0

Musimy zainwestować w pomoc, Don Andres ma coraz więcej kontuzji i gra nierówno. Musimy kupić kogoś z pierwszej półki żeby go godnie zastąpić bo Iniesta wieczny nie będzie a zawodnika takiego jak on wszystko kuleje

0

No to zrobił bardzo dobry interes

2

Też bym tak uczynił na Twoim miejscu :]

0

Źródło to po prostu życie :]

0

Jest jeszcze Sevilla przed nimi więc nie mów od razu ze nie straci

0

Myślę że tacy zawodnicy powinni być stopniowo wprowadzani do pierwszych drużyn, skoro ma potencjał to czemu nie. A mniej stawiać na graczy typu Mathieu czy Gomes.

1

Mam nadzieje że końcówka będzie należała do nas

0

On nie da się lubić

0

No ja to rozumiem ale wez pod uwagę że mają już trochę lżej bo nie ma LM.

1

Mam nadzieję że Lucho nie odbije i nie zacznie znowu rotowac składem typu Mathieu Gomes itp w pierwszych jedenastkach bo jest cień szansy że możemy zdobyć ligę. Musi być walka do końca najlepszym składem.

1

A potem się dziwią że kibice Barcy mają zal że Real ma przywileje w lidze. Nie wiem czemu ale mam wrażenie że nawet niektóre zespoły na Real wychodzą mało zmotywowane a na Barce grają jakby grali o życie.

0

Czemu ja tego typa tak nie lubię to nie wiem. Drugi irytujący jak dla mnie jest Marcelo

0

Meeeeeesssi!!!!!!

0

Cristiano w bardzo dobrej formie całe szczęście :]

0

Marcelo nie lepszy

0

Nara Ramos :D... ..

0

Real ma awans bo 2 gole na wyjeździe

0

Gdzie są Ci którzy skreślali Bayern po pierwszym meczu? Bo wielu już twierdzilo że Real przesadził cała ta rywalizację i że jest taki wspaniały

0

Gomes już nam dał popis w tym sezonie

0

Wierzyć trzeba. To jest bardziej prawdopodobne niż awans w LM.

0

No masz rację ale jak za młode talenty kupujemy Gomesa to ja dziękuję.

1

Ja bym stawiał inaczej - w lidze mamy nadzieję, Juve już tego nie odda.

0

Jak będziemy kupować graczy typu Andre Gomes to się stanie

0

Takie życie, taki sport. Mieliśmy dużo mniej szczęścia jak dotąd do tego sporo błędów sedziowskich jak i moim zdaniem trenerskich i jesteśmy tu gdzie jesteśmy w tej chwili.

1

Liga Mistrzów

1

Obyś się nie mylił. Ale myślę że na końcówkę sezonu zarząd po swojemu sprawdzi Unzue.

0

Jak Unzue ma być zbawieniem to niech już teraz ratuje

0

Unzue to będzie to samo co z Enrique. Zarząd pójdzie na łatwiznę jak go wezmą.

0

To był "spadek" po poprzednim trenerze. Nasi gracze byli po prostu w gazie.

0

Może Andre Gomes to jego syn którego odnalazł po latach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?