1

Z Realem jak z Realem zawsze trudne mecze, dużo się dzieje, duże napięcie z obu stron, jak dla mnie dobrze że ich nie trafiliśmy bo obie drużyny mają 100 % motywacji na taki mecz i nie zawsze tu forma decyduje. Bayern bardzo silna drużyna, myśle że Juve jednak jest słabsze od Bayernu. Może dostane zlinczowany ale myśle że PSG na papierze miało lepszy skład od Juve.

1

Juve nie jest takie straszne :] najgorsze Atletico Real i Bayern ale ich na szczęście nie mamy ;] cieszę się że Real dostał mocnego rywala

0

Bedzie głupotą jak go wypuszczą.

0

Widać poziom mają niski.....

0

Tego się właśnie obawiam

0

Moim zdaniem będzie Atletico dla nas

5

Jakoś gra teraz najlepiej z naszych pomocników :]

4

Gomes to sierota. Nigdy u nas nie odpali taka jest prawda.

7

Jak go wypuszcza będzie to wielki błąd. Rafinha ma wielki potencjał i na chwilę obecną jest jednym z najlepszych z naszej pomocy.

7

Obecnie prezentuje najwyższy poziom spośród naszych pomocników

0

Tylko skąd wezmą 200 mln :D

8

Jak dla mnie Unzue nic nie wprowadzi nowego do drużyny. Będzie to samo co z Enrique a wydaje mi się że potrzebujemy nowych rozwiązań.

0

Jak dla mnie Dembele to strzał w 10. Bardzo bym chciał go u nas.

0

Pozbyć się Gomesa, to jest nasz wielki niewypał, będzie jakaś kasa ale na pewno grube miliony poszły w błoto. Verratti jak najbardziej na tak.

0

My mieliśmy Deportivo też rozstrzelać podobno......

2

Jak dla mnie Liga nie jest jeszcze stracona. Nie rozumiem tych którzy już przekreślili Ligę że się nie da.

0

Przykro trochę. Pozostaje wierzyć w wpadkę Realu. Będą mieć góra 5 pkt przewagi nad nami. Wszystko jest jeszcze możliwe ale taka wpadka jak dzisiaj musi być naprawdę już ostatnią.

2

Spejson czy to Ty? :D

2

Coś czuję że Real już trzęsie gaciami przed El Clasico

0

Wydaje się że oryginalna

2

Barcelona rozpoczęła zabawę o nazwie - wszystko jest możliwe :]

0

Jak dla mnie nasza drużyna już wiele wygrała w tym momencie. Wiara, nadzieja i wytrwałość, dążenie do tego czego się bardzo chce. Barca inspiracja dla wielu ludzi, to jest przykład że jak się chce można wszystko. Możemy nie zdobyć żadnego pucharu a będe i jestem dumny że to właśnie Barcelonie kibicuje i będę kibicował.

0

Odnalazłem w Google :) ale nie widziałem wcześniej :)

0

Widział ktoś to zdjęcie Masche?

0

Wszystko fajnie pięknie była symulka Suareza. Ale czy ktoś robił takie zamieszanie jak nas okradali w lidze z punktów? Taka jest rzeczywistość że nas okradli a póżniej kogoś innego. Jak Ronaldo kładzie się od powiewu wiatru w LL to nie ma skandalu.

0

Niech się Domenech odwali od Messiego. Messi był najsłabszym zawodnikiem to chyba inny mecz oglądał

0

To wszystkiego najlepszego wszystkim życzę :)

0

Liczą się tylko Ci stali

3

Po pierwszym meczu artykuł -Thomas Meunier: Pytałem siebie, jak to jest możliwe, że mogę przebiec 50 metrów bez opieki rywali. Ciekawe o co teraz się pyta Meunier :D może ile czasu można się bronić i dać sobie wbić 6 bramek? karma za uszczypliwości wróciła

0

Ciekawe czy każdy z LaRambla dotrzyma obietnic które były tu rzucane jak Barca awansuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?