1

No za darmo przecież nagród mu nie dają, gra pięknie jak zwykle :D

2

Griezmann to jest dzik jak dla mnie :} moim zdaniem idealny dla Barcy

0

Temat z ciuchami mnie zastanawiał. Jakby brać ciuchy hurtowo i sprzedawać internetowo

0

To się dorobisz :D

1

Widzę że już się biznes kręci :D

0

Szkoda szkoda :D

0

Chyba już nie mają argumentów żeby trzymać na siłę Cou u siebie

0

Ktoś ma jakiś fajny pomysł na biznes? :)

0

Czemu Semedo wypadł ze składu?

2

Ja na chwilę obecną cenię bardziej grę Paulinho.

0

Ja już kończę instalację :D

0

No ja myślałem że mi tylko coś nie działa. Czekałem dlatego do 14 a tu wychodzi że trzeba do 18 czekać :D

0

Dzięki kolego :)

0

Kupiłem Fife 18 na PC i przy instalacji wyskakuje mi komunikat że premiera nie miała jeszcze miejsca i trzeba czekać. Miał ktoś tak?

1

Ten to miał życie :]

0

Neymar to jeszcze może te PSG zniszczyć, chyba że będzie z Alvesem tylko grał :D

0

Barca powinna się nim zainteresować

1

On jest chory

10

Casemiro to wredna twarz

1

Ale ten Ronaldo to pajac

4

Kto nowym trenerem Realu?

2

Agnieszka Dygant

2

Dobrze im powiedział. Za dużo pajacowania. Zresztą niech kupią jeszcze więcej Brazylijczyków

2

prawda o PSG :D

7

Ławka w Realu wygrywała mecze w tamtym sezonie. Ten mecz pokazuje że trzeba mieć odpowiednich zawodników w formie na ławce.

1

Liczę z całego serca dzisiaj na dobry występ Dembele

1

Dembele dobry czubek :D

0

Mam nadzieję, że do tego dojdzie

0

To czyli jak zbiorą odpowiednią ilość podpisów to wybory muszą się odbyć czy to jeszcze od kogoś zależy?

0

Tak - 1:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?