lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi to klasa swiatowa
2
http://emii99.blogspot.com/2010/07/fc-barcelona.html też ciekawa koszulka Pumy
0
Czekam z niecierpliwością jak ten głupek z Realu zakończy karierę piłkarska
2
Jak dla mnie Rafinha musi zostać, on ma to coś. Gomes to drewniak przy Rafinhi
3
Jak film? :]
0
Będą dalej budować Barce na graczach tj Gomes to nie ma się czego więcej spodziewać w najbliższych latach.
5
Miał się od kogo tego irytowania uczyć bo tam pełno takich gamoni
0
Bez jaj jak go kupią za tyle to ja dziękuje takiemu zarządowi
0
Ciekawe za co jak jest podobno 75 mln a trzeba jeszcze PO i ŚP. Czarno to widze
3
Sprzedaj dobrze prezentującego się Rafinhe a zostaw beznadziejnego Gomesa - takie rzeczy tylko w Barcelonie. Szukają pieniędzy to niech zaczną dobrze sprzedawać, Turan do Chin Mathieu też jeszcze coś chyba jest wart :D
0
My już tego nie oddamy
2
Taaa i bądz tu skupionym :D
0
Musimy to wygrać. Każdy tu skreśla Seville ale myśle że oni pomogą nam zdobyć mistrzostwo i pokonają Real.
0
Jak złapie formę będą na pewno i występy
12
Moim zdaniem on się do nas już w dużym stopniu dopasowal. Jestem tej opinii że drugi sezon zweryfikuje to ale patrząc jak grał myślę że pokaże pełnię swoich umiejętności
0
Mbappe da Monaco wielkie zyski za transfer w przyszłym sezonie
0
Wszyscy wiedzą o co grają z Barca ale już z Realem to mniej ważne i zaangażowanie i motywacja nie jest taka wielka
1
Pozdrawia Andre Gomes
0
Dobrze ze nie The Best
3
Panowie robimy zrzutę na nowych zawodników
0
Na kacu wszystko jest możliwe :D
20
Seta i red bull
6
Oglądam powtórkę meczu Realu i ciągle mam nadzieję że Valencia wygra :D
0
Nie bądź taki pewny. Jeszcze Real będzie płakał na koniec sezonu
4
Spokojnie Sevilla da im radę. Tylko żeby Barca nie miała wtopy
1
Valencia musi to utrzymać :]
0
No właśnie tej agresywnosci mi w nim brakuje
1
Może się wyda wam to głupie ale uważam że R10 dałby sobie rade w LaLiga i by nam pomógł, nie mówie że grałby całe 90 min ale uważam że na końcówki robiłby dużą różnice
0
Widać po twarzy że koleś ma nierówno pod sufitem
0
Bez gwiazdeczki w pomocy to my nic nie osiągniemy . Jak MSN nie daje rady musi być ktoś zaraz po nich kto umie wziąć ciężar gry na siebie bo kto to zrobi Gomes? Roberto jak najbardziej na tak on na PO się marnuje. W obrone też trzeba zainwestować. Kasa wydana na takiego gracza jak Eriksen będzie się zwracała a i pomoc będzie na poziomie. Jak dla mnie trzy konieczne transfery prawy i środkowy obrońca + pomocnik. Nie ma kasy więc trzeba się kogoś pozbyć za odpowiednie kwoty.