lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolego ten dokument już leci od 3 miesięcy na Canal + :)
0
Pózno się obudził Lucho z tą prawą stroną..... A teraz nalega
2
Wiem że przewidujesz ale wystawianie go na mecze z PSG, Atletico, Real to jest strzał w kolano i gramy w 10. Nie mam do Ciebie żadnych pretensji, tak tylko pisze :) Niech się ogrywa ale w meczach z Osasuną itd. Pierwszy jego sezon a Lucho traktuje go jakby mógł odmienić losy meczu, ale on odmienia losy ale na korzyść przeciwników. Na dodatek rozpłacze się w szatni że gwizdy są na niego, niech się wezmie za gre a nie na żale bo prezentuje dno i dobrze że są gwizdy bo jak trener nie widzi kto psuje wszystko to publika mu podpowiada a to już mało komu się to podoba.
9
Za Gomesa Rafinha. Chłopak z Leganes udowodnił że w obecnej formie Gomes mu może buty czyścic. Jak Lucho go na Atletico znowu wystawi to jest chory na głowę.
5
Spokojnie w poniedziałek ma być 10 na plusie i słońce nadają :] jednak to jeszcze luty kolego :]
2
Zgadzam się z Tobą całkowicie.
0
Ja już nie mówie żeby wygrali z PSG 5-0, to mało prawdopodobne. Chodzi mi o motywacje w lidze bo w lidze jak będziemy chcieli to mamy duże szanse.
2
Oczywiście że tak, dlatego właśnie mówię o takiej motywacji że będzie im się chciało a nie bedą truchtali po boisku.
0
To znaczy szanse trzeba dac ale moim zdaniem nie w meczach typu PSG. Enrique strzelił sobie w kolano wystawiając wtedy Gomesa.
5
Liczę na to że wczorajsza przegrana Realu podziała na zawodników Barcy bardzo motywujaco. Real jeszcze nie wygrał ligi, 4 pkt to nie jest wielka tragedia a do końca sezonu jeszcze kupa czasu.
2
Trener już jest do zmiany kolego. Po pierwsze gdy nam nie idzie nie umie zareagować. Po drugie przegrywamy on zmiany robi w 80 min i liczy na cud. Po trzecie kontrowersje z Vidalem, zmarnował mu pół sezonu,sam chciał jego transferu, chłopak prezentował dobry poziom. Po czwarte jest uparty i wstawia ciągle Gomesa bez formy przy czym ma Rafinhe o niebo lepiej grającego,dlatego nasza pomoc.jest tak zamulona. Po piąte nie korzysta z zawodników z Barcy B typu Alena. Szacunek dla niego co zrobił dla nas ale pora się odsunąć na boczny tor jak nie ma się pomysłów.
0
No to właśnie jak to nie będzie dla nich pozytywny impuls to jak nie mam pojęcia czego im jeszcze potrzeba w obecnej sytuacji
0
Oni mają mecz zaległy jeszcze. Więc max 4 do odrobienia mamy
0
Koniec!!!! Barcelona dostaje prezent od Realu dzisiaj
0
Czemu Ronaldo nie chciał karnego? :D
0
Wystarczy kurs na wózek widłowy
0
W sobotę się okaże jak Atletico ogramy
2
Dawaj dawaj Munir jeszcze parę minut i nam pomożesz :]
0
Może i go szkoda, ale to nie wina kibiców że chcą oglądać solidna piłkę a ewidentnie Gomes takiej nie prezentuje. Jedynie do kogo można mieć pretensje to do Enrique bo jak nie ma formy to po kiego hu go wystawia na siłę do pierwszego składu
3
Nurek atakuje ponownie
0
Jeszcze nie stracili a jest 2-1 i jeszcze 45 min. Znając Real to w 90 min wpakują i po zawodach.
0
Jak dzisiaj Valencia to wygra wracamy do świata żywych. Mam nadzieję że to zwycięstwo będzie pozytywnym bodźcem dla naszych piłkarzy o ile Valencia utrzyma to prowadzenie.
0
Tylko nie Andre Gomesa :D
0
Ja to liczę na to że Lucho odejdzie i jego następca nie będzie Unzue :]
0
I sprzedaż Andre Gomesa :D
0
I to z grubej rury :D
0
Piłkarze dużo mówią w wywiadach a później co innego wynika. Przecież nie będzie robił koło nosa Arsenalowi.
0
Bellerin na PO, Alba na LO i jest super. Jeszcze Veratti zamiast takiego Gomesa i jest cudownie :]
0
Enrique by znowu przyznał się do błędu. Ale pewnie już go w przyszłym sezonie z nami nie będzie.
0
Nie wiem czemu nie dostrzegli w nim potencjału. Wiadomo sam chciał odejść ale klub nie myślał przyszłościowo. Moim zdaniem powinni obiecać mu odgrywanie większej roli w klubie. Wiadomo że Xavi i Iniesta to starzy wyjadacze i wirtuozi na boisku ale w takim wieku że klub powinien szukać godnych następców. Wypuszczanie Thiago to strzał w kolano dla klubu.