0

Głowne komentarze to że to wina sędziego że PSG odpadło

0

Czy ktoś jeszcze nie wierzy w zdobycie mistrzostwa Hiszpanii?

0

Real specjalistą od Remontad :D to jak to nazwać?

0

Wielki szacunek za ten mecz nawet jak już mamy po awansie

12

Wielki szacunek dla naszych piłkarzy. Widać zaangażowanie i serce na boisku. Nawet jeżeli wynik się nie zmieni to z mojej strony wielki szacunek dla nich.

0

Ramos nie cwaniakuj bo w następnej rundzie nie będzie już zabawy. Ciekawe jaką będziesz miał minę i wymówkę po ćwierćfinale.

3

O nic. Chciałem napisać że Rafinha dobry gracz więc po co ta spina?

3

Rafinha też grał na jego pozycji i wyglądał o niebo lepiej. Chodzi mi o minuty spędzone od początku meczu, wyjściowy skład.

14

Mam takie odczucia po meczach Rafinhi że jakby dostawał tyle zaufania i minut co Gomes w tej chwili byłby o wiele wyżej z formą. Jak dla mnie i tak bardzo dobrze się prezentuje.

0

Duch Ronaldinho powrócił :]

0

Resztę magii niech dzisiaj już schowaja i pokażą ja PSG :] taki wynik dzisiaj wystarczy

16

Neymar miał 20 rozwiązań tej sytuacji wybrał 55 rozwiązanie - fajny komentarz :D

2

Jak dla mnie Rafinha prezentuje się bardzo dobrze

0

Neymar dzisiaj chwilami przypomina R10

3

Cofam słowa że chce aby CR7 zwany też The Best kończył już karierę, niech gra chłopak jak najdłużej się da :]

1

Jak patrzę na Eibar to dzisiaj kompletna amatorka z ich strony

0

Dzisiaj musimy zdobyć koniecznie 3 pkt bo Eibar dzisiaj w takiej dyspozycji nic nie ugra

0

Powiem szczerze grają jak amatorzy. Już 2-0 dla Realu. Eibar nic nie ugra dzisiaj

1

Delikatny uraz

9

Przyganiał kocioł garnkowi :D

0

I niby Neymar ma do nich pójść, nie wierze....... Dla Neya taka drużyna to krok w tył

0

Czuje że Eibar dzisiaj zrobi niespodziankę :)

0

Jak dla mnie fajniej wygląda skład Mundo.

1

Nie wolno lekceważyć Celty, musi wyjść podstawowa jedenastka. Najlepiej jakbyśmy ustawili wynik w pierwszej połowie a później ewentualne zmiany.

0

Seagate. Ja posiadam dysk tej firmy 2T i jestem z niego zadowolony.

0

Musi wziąć pod uwagę że nie każdy kto go nie docenial jest jeszcze w Barcelonie. Myślę że jeżeli Barca jest na poważnie nim zainteresowana to się dogadaja.

0

Messi jest na tym zdjęciu bardziej zdziwiony z powodu tego porównania raczej :]

1

Żył do 17 mają 2002. Najpierw sprawdź a później pisz

0

Z zaleglymi meczami powyżej 10 punktów, to jak to jest mało to ile punktów przewagi to dużo?

0

Powiem szczerze że jak Barca w tym roku zdobędzie mistrza Hiszpanii to będzie mistrzostwo świata :] nie chodzi mi o to że Barcelona jest słaba tylko o to ile Real miał punktów przewagi i jak to sumiennie roztrwonil :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?