0

No i mają teraz niewolnika?

1

Kontrakt kontraktem, ale jak masz szansę życia to i przestajesz myśleć o kontraktach.

1

Dla mnie Coutinho powinien być już piłkarzem Barcy. Liverpool przez swój pokaz siły zrobił mu krzywdę, nawet nie jako piłkarzowi ale jako człowiekowi.

2

46

Chyba z Paryża

0

Oficjalnie tak, ale wiadomo że jakiś romans był.... Niesmak pozostaje. Swoją drogą Liverpool naprawdę pokazał że stawiają na swoim, Cou nie jest wart te 150 mln czy 160 mln a jednak nawet za takie pieniądze nie poszedł.

7

Wszyscy mówią o zarządzie dzisiaj. Trzeba zastanowić się co będzie teraz z Coutinho. Chłopak chciał do nas przejść a Liverpool zatrzymał go na siłę. Ciekawe jak będzie przyjęty w szatni i przez kibiców. Kibice Liverpoolu albo kochają albo nienawidzą. Myślę że Barcelona w tym starciu przegrała dużo ale Coutinho jeszcze więcej przez pokaz mocy Liverpoolu. Osobiście jest mi go szkoda.

0

Neymar to zwykły sługa szejka. Co mu powie to on zrobi a wiadomo jaki stosunek ma szejk do Barcelony. Więc tak nie wierz w Neymara bo to typ który za pieniądze sam się sprzeda co udowodnił nam wszystkim.

9

Neymar dopiero teraz pokazuje jakim jest pajacem. Nie dość że nie umiał określi się czy odchodzi to jeszcze teraz odradza Coutinho przejście do Barcelony. Już mu szejk dobrze namieszal w głowie i chyba zbyt dużo obiecał. Neymar już jest więźniem szejka jak Verratti :D

0

Mamy wielkie problemy przez niego. I jeszcze na dodatek odradza innym przyjście do Barcy jak sam uciekł jak tchórz.

0

Coś czuję że się zdziwisz

0

No ale ten ból pleców itd :]

2

To już za daleko zaszło. Coutinho nie miałby życia tam.

1

5

Oddawać zanim się nie rozmyśla

0

Większość narzekała na Paulinho a teraz czeka na jego debiut :]

0

Więc dzisiaj nie wolno zrobić tego samego

0

Oby to nie było to samo co w poprzednim sezonie. Oni nam wtedy zabrali 3 pkt.

0

Poziom jest jaki jest ale chodzi mi o to że klasę Neymara obejrzymy dopiero w LM

2

Każdy się zachwyca, że Neymar tak wspaniale gra w PSG, ale zauważcie jaki jest tam poziom gry. Liga Hiszpańska moim zdaniem jest o klasę wyżej jak nie więcej.

0

I to jest dobra wiadomość

1

W nim to mi przeszkadza tylko wiek i kwota za jaką przyszedł

0

Żeby jeszcze mu się ten silnik udało odpalić to będzie dobrze :D

0

On gra dno i będzie dalej tak samo. Nawet jak strzeli sześć bramek w jednym meczu to i tak myślę że się do nas nie nadaje.

8

Czy dalej ktoś wierzy że Pan Andre Gomes "Odpali" w tym sezonie?

0

Sam się kupił i sam się sprzedał :D

0

Jeszcze Coutinho i lecimy z tematem

0

Moim zdaniem on by wszystko ogarnął jak należy i uporządkowal cała kadrę

0

Jeżeli uważasz że Deulofeu dałby radę na skrzydle to Ty się kopnij w czoło albo się kolanem przezegnaj. Dembele to była konieczność tak jak Coutinho.

0

Ja podzielam właśnie Twoje zdanie. Gomes jak dla mnie pierwszy powinien odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?