lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdemu co innego się wydaje.
0
Nie ds rady go ruszyć. Marnuja tylko czas. Jakby coś było na rzeczy to by nie grał dzisiaj. Gość pokazał że mu to obojętne.
0
Przeczucie, akcja z Dembele ucichla i było tylko o Verattim. Z Semedo też było przez chwilę głośno a później Bellerin a mamy Nelsona.
0
Źródła podawały 90 mln
0
Takie moje przeczucie a nie upieram się że tak będzie :] BVB podało cenę więc był punkt zaczepienia z PSG to wiadomo że nawet się nie określili
1
Ja obstawiam że bomba transferowa będzie Dembele.
4
Jeszcze tylko odświeżyć pomoc i drużyna gotowa :]
0
Ale jak kolega mówi on się SPRZYDA :D
0
Ale na forum wszyscy spięci :D
0
Chodziło mi że to podpisanie kontraktu z Deulofeu jest tą zapowiadaną bombą :D
1
Jest zapowiadana bomba :D
2
Liczę na to że ta bomba transferowa nie będzie Paulinho bo to będzie niewypał. Środek pola trzeba wzmocnić gwiazda a nie jakimś średniakiem.
8
Czyli prawa obrona już jest. Teraz pomoc.
1
Czy naprawdę nie ma kogoś innego niż Paulinho tylko młodszego do kupienia?
0
No to nerwowka do piątku Panowie :] oby nie zdążyli :D
13
40 mln jak na 29 letniego zmiennika to chyba nie tak tanio.
14
Bardzo dobre propozycje, tylko że na wakacje a kolega pyta o pracę. Czytaj uważnie a później wyglaszaj te swoje mądrości
0
Nam jest potrzebny zbawiciel do środka pola a nie Paulinho który nie dźwignie naszej pomocy.
1
Chodzi mi że zarząd musi ratować tą drużynę a nie ją pogrążać. Jeżeli uważasz że Paulinho to CRACK to gratuluje.
0
To nie moja kasa na kogo ją wydadzą ale jak słysze takie coś to aż żal
2
Jak kupią Paulinho to moim zdaniem zranią tym transferem wszystkich wiernych i prawdziwych kibiców
5
Zależy kto dla niego jest świetnym piłkarzem, bo jak dotąd wychodzi ze Paulinho :]
0
Czyli żegnamy Verattiego. Dużo więc się nie zmieni w naszej pomocy bo Paulinho wiele nam nie da.
1
Mathieu odszedł to trzeba kogoś w kwiecie wieku piłkarskiego kupić w jego miejsce :)
0
Za 35 mln to byłaby kolejna promocja Barcelony.
3
Kamil Bednarek ten co śpiewa?
0
Dokąd podąża ta Barcelona?
0
Jestem załamany. Więc mamy transfer do środka pola. Gratulacje.
1
To co się dzieje w Barcelonie z placami, transferami itd to jest według mnie paranoja i tragedia. Jak tak dalej pójdzie i będziemy bazować w przyszłości na takich graczach jak Lima czy Paulinho to daleko nie zajedziemy. W takim Realu to taki Arda byłby sprzedany i nie miałby nic do gadania i jeszcze by za niego wzięli 40 mln a u nas pójdzie za 10 mln z wielkim problemem.
0
Jak chce ktoś tego typa to sprzedawać i się nie zastanawiać.