3

To gracz który obsługuje wszystkie fronty :D

1

Kickbokser z Maroka ;D

1

Zdradź nam wszystkim proszę za co dostajesz te złote piłki? :)

1

A może Puchar Króla w tym i w poprzednim roku? :D

0

Wszystko rozumiem, ale nie rozumiem czemu on gra cały czas od początku, dla niego to tylko końcówki a nie praktycznie całe mecze jak nie ma formy. Rafinha też jest młody.

0

Ale powiedz szczerze czy jest w formie Gomes? Rafinha gra dużo lepiej a grzeje ławe cały czas, gdzie tu logika?

0

Ile ma Gomes udanych spotkań w tym sezonie a ile Messi?

0

Masz pojęcie. Wielki kibic który kibicuje gościowi który ma ruch jak słoń. Nie da się wygrywać co roku ale nie stawiać na drewniaków jak na ławce są zawodnicy z perspektywami jak Denis czy Rafinha którzy zjadają tego Gomesa który ledwo co podaje piłke na odległość 3 m.

0

Rafinha w dobrej dyspozycji postaw na Gomesa który jest drewniany w meczu na szczycie z PSG. Sam się ogarnij bo myślisz że Gomes "odpali" w meczach typu PSG i jesteś zwolennikiem testów w takich meczach czy dobrze zagra czy nie. Z taka Osasuną to on może i wygląda przyzwoicie.

1

Wierz dalej w Gomesa a zajdziesz daleko w Lidze Mistrzów. Obejrzyj ponownie mecz może zmienisz zdanie na temat krytyki itd.

2

Serio to nie wiem czy jeszcze ktoś wierzy że Gomes wejdzie na poziom Rafinhi. Jak będzie grzał ławę to nie wejdzie nigdy bo taki Gomes ma przywileje.

1

Za błędy trzeba niestety płacić

0

Pewnie w obecnej chwili lepiej by nam poszło bez trenera bo widać że sam sobie kłody pod nogi rzuca :)

0

Zapytaj naszego trenera. Przy okazji zapytaj czemu na ławie Vidala marnował przez pół sezonu.

0

Fabregasa to tak nie żałowałem. Thiago za 25 mln to było żałosne, wgl powinien zostać nawet jakby dawali 60 mln.

1

Ja tam jestem załamany co się dzieje z Barceloną....

0

Real udowadnia że nie trzeba grać pięknie przez cały sezon ale skutecznie, też mają dołki ale jak trzeba to coś tam grają.

0

Tutaj pare osób pisało pewnego czasu że Modric by nie dał rady w Barcelonie, moim zdaniem taki zawodnik wszędzie się odnajdzie z sukcesem

0

Każdy jakoś gra i daje rade tylko nie my, reprezentuje jakiś poziom..... Pojechali nas jak amatorów wczoraj, jednak mamy mały wstyd za wczoraj, nawet nie podjęliśmy walki.

0

No właśnie ale jak komuś nie idzie to niech na treningu przyciśnie a nie robi sobie testy Pana Andre Gomesa w meczu z PSG. PSG to nie ALAVES 6-0, niech w takich meczach się ogrywa z ogórkami.

0

Enrique pokazuje jakim jest człowiekiem czyli upartym i myślącym że jest najmądrzejszy. Największy żal mam o tego Gomesa, pózniej o marnowaniu Vidala na ławce, marnowaniu Rafinhi i Denisa wystawiając na boisko Gomesa bez formy.

0

Ja rozumiem że czas że chłop nie ma formy ale na poziomie LM nasz trener nie powinien sobie robić jaj i na siłę na niego stawiać. Moim zdaniem ten chłopak w dużej mierze wczorajszy mecz zawalił i się przyczynił do tego wyniku, bo jakby on nie zagrał byłaby przegrana ale pewnie mniejsza.

7

Jestem ciekawy czy nadal jest taka wielka grupa wierzących w "odpalenie" Gomesa w Barcelonie. Jak dla mnie jest niezrozumiałe czemu gość bez formy ma pierwszy skład a taki Rafinha który może nie jest w życiowej formie ale jest o klasę lepszy od Gomesa dostaje po kilkanaście minut meczu.

1

Jak dla mnie to on chyba wgl mu zadań nie daje. Dziwny układ jak dla mnie Gomes Enrique. Trener poprosił o Gomesa dostał co chciał i na upartego na niego stawia.

2

Sprzedać Gomesa wgl po co było takiego gracza kupować za tyle kasy, jak dla mnie to drugi Rakitic, po co dublowac takich graczy. Tylko my kasy nie mamy a taki ManUtd wyciąga sto baniek bez zastanowienia.

1

Mocne słowa. Moim zdaniem MSN powinno być nienaruszone. Przede wszystkim zmiana trenera. Kupienie zawodnika typu Veratti który pociągnie cała pomoc. Iniesta to geniusz ale ma swoje lata i słabsze mecze trzeba mu wybaczać. Do tego PO pełna gębą nie szukanie zawodników typu Cancelo który pewnie u nas się nie odnajdzie.

0

Oby nic się nie popsuło i żeby nasze gwiazdy nie uciekły od nas,

0

Na pewno Gomes wyjdzie w wyjściowym składzie to możecie sobie wierzyć że się uda. Kluczowe będzie pierwsze 10 min rewanżu.

3

To jak Unzue go zastąpi to będzie lepiej? Moim zdaniem będzie to samo pod innym nazwiskiem

0

No ciężko mamy grac jak Roberto pokazał że tylko chwile dawał radę na PO. Enrique bawił się w magia i chciał zrobić z typowego pomocnika obrońcę i już mamy jeden słaby punkt. Następny to wstawianie na siłę Gomesa jak nie złapał jeszcze rytmu. To nie tak wina naszych zawodników jak naszego trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?