lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No za darmo przecież nagród mu nie dają, gra pięknie jak zwykle :D
2
Griezmann to jest dzik jak dla mnie :} moim zdaniem idealny dla Barcy
0
Temat z ciuchami mnie zastanawiał. Jakby brać ciuchy hurtowo i sprzedawać internetowo
0
To się dorobisz :D
1
Widzę że już się biznes kręci :D
0
Szkoda szkoda :D
0
Chyba już nie mają argumentów żeby trzymać na siłę Cou u siebie
0
Ktoś ma jakiś fajny pomysł na biznes? :)
0
Czemu Semedo wypadł ze składu?
2
Ja na chwilę obecną cenię bardziej grę Paulinho.
0
Ja już kończę instalację :D
0
No ja myślałem że mi tylko coś nie działa. Czekałem dlatego do 14 a tu wychodzi że trzeba do 18 czekać :D
0
Dzięki kolego :)
0
Kupiłem Fife 18 na PC i przy instalacji wyskakuje mi komunikat że premiera nie miała jeszcze miejsca i trzeba czekać. Miał ktoś tak?
1
Ten to miał życie :]
0
Neymar to jeszcze może te PSG zniszczyć, chyba że będzie z Alvesem tylko grał :D
0
Barca powinna się nim zainteresować
1
On jest chory
10
Casemiro to wredna twarz
1
Ale ten Ronaldo to pajac
4
Kto nowym trenerem Realu?
2
Agnieszka Dygant
2
Dobrze im powiedział. Za dużo pajacowania. Zresztą niech kupią jeszcze więcej Brazylijczyków
2
7
Ławka w Realu wygrywała mecze w tamtym sezonie. Ten mecz pokazuje że trzeba mieć odpowiednich zawodników w formie na ławce.
1
Liczę z całego serca dzisiaj na dobry występ Dembele
1
Dembele dobry czubek :D
0
Mam nadzieję, że do tego dojdzie
0
To czyli jak zbiorą odpowiednią ilość podpisów to wybory muszą się odbyć czy to jeszcze od kogoś zależy?
0
Tak - 1:1