0

Fajna katana :]

1

Oj teraz to pojechałes :]

0

Nikt nie sprzeda lub wypożyczy nam zawodnika w środku sezonu. Musimy szukać w rezerwach zastępcy Vidala. Jak dla mnie Marlon powinien dołączyć do pierwszego zespołu.

0

Patrzę że szybka wycena piłkarza :D

0

No dobrze chociaż że się poczuwa do tego. Najpierw myśl to nie będziesz musiał przepraszać

0

Moim zdaniem to było zbyt agresywne wejście

0

No 6 tygodni to długo, na krócej ta kontuzja na pewno nie wyglądała ale obysmy nie stracili go do końca sezonu

1

Pewnie nie jeden gracz Barcy się przestraszył jak przy wyniku 6-0 koleś dostaje takiej adrenaliny jakby było 1-1 z wielką szansa na wygranie meczu przez Alaves.

0

Też myślałem o Barcy B, to pewnie będzie jedyne wyjście bo jednak typowego PO nam będzie brakować

0

Jestem dzisiaj w takim samym szoku po faulu na Vidalu jak w sytuacji gdy nie uznali nam bramki z Betisem

0

Połamac i nie dostać kartki, super myślenie sędziego. Może niedługo któregoś gracza Barcy zastrzela na boisku to żółta kartka będzie

3

Wielka szkoda Vidala. Był już w bardzo dobrej formie a tu taka sytuacja.

0

Dzisiaj rewanż w stylu Barcelony :] myślę że po takim spotkaniu Alaves będzie się bało finału

0

Na pewno zagra od początku z PSG

0

On grał do tej pory słabo ale ostatni mecz pokazał że potencjał ma, oby to nie był pierwszy i ostatni jego taki mecz jak z Atletico.

0

Suarez zrobi robotę i może wchodzić Paco :]

0

Roberto musi trochę ostudzić głowę po ostatnim meczu, najbardziej z obrońców obawiam się Mathieu ale zobaczymy jak to będzie.

4

Jedna bramka strzelona, w porównaniu ile przez niego straciliśmy to marny rezultat. Więc Ty skończ z tą jedną bramka która podobno dała mistrza, szkoda że nie liczysz ile w tym samym sezonie zawalił bramek.

0

No dzisiaj kolego to nie ma pola wyboru i Mathieu musi zagrać od pierwszych minut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzisiaj konieczne 3 pkt bez żadnej wpadki

0

Ja tam się ciesze, może Celta wezmie się za lige a nie będzie kombinować tu gramy rezerwami a tu wyjściowym składem, licze że na Real wyjdą w pełni zmotywowani :)

0

To wiadomo, przede wszystkim. Jak Barca wyjdzie skupiona a tak będzie to damy rade :)

0

Wydaje mi się że jedna wpadka z nimi w tym sezonie to i tak dużo więc nasi będą chcieli dać dobry rewanż za CampNOU

0

Na dwoje babka wróżyla co mu chodzi po głowie :D

0

Było dużo rotacji, myślę że dlatego wygrali bo nasi nie brali ich mocno na poważnie

0

Ale jemu chyba chodzi ze przegramy w finale :]

0

Dobrze gadasz ale czy nie uważasz że jak rzadko grają w finałach mogą tego nie wytrzymać psychicznie i fizycznie? Barca to już wyjadacz :D

0

To myślisz że Alaves pokona Barce? :]

0

Wolę Alaves w finale :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?