jednym meczu to i tak myślę że się do nas nie nadaje.
8
Czy dalej ktoś wierzy że Pan Andre Gomes "Odpali" w tym sezonie?
0
Sam się kupił i sam się sprzedał :D
0
Jeszcze Coutinho i lecimy z tematem
0
Moim zdaniem on by wszystko ogarnął jak należy i uporządkowal cała kadrę
0
Jeżeli uważasz że Deulofeu dałby radę na skrzydle to Ty się kopnij w czoło albo się kolanem przezegnaj. Dembele to była konieczność tak jak Coutinho.
0
Ja podzielam właśnie Twoje zdanie. Gomes jak dla mnie pierwszy powinien odejść.