lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajna katana :]
1
Oj teraz to pojechałes :]
0
Nikt nie sprzeda lub wypożyczy nam zawodnika w środku sezonu. Musimy szukać w rezerwach zastępcy Vidala. Jak dla mnie Marlon powinien dołączyć do pierwszego zespołu.
0
Patrzę że szybka wycena piłkarza :D
0
No dobrze chociaż że się poczuwa do tego. Najpierw myśl to nie będziesz musiał przepraszać
0
Moim zdaniem to było zbyt agresywne wejście
0
No 6 tygodni to długo, na krócej ta kontuzja na pewno nie wyglądała ale obysmy nie stracili go do końca sezonu
1
Pewnie nie jeden gracz Barcy się przestraszył jak przy wyniku 6-0 koleś dostaje takiej adrenaliny jakby było 1-1 z wielką szansa na wygranie meczu przez Alaves.
0
Też myślałem o Barcy B, to pewnie będzie jedyne wyjście bo jednak typowego PO nam będzie brakować
0
Jestem dzisiaj w takim samym szoku po faulu na Vidalu jak w sytuacji gdy nie uznali nam bramki z Betisem
0
Połamac i nie dostać kartki, super myślenie sędziego. Może niedługo któregoś gracza Barcy zastrzela na boisku to żółta kartka będzie
3
Wielka szkoda Vidala. Był już w bardzo dobrej formie a tu taka sytuacja.
0
Dzisiaj rewanż w stylu Barcelony :] myślę że po takim spotkaniu Alaves będzie się bało finału
0
Na pewno zagra od początku z PSG
0
On grał do tej pory słabo ale ostatni mecz pokazał że potencjał ma, oby to nie był pierwszy i ostatni jego taki mecz jak z Atletico.
0
Suarez zrobi robotę i może wchodzić Paco :]
0
Roberto musi trochę ostudzić głowę po ostatnim meczu, najbardziej z obrońców obawiam się Mathieu ale zobaczymy jak to będzie.
4
Jedna bramka strzelona, w porównaniu ile przez niego straciliśmy to marny rezultat. Więc Ty skończ z tą jedną bramka która podobno dała mistrza, szkoda że nie liczysz ile w tym samym sezonie zawalił bramek.
0
No dzisiaj kolego to nie ma pola wyboru i Mathieu musi zagrać od pierwszych minut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzisiaj konieczne 3 pkt bez żadnej wpadki
0
Ja tam się ciesze, może Celta wezmie się za lige a nie będzie kombinować tu gramy rezerwami a tu wyjściowym składem, licze że na Real wyjdą w pełni zmotywowani :)
0
To wiadomo, przede wszystkim. Jak Barca wyjdzie skupiona a tak będzie to damy rade :)
0
Wydaje mi się że jedna wpadka z nimi w tym sezonie to i tak dużo więc nasi będą chcieli dać dobry rewanż za CampNOU
0
Na dwoje babka wróżyla co mu chodzi po głowie :D
0
Było dużo rotacji, myślę że dlatego wygrali bo nasi nie brali ich mocno na poważnie
0
Ale jemu chyba chodzi ze przegramy w finale :]
0
Dobrze gadasz ale czy nie uważasz że jak rzadko grają w finałach mogą tego nie wytrzymać psychicznie i fizycznie? Barca to już wyjadacz :D
0
To myślisz że Alaves pokona Barce? :]
0
Wolę Alaves w finale :]