lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy zainwestować w pomoc, Don Andres ma coraz więcej kontuzji i gra nierówno. Musimy kupić kogoś z pierwszej półki żeby go godnie zastąpić bo Iniesta wieczny nie będzie a zawodnika takiego jak on wszystko kuleje
0
No to zrobił bardzo dobry interes
2
Też bym tak uczynił na Twoim miejscu :]
0
Źródło to po prostu życie :]
0
Jest jeszcze Sevilla przed nimi więc nie mów od razu ze nie straci
0
Myślę że tacy zawodnicy powinni być stopniowo wprowadzani do pierwszych drużyn, skoro ma potencjał to czemu nie. A mniej stawiać na graczy typu Mathieu czy Gomes.
1
Mam nadzieje że końcówka będzie należała do nas
0
On nie da się lubić
0
No ja to rozumiem ale wez pod uwagę że mają już trochę lżej bo nie ma LM.
1
Mam nadzieję że Lucho nie odbije i nie zacznie znowu rotowac składem typu Mathieu Gomes itp w pierwszych jedenastkach bo jest cień szansy że możemy zdobyć ligę. Musi być walka do końca najlepszym składem.
1
A potem się dziwią że kibice Barcy mają zal że Real ma przywileje w lidze. Nie wiem czemu ale mam wrażenie że nawet niektóre zespoły na Real wychodzą mało zmotywowane a na Barce grają jakby grali o życie.
0
Czemu ja tego typa tak nie lubię to nie wiem. Drugi irytujący jak dla mnie jest Marcelo
0
Meeeeeesssi!!!!!!
0
Cristiano w bardzo dobrej formie całe szczęście :]
0
Marcelo nie lepszy
0
Nara Ramos :D... ..
0
Real ma awans bo 2 gole na wyjeździe
0
Gdzie są Ci którzy skreślali Bayern po pierwszym meczu? Bo wielu już twierdzilo że Real przesadził cała ta rywalizację i że jest taki wspaniały
0
Gomes już nam dał popis w tym sezonie
0
Wierzyć trzeba. To jest bardziej prawdopodobne niż awans w LM.
0
No masz rację ale jak za młode talenty kupujemy Gomesa to ja dziękuję.
1
Ja bym stawiał inaczej - w lidze mamy nadzieję, Juve już tego nie odda.
0
Jak będziemy kupować graczy typu Andre Gomes to się stanie
0
Takie życie, taki sport. Mieliśmy dużo mniej szczęścia jak dotąd do tego sporo błędów sedziowskich jak i moim zdaniem trenerskich i jesteśmy tu gdzie jesteśmy w tej chwili.
1
Liga Mistrzów
1
Obyś się nie mylił. Ale myślę że na końcówkę sezonu zarząd po swojemu sprawdzi Unzue.
0
Jak Unzue ma być zbawieniem to niech już teraz ratuje
0
Unzue to będzie to samo co z Enrique. Zarząd pójdzie na łatwiznę jak go wezmą.
0
To był "spadek" po poprzednim trenerze. Nasi gracze byli po prostu w gazie.
0
Może Andre Gomes to jego syn którego odnalazł po latach :D