lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głowne komentarze to że to wina sędziego że PSG odpadło
0
Czy ktoś jeszcze nie wierzy w zdobycie mistrzostwa Hiszpanii?
0
Real specjalistą od Remontad :D to jak to nazwać?
0
Wielki szacunek za ten mecz nawet jak już mamy po awansie
12
Wielki szacunek dla naszych piłkarzy. Widać zaangażowanie i serce na boisku. Nawet jeżeli wynik się nie zmieni to z mojej strony wielki szacunek dla nich.
0
Ramos nie cwaniakuj bo w następnej rundzie nie będzie już zabawy. Ciekawe jaką będziesz miał minę i wymówkę po ćwierćfinale.
3
O nic. Chciałem napisać że Rafinha dobry gracz więc po co ta spina?
3
Rafinha też grał na jego pozycji i wyglądał o niebo lepiej. Chodzi mi o minuty spędzone od początku meczu, wyjściowy skład.
14
Mam takie odczucia po meczach Rafinhi że jakby dostawał tyle zaufania i minut co Gomes w tej chwili byłby o wiele wyżej z formą. Jak dla mnie i tak bardzo dobrze się prezentuje.
0
Duch Ronaldinho powrócił :]
0
Resztę magii niech dzisiaj już schowaja i pokażą ja PSG :] taki wynik dzisiaj wystarczy
16
Neymar miał 20 rozwiązań tej sytuacji wybrał 55 rozwiązanie - fajny komentarz :D
2
Jak dla mnie Rafinha prezentuje się bardzo dobrze
0
Neymar dzisiaj chwilami przypomina R10
3
Cofam słowa że chce aby CR7 zwany też The Best kończył już karierę, niech gra chłopak jak najdłużej się da :]
1
Jak patrzę na Eibar to dzisiaj kompletna amatorka z ich strony
0
Dzisiaj musimy zdobyć koniecznie 3 pkt bo Eibar dzisiaj w takiej dyspozycji nic nie ugra
0
Powiem szczerze grają jak amatorzy. Już 2-0 dla Realu. Eibar nic nie ugra dzisiaj
1
Delikatny uraz
9
Przyganiał kocioł garnkowi :D
0
I niby Neymar ma do nich pójść, nie wierze....... Dla Neya taka drużyna to krok w tył
0
Czuje że Eibar dzisiaj zrobi niespodziankę :)
0
Jak dla mnie fajniej wygląda skład Mundo.
1
Nie wolno lekceważyć Celty, musi wyjść podstawowa jedenastka. Najlepiej jakbyśmy ustawili wynik w pierwszej połowie a później ewentualne zmiany.
0
Seagate. Ja posiadam dysk tej firmy 2T i jestem z niego zadowolony.
0
Musi wziąć pod uwagę że nie każdy kto go nie docenial jest jeszcze w Barcelonie. Myślę że jeżeli Barca jest na poważnie nim zainteresowana to się dogadaja.
0
Messi jest na tym zdjęciu bardziej zdziwiony z powodu tego porównania raczej :]
1
Żył do 17 mają 2002. Najpierw sprawdź a później pisz
0
Z zaleglymi meczami powyżej 10 punktów, to jak to jest mało to ile punktów przewagi to dużo?
0
Powiem szczerze że jak Barca w tym roku zdobędzie mistrza Hiszpanii to będzie mistrzostwo świata :] nie chodzi mi o to że Barcelona jest słaba tylko o to ile Real miał punktów przewagi i jak to sumiennie roztrwonil :]