0

Każdemu co innego się wydaje.

0

Nie ds rady go ruszyć. Marnuja tylko czas. Jakby coś było na rzeczy to by nie grał dzisiaj. Gość pokazał że mu to obojętne.

0

Przeczucie, akcja z Dembele ucichla i było tylko o Verattim. Z Semedo też było przez chwilę głośno a później Bellerin a mamy Nelsona.

0

Źródła podawały 90 mln

0

Takie moje przeczucie a nie upieram się że tak będzie :] BVB podało cenę więc był punkt zaczepienia z PSG to wiadomo że nawet się nie określili

1

Ja obstawiam że bomba transferowa będzie Dembele.

4

Jeszcze tylko odświeżyć pomoc i drużyna gotowa :]

0

Ale jak kolega mówi on się SPRZYDA :D

0

Ale na forum wszyscy spięci :D

0

Chodziło mi że to podpisanie kontraktu z Deulofeu jest tą zapowiadaną bombą :D

1

Jest zapowiadana bomba :D

2

Liczę na to że ta bomba transferowa nie będzie Paulinho bo to będzie niewypał. Środek pola trzeba wzmocnić gwiazda a nie jakimś średniakiem.

8

Czyli prawa obrona już jest. Teraz pomoc.

1

Czy naprawdę nie ma kogoś innego niż Paulinho tylko młodszego do kupienia?

0

No to nerwowka do piątku Panowie :] oby nie zdążyli :D

13

40 mln jak na 29 letniego zmiennika to chyba nie tak tanio.

14

Bardzo dobre propozycje, tylko że na wakacje a kolega pyta o pracę. Czytaj uważnie a później wyglaszaj te swoje mądrości

0

Nam jest potrzebny zbawiciel do środka pola a nie Paulinho który nie dźwignie naszej pomocy.

1

Chodzi mi że zarząd musi ratować tą drużynę a nie ją pogrążać. Jeżeli uważasz że Paulinho to CRACK to gratuluje.

0

To nie moja kasa na kogo ją wydadzą ale jak słysze takie coś to aż żal

2

Jak kupią Paulinho to moim zdaniem zranią tym transferem wszystkich wiernych i prawdziwych kibiców

5

Zależy kto dla niego jest świetnym piłkarzem, bo jak dotąd wychodzi ze Paulinho :]

0

Czyli żegnamy Verattiego. Dużo więc się nie zmieni w naszej pomocy bo Paulinho wiele nam nie da.

1

Mathieu odszedł to trzeba kogoś w kwiecie wieku piłkarskiego kupić w jego miejsce :)

0

Za 35 mln to byłaby kolejna promocja Barcelony.

3

Kamil Bednarek ten co śpiewa?

0

Dokąd podąża ta Barcelona?

0

Jestem załamany. Więc mamy transfer do środka pola. Gratulacje.

1

To co się dzieje w Barcelonie z placami, transferami itd to jest według mnie paranoja i tragedia. Jak tak dalej pójdzie i będziemy bazować w przyszłości na takich graczach jak Lima czy Paulinho to daleko nie zajedziemy. W takim Realu to taki Arda byłby sprzedany i nie miałby nic do gadania i jeszcze by za niego wzięli 40 mln a u nas pójdzie za 10 mln z wielkim problemem.

0

Jak chce ktoś tego typa to sprzedawać i się nie zastanawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?