lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paluch, Lukasyno
0
Tiger Bonzo - klasyka
2
Gada ze wyzwania sportowe. Chciałbym zobaczyć jego minę jak przegraja a on nie zdaje sobie jeszcze sprawy ze od szejka nie ma ucieczki :]
0
Zdziwiony to będzie Neymar jak trafia z PSG na jakiś Real i szybko odpada z LM
13
Neymar to coś czuję że jeszcze pożałuje że od Barcy odszedł
3
Z Neymarem był krok w tył ale jak zrobimy transfer Coutinho i Dembele to wystrzelimy o wiele naprzód
0
Tak masz rację ale jakby chcieli to by dali podwyżkę i sezon jeszcze by go zatrzymali
2
No właśnie, Barcelona wydaje mi się że jakoś mocno Neymara nie trzymała.
5
Jeszcze Dembele i zapomnimy o Neymarze
0
Ronaldinho ciągnął cała Barce wtedy jak Messi dopiero zaczynał. Neymar to część układanki.
0
No i jest pięknie :)
0
Jakby to jakby tamto. Ale nie mieli i będą tak zawsze kończyć jak Arsenal wielcy przegrani.
0
0
80 mln a 100 mln to nie jest aż tak wielka różnica jakby dawali 40 mln a oni by chcieli 100 mln to jest cięzka sytuacja. Wydaje mi się że za 90 mln transfer będzie realny.
1
Boje się co oni z tym PSG ustalili :) ale jak wezmą te 222 mln to myśle że teraz zaczniemy dopiero dobre zakupy :)
1
Dużo ludzi mówi że Neymar zagra później w Realu. To Real może mieć w kontraktach piłkarzy ANTY BARCA a my nie?
4
To co jutro czekamy wszyscy na prezentację Neymara? :D a może on się tylko w PSG zaprezentuje i wróci do Barcelony :D
1
Może już to wszystko załagodzili
0
Najgorsze nie jest to że on odchodzi ale to że nic nie gada a Barcelonie czas ucieka na kolejne ruchy transferowe
6
Moim zdaniem brać jak najszybciej skoro będzie kasa. Póżniej będzie koszt 200 mln.
0
Eden Hazard i nie pamiętamy o Neymarze :)
0
Pierwsza trójka zgoda ale Insigne jest słabszy od Dembele moim zdaniem.
0
Mogli podać cenę nawet 300 mln a nie traktować nas jak głupich.
7
Jakie negocjacje? 222 mln i po kłopocie a o resztę niech oni się martwią
0
Dajmy już spokój Neymarowi, odchodzi spoko, nerwy były jak się czytało o tym że to bzdury ale jednak prawda. Teraz mnie bardziej martwi co Barca zrobi z tymi pieniędzmi za Neymara, mam nadzieje że teraz ktoś zrobi przemyślane i godne transfery a nie graczy typu Paulinho itd.
0
Chodzi mi o to że wszyscy mogą robić takie numery a na nas spadają kary takie jak zakazy transferowe.
0
Dla mnie to właśnie szopka, chcą kupić to niech biorą. Jak nas potraktowali z Verrattim już zapomniałeś bo nie chcieli jakoś negocjować, a po Neymara przyszli jak po swoje, coś chyba nie tak według mnie.
0
I jeszcze ominie ich kara za naruszenie przepisów. Jakby to była Barcelona to by kara nas nie ominęła.
4
Bardziej niż Realu teraz nie lubię PSG i Neymara za tą całą szopkę. Moim zdaniem oni to zrobili za Verrattiego po dużej części.
1
Kibice Neymara powinni go wygwizdać jak wyjdzie na boisko. Nie ma wstydu jak się pcha jeszcze do grania w Barcelonie. Powinien powiedzieć trenerowi odchodzę do PSG i żeby już na niego nie liczyć.