- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
1
Neymar pokaże ile jest wart bez Messiego. Moim zdaniem nie osiągnie tego poziomu nigdy a myśli że w PSG wskoczy na jeszcze wyższy poziom niż Messi.
7
@lukasik17 Już pokazał niejednokrotnie, że jest wart bardzo wiele ;)
0
@jacobFCB Sam to robi tylko wiatr na skrzydle. Miał sezony w których jego skuteczność była bardzo słaba i marnowal 100 % okazje.
4
@lukasik17 Jeżeli nie jesteś w stanie dostrzec tego ile Neymar daje temu zespołowi to lepiej idź do okulisty xd.
"Robi tylko wiatr na skrzydle" XDD
Makabreska.
1
@lukasik17 Nie ukrywam, że zachowanie Neymara przyprawia mnie o niezłe wkur... ale na Twój wpis musze zareagować w obronie Neya. Przypomnij sobie kilku miesięczną kontuzję Leo i współpracę Neymara z Suarezem.
0
@jacobFCB No i jeszcze drybluje i pokazuje sztuczki. Poza tym niech już opuści ten klub będzie spokój.
0
@lukasik17 "Sam to robi tylko wiatr na skrzydle"
Aha, czyli na spokojnie można Neymara zastąpić Deulofeu, albo nawet Tello lub jakimś szybkim, tanim, czarnym zawodnikiem z ligi angielskiej i nie będzie różnicy. Ee, to niech Neymar odchodzi czym prędzej.
0
@PatrychoO Jak do tej pory miałem do niego szacunek teraz już nie mam. Jego miejsce jest w PSG, banda pozerów grających dla kasy a w LM nic nie potrafią osiągnąć bo cały czas dostają oklep, mam nadzieje że w najbliższych rozgrywkach też daleko nie zajdą i ktoś ich zjedzie razem z Panem Neymarem co chce być numer 1 na świecie .
0
@lukasik17 Rozumiem, że można być zdenerwowanym tą sytuacją, ale nie trzeba od razu umniejszać umiejętności zawodnikowi, który jest obecnie top 3 na świecie.