lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldinho był graczem znakomitym a daliśmy rade bez niego. Czy Neymar jest na tym samym poziomie co R10? Więc myśle że on jest do zastąpienia, nie ma drugiego Messiego a Neymar jeszcze się drugi znajdzie :)
4
Dembele i nie odczujemy różnicy, a mam wrażenie że będzie nawet lepiej.
0
Niech idzie tylko mam nadzieje że Barcelona nie będzie im opuszczała. Podejść do nich tak jak oni podeszli do Verrattiego, albo biorą za 222 mln albo niech spadają na drzewo.
0
ANTY REAL i po spawie też musimy stawiać warunki
0
Zmienne 100 mln za wygranie LM od PSG :D
0
Jak do tej pory miałem do niego szacunek teraz już nie mam. Jego miejsce jest w PSG, banda pozerów grających dla kasy a w LM nic nie potrafią osiągnąć bo cały czas dostają oklep, mam nadzieje że w najbliższych rozgrywkach też daleko nie zajdą i ktoś ich zjedzie razem z Panem Neymarem co chce być numer 1 na świecie .
0
No i jeszcze drybluje i pokazuje sztuczki. Poza tym niech już opuści ten klub będzie spokój.
1
Żal mu dupe ścisnął że Messi dostał nowy kontrakt a on nie. Będzie drugi Figo
0
Sam to robi tylko wiatr na skrzydle. Miał sezony w których jego skuteczność była bardzo słaba i marnowal 100 % okazje.
1
Neymar pokaże ile jest wart bez Messiego. Moim zdaniem nie osiągnie tego poziomu nigdy a myśli że w PSG wskoczy na jeszcze wyższy poziom niż Messi.
0
Neymar i jego ojciec mają wszystko przemyślane. Szkoda że odchodzi ale jakby został to będzie przez cały sezon psul atmosferę w drużynie.
1
Oni są zawsze TOP8 a jak przyjdzie co do czego to jest kaszana. Z pszczoły bąka nie zrobisz :D
0
Jaka obniżka? Niech płacą pełną sumę 222 mln, nie ma co robić im prezentów.
0
Co Neymar osiągnie z PSG jak oni LM nie wygrają na pewno.
0
Dembele za Neymara i jest gitara jak dla mnie. A on niech idzie do PSG, bez Messiego okaże się ile jest wart.
0
Piękna rzecz :)
1
Taaa i już po transferze Neymara :D
0
Moim zdaniem nie powinni eksperymentować już z Turanem czy da rade czy nie bo to jest za późno na niego. On powinien odejść w pierwszej kolejności. W tej chwili można coś jeszcze za niego dostać za rok pójdzie za 5 mln i taki będzie finał eksperymentów.
0
Może Barca wtedy tak bardzo się nim nie interesowała to przedłużył
4
Niewolnicy tylko w PSG
5
Moim zdaniem to presja debiutu. Z czasem będzie lepiej.
12
Zobacz ile Roberto jest w drużynie ile Semedo. Daj ocene po 10 meczach. Dodaj jeszcze presje + strach bo dołączył do wielkiego klubu. To nie zawodnik typu Ronaldinho że prezentuje się świetnie od pierwszego meczu, trzeba czasu na oceny.
0
Arda do sprzedania w pierwszej kolejności.
0
Alexisa to sam sprzedał żeby Suareza kupić.
0
Veratti nie jest do wyciągnięcia z PSG. Kto w to wierzy jest naiwny.
0
Moim zdaniem powinni już skupić się na kimś innym niż Veratti.
1
Ja czekam na pomocnika :]
1
Czy ktoś czeka na bombę transferowa? :]
0
Moim zdaniem on nigdy nie będzie na miarę Barcy, przy takich zawodnikach jak Veratti, Iniesta to kawał drewna. Moim zdaniem jak dawali za niego te 40 mln to mogli go sprzedać z zamkniętymi oczami i byłoby po kłopocie bo on nic do sładu nie wniósł ani nie wniesie, podania do najbliższego kolegi, szkolne straty a na dodatek cały czas strach w jego grze. Rafinha przynajmniej gra do przodu i ciągnie go na bramkę a każdy na tym forum go już dawno sprzedał. Gomes dla mnie to drugi o wiele słabszy Rakitic więc po co nam dwóch w dodatku jeden się nie odnajdzie u nas czyli pas Gomes.
0
Jeżeli to Semedo to żadna z niego bomba transferowa, to mała bombka jak dla mnie :)