2

Smutno ale też nam potrzeba świeżości, Lucho zapewne wie że nic by nie wniósł na przyszły sezon nowego co by zaskakiwalo naszych rywali i na pewno robi to dla dobra drużyny

0

Wielki szacunek za to co zrobił dla nas. Bardzo dobry trener chociaż czasem miał kontrowersyjne decyzje :] już nie mogę doczekać się kto przyjdzie i jakiej rewolucji dokona, mam nadzieję że wyjdzie nam to na dobre

2

Ale komentatorzy słodza całemu Realowi aż ich słuchać nie można.

0

Jak tak to oglądaj albo włączaj i wyłączaj :D

0

Dziękuje serdecznie kolego :)

1

Poproszę remis w meczu Realu :)

0

Kluczowe w meczu z PSG będzie pierwsze 10 min

5

Taki sam wynik w tej minucie musi być z PSG :]

0

Powiedz to Messiemu :D

0

I dobrze i źle bo przynajmniej Mats wszedł na najwyzsze obroty

0

To że zamknął oczy to może być po prostu ludzka reakcja, odruch, może nie było to nawet przez niego kontrolowane. Uderzenie z 2 m ciężko wybronic.

0

Podejrzewam że Messi sam chce grać w każdym meczu :] Enrique pewnie ma mało w kwestii Messiego do powiedzenia :]

2

3-4-3 nie wyglądało źle z Atletico. Na pewno coś się zmieniło na lepsze w naszej grze ale ciekawe na jak długo

0

W 17 mam często sytuacje że trening nie chce się wyłączyć i nie chce przejść do meczu.

0

Ja tak miałem parę razy ale pomagało wyłączenie i ponowne włączenie gry

0

To prawda ale też błędy sędziów nam zabrało parę punktów :]

0

A oni jeszcze przed sobą :D

0

LM jest przegrana ale Liga myślę że będzie do samego końca walka. Ja się cieszyłem :]

1

Pewnie z 10 min dolicza, gramy dotąd aż Real strzeli

2

Weź Ronaldo nie pajacuj, nurku jeden

1

Cały Real nie graj nic a wygraj

0

Real traci punkty, im nie zależy na mistrzostwie

2

Czy około miesiąca temu fani Realu nie mówili że mają już mistrzostwo w kieszeni i że Barcelona ich nie dogoni?

1

Cieszę się z tego zwycięstwa jakbyśmy wygrali Ligę Mistrzow :]

0

Musimy to wygrać

0

Dobrze ze Rafinha zdążył strzelić bramkę przed sprzedażą bo połowa forum już mu klubu szukała

0

O co Ci chodzi?

0

On właśnie strzelał

0

Sprzedać wszystkich najlepiej

0

Obronco Gomesa Atletico to nie Leganes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?