lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To gracz który obsługuje wszystkie fronty :D
1
Kickbokser z Maroka ;D
1
Zdradź nam wszystkim proszę za co dostajesz te złote piłki? :)
1
A może Puchar Króla w tym i w poprzednim roku? :D
0
Wszystko rozumiem, ale nie rozumiem czemu on gra cały czas od początku, dla niego to tylko końcówki a nie praktycznie całe mecze jak nie ma formy. Rafinha też jest młody.
0
Ale powiedz szczerze czy jest w formie Gomes? Rafinha gra dużo lepiej a grzeje ławe cały czas, gdzie tu logika?
0
Ile ma Gomes udanych spotkań w tym sezonie a ile Messi?
0
Masz pojęcie. Wielki kibic który kibicuje gościowi który ma ruch jak słoń. Nie da się wygrywać co roku ale nie stawiać na drewniaków jak na ławce są zawodnicy z perspektywami jak Denis czy Rafinha którzy zjadają tego Gomesa który ledwo co podaje piłke na odległość 3 m.
0
Rafinha w dobrej dyspozycji postaw na Gomesa który jest drewniany w meczu na szczycie z PSG. Sam się ogarnij bo myślisz że Gomes "odpali" w meczach typu PSG i jesteś zwolennikiem testów w takich meczach czy dobrze zagra czy nie. Z taka Osasuną to on może i wygląda przyzwoicie.
1
Wierz dalej w Gomesa a zajdziesz daleko w Lidze Mistrzów. Obejrzyj ponownie mecz może zmienisz zdanie na temat krytyki itd.
2
Serio to nie wiem czy jeszcze ktoś wierzy że Gomes wejdzie na poziom Rafinhi. Jak będzie grzał ławę to nie wejdzie nigdy bo taki Gomes ma przywileje.
1
Za błędy trzeba niestety płacić
0
Pewnie w obecnej chwili lepiej by nam poszło bez trenera bo widać że sam sobie kłody pod nogi rzuca :)
0
Zapytaj naszego trenera. Przy okazji zapytaj czemu na ławie Vidala marnował przez pół sezonu.
0
Fabregasa to tak nie żałowałem. Thiago za 25 mln to było żałosne, wgl powinien zostać nawet jakby dawali 60 mln.
1
Ja tam jestem załamany co się dzieje z Barceloną....
0
Real udowadnia że nie trzeba grać pięknie przez cały sezon ale skutecznie, też mają dołki ale jak trzeba to coś tam grają.
0
Tutaj pare osób pisało pewnego czasu że Modric by nie dał rady w Barcelonie, moim zdaniem taki zawodnik wszędzie się odnajdzie z sukcesem
0
Każdy jakoś gra i daje rade tylko nie my, reprezentuje jakiś poziom..... Pojechali nas jak amatorów wczoraj, jednak mamy mały wstyd za wczoraj, nawet nie podjęliśmy walki.
0
No właśnie ale jak komuś nie idzie to niech na treningu przyciśnie a nie robi sobie testy Pana Andre Gomesa w meczu z PSG. PSG to nie ALAVES 6-0, niech w takich meczach się ogrywa z ogórkami.
0
Enrique pokazuje jakim jest człowiekiem czyli upartym i myślącym że jest najmądrzejszy. Największy żal mam o tego Gomesa, pózniej o marnowaniu Vidala na ławce, marnowaniu Rafinhi i Denisa wystawiając na boisko Gomesa bez formy.
0
Ja rozumiem że czas że chłop nie ma formy ale na poziomie LM nasz trener nie powinien sobie robić jaj i na siłę na niego stawiać. Moim zdaniem ten chłopak w dużej mierze wczorajszy mecz zawalił i się przyczynił do tego wyniku, bo jakby on nie zagrał byłaby przegrana ale pewnie mniejsza.
7
Jestem ciekawy czy nadal jest taka wielka grupa wierzących w "odpalenie" Gomesa w Barcelonie. Jak dla mnie jest niezrozumiałe czemu gość bez formy ma pierwszy skład a taki Rafinha który może nie jest w życiowej formie ale jest o klasę lepszy od Gomesa dostaje po kilkanaście minut meczu.
1
Jak dla mnie to on chyba wgl mu zadań nie daje. Dziwny układ jak dla mnie Gomes Enrique. Trener poprosił o Gomesa dostał co chciał i na upartego na niego stawia.
2
Sprzedać Gomesa wgl po co było takiego gracza kupować za tyle kasy, jak dla mnie to drugi Rakitic, po co dublowac takich graczy. Tylko my kasy nie mamy a taki ManUtd wyciąga sto baniek bez zastanowienia.
1
Mocne słowa. Moim zdaniem MSN powinno być nienaruszone. Przede wszystkim zmiana trenera. Kupienie zawodnika typu Veratti który pociągnie cała pomoc. Iniesta to geniusz ale ma swoje lata i słabsze mecze trzeba mu wybaczać. Do tego PO pełna gębą nie szukanie zawodników typu Cancelo który pewnie u nas się nie odnajdzie.
0
Oby nic się nie popsuło i żeby nasze gwiazdy nie uciekły od nas,
0
Na pewno Gomes wyjdzie w wyjściowym składzie to możecie sobie wierzyć że się uda. Kluczowe będzie pierwsze 10 min rewanżu.
3
To jak Unzue go zastąpi to będzie lepiej? Moim zdaniem będzie to samo pod innym nazwiskiem
0
No ciężko mamy grac jak Roberto pokazał że tylko chwile dawał radę na PO. Enrique bawił się w magia i chciał zrobić z typowego pomocnika obrońcę i już mamy jeden słaby punkt. Następny to wstawianie na siłę Gomesa jak nie złapał jeszcze rytmu. To nie tak wina naszych zawodników jak naszego trenera.