lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Smutno ale też nam potrzeba świeżości, Lucho zapewne wie że nic by nie wniósł na przyszły sezon nowego co by zaskakiwalo naszych rywali i na pewno robi to dla dobra drużyny
0
Wielki szacunek za to co zrobił dla nas. Bardzo dobry trener chociaż czasem miał kontrowersyjne decyzje :] już nie mogę doczekać się kto przyjdzie i jakiej rewolucji dokona, mam nadzieję że wyjdzie nam to na dobre
2
Ale komentatorzy słodza całemu Realowi aż ich słuchać nie można.
0
Jak tak to oglądaj albo włączaj i wyłączaj :D
0
Dziękuje serdecznie kolego :)
1
Poproszę remis w meczu Realu :)
0
Kluczowe w meczu z PSG będzie pierwsze 10 min
5
Taki sam wynik w tej minucie musi być z PSG :]
0
Powiedz to Messiemu :D
0
I dobrze i źle bo przynajmniej Mats wszedł na najwyzsze obroty
0
To że zamknął oczy to może być po prostu ludzka reakcja, odruch, może nie było to nawet przez niego kontrolowane. Uderzenie z 2 m ciężko wybronic.
0
Podejrzewam że Messi sam chce grać w każdym meczu :] Enrique pewnie ma mało w kwestii Messiego do powiedzenia :]
2
3-4-3 nie wyglądało źle z Atletico. Na pewno coś się zmieniło na lepsze w naszej grze ale ciekawe na jak długo
0
W 17 mam często sytuacje że trening nie chce się wyłączyć i nie chce przejść do meczu.
0
Ja tak miałem parę razy ale pomagało wyłączenie i ponowne włączenie gry
0
To prawda ale też błędy sędziów nam zabrało parę punktów :]
0
A oni jeszcze przed sobą :D
0
LM jest przegrana ale Liga myślę że będzie do samego końca walka. Ja się cieszyłem :]
1
Pewnie z 10 min dolicza, gramy dotąd aż Real strzeli
2
Weź Ronaldo nie pajacuj, nurku jeden
1
Cały Real nie graj nic a wygraj
0
Real traci punkty, im nie zależy na mistrzostwie
2
Czy około miesiąca temu fani Realu nie mówili że mają już mistrzostwo w kieszeni i że Barcelona ich nie dogoni?
1
Cieszę się z tego zwycięstwa jakbyśmy wygrali Ligę Mistrzow :]
0
Musimy to wygrać
0
Dobrze ze Rafinha zdążył strzelić bramkę przed sprzedażą bo połowa forum już mu klubu szukała
0
O co Ci chodzi?
0
On właśnie strzelał
0
Sprzedać wszystkich najlepiej
0
Obronco Gomesa Atletico to nie Leganes