1

Paluch, Lukasyno

0

Tiger Bonzo - klasyka

2

Gada ze wyzwania sportowe. Chciałbym zobaczyć jego minę jak przegraja a on nie zdaje sobie jeszcze sprawy ze od szejka nie ma ucieczki :]

0

Zdziwiony to będzie Neymar jak trafia z PSG na jakiś Real i szybko odpada z LM

13

Neymar to coś czuję że jeszcze pożałuje że od Barcy odszedł

3

Z Neymarem był krok w tył ale jak zrobimy transfer Coutinho i Dembele to wystrzelimy o wiele naprzód

0

Tak masz rację ale jakby chcieli to by dali podwyżkę i sezon jeszcze by go zatrzymali

2

No właśnie, Barcelona wydaje mi się że jakoś mocno Neymara nie trzymała.

5

Jeszcze Dembele i zapomnimy o Neymarze

0

Ronaldinho ciągnął cała Barce wtedy jak Messi dopiero zaczynał. Neymar to część układanki.

0

No i jest pięknie :)

0

Jakby to jakby tamto. Ale nie mieli i będą tak zawsze kończyć jak Arsenal wielcy przegrani.

0

Neymar :D

0

80 mln a 100 mln to nie jest aż tak wielka różnica jakby dawali 40 mln a oni by chcieli 100 mln to jest cięzka sytuacja. Wydaje mi się że za 90 mln transfer będzie realny.

1

Boje się co oni z tym PSG ustalili :) ale jak wezmą te 222 mln to myśle że teraz zaczniemy dopiero dobre zakupy :)

1

Dużo ludzi mówi że Neymar zagra później w Realu. To Real może mieć w kontraktach piłkarzy ANTY BARCA a my nie?

4

To co jutro czekamy wszyscy na prezentację Neymara? :D a może on się tylko w PSG zaprezentuje i wróci do Barcelony :D

1

Może już to wszystko załagodzili

0

Najgorsze nie jest to że on odchodzi ale to że nic nie gada a Barcelonie czas ucieka na kolejne ruchy transferowe

6

Moim zdaniem brać jak najszybciej skoro będzie kasa. Póżniej będzie koszt 200 mln.

0

Eden Hazard i nie pamiętamy o Neymarze :)

0

Pierwsza trójka zgoda ale Insigne jest słabszy od Dembele moim zdaniem.

0

Mogli podać cenę nawet 300 mln a nie traktować nas jak głupich.

7

Jakie negocjacje? 222 mln i po kłopocie a o resztę niech oni się martwią

0

Dajmy już spokój Neymarowi, odchodzi spoko, nerwy były jak się czytało o tym że to bzdury ale jednak prawda. Teraz mnie bardziej martwi co Barca zrobi z tymi pieniędzmi za Neymara, mam nadzieje że teraz ktoś zrobi przemyślane i godne transfery a nie graczy typu Paulinho itd.

0

Chodzi mi o to że wszyscy mogą robić takie numery a na nas spadają kary takie jak zakazy transferowe.

0

Dla mnie to właśnie szopka, chcą kupić to niech biorą. Jak nas potraktowali z Verrattim już zapomniałeś bo nie chcieli jakoś negocjować, a po Neymara przyszli jak po swoje, coś chyba nie tak według mnie.

0

I jeszcze ominie ich kara za naruszenie przepisów. Jakby to była Barcelona to by kara nas nie ominęła.

4

Bardziej niż Realu teraz nie lubię PSG i Neymara za tą całą szopkę. Moim zdaniem oni to zrobili za Verrattiego po dużej części.

1

Kibice Neymara powinni go wygwizdać jak wyjdzie na boisko. Nie ma wstydu jak się pcha jeszcze do grania w Barcelonie. Powinien powiedzieć trenerowi odchodzę do PSG i żeby już na niego nie liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?