4

Ale wiesz Kamil to Polak nasz rodak, to są szlachetne łzy :D

1

Może Mina będzie zaprezentowany razem z Coutinho, jak myślicie?

0

Jeszcze tylko obrońca i lecimy z tematem :)

4

Ciekawe co dzieje się teraz w głowach kibiców Realu z myślą że Cou jest nasz :D

0

Przecież Mina jest już dogadany

1

Super że Valverde daje szansę dla Arnaiza.

0

To dla Ciebie nie jest dziwne że gdzie my tam od razu PSG i Real?

1

No i się wszystko komplikuje.

8

Mówie wam te PSG jest gorsze od Realu. Ten cały szejk ma uraz to Barcy a teraz się mści za wszystko. PSG jest chore.

1

No dzisiaj już chyba druga osoba zdała za pierwszym bo niżej też było :)

1

Sprzedawać a w jego miejsce dawać nasz młody talent - Carles Alena.

0

Enrique bardzo dobry trener, dużo osiągnął w Barcy. Ale czasem miał głupie decyzje jedna z nich to Gomes druga np. Vidal. Valverde patrzy na wszystko obiektywnie że np. lubię Cię ale słabo grasz więc na siadasz na ławkę u Enrique czasem było moim zdaniem odwrotnie.

1

Ogólnie to mam wielki szacunek do Valverde że usadził Gomesa na ławce. Do Enrique mam żal że był jego pupilkiem i uważam że w tamtym sezonie sporo meczy przez niego Barca zawaliła bo grali jakby w 10.

8

Arnaiz o klasę wyżej od Deulofeu. Chłopak umie się odnaleźć na boisku, gra rozsądnie, dobrze strzela, dobrze podaje a na dodatek jest szybki. Jak dla mnie zarząd powinien działać żeby nikt go nie podebrał. Myślę że powinien dostawać szanse nie tylko w PK.

3

Nie jestem do niego przekonany ale życzę mu żeby się u nas odnalazł i był solidnym wzmocnieniem obrony.

5

Żeby z 5 mln Barca na nim ugrala to będzie dobrze :D

0

Widać że to taka przepychanka jest teraz. Jak dla mnie to żadnych konkretów nie ma tylko domysły.

0

Nawet na zalando znajdziesz w dobrych pieniądzach zegarek

4

Zobacz też plusy w postaci Arnaiza, chłopak ma duży potencjał. Gomes jak chce to coś tam zagra, ale jak wróci Messi i Suarez to Gomes wróci na swój poziom bo tak jakby go gra z nimi paraliżowala.

0

Deulofeu sprzedać definitywnie jak chcą go kupić. Co do Coutinho to od kilku dni to samo tylko napisane trochę inaczej, ale jak widać na tą chwilę wszystko stoi w miejscu.

3

Otwieram oczy, pierwsza myśl to co tam słychać nowego na La Rambla :]

0

Ja o tym wiem ale jak napisałem czy oni tak na poważnie to nagle milion osób użyło sarkazmu

1

Może szuka "NOWEGO DOMU"

0

Zaraz Cię zjadą że nie wyczuwasz "sarkazmu" :D

0

Tak wszyscy używają nagle sarkazmu. Uwierz mi że te komentarze piszą też ludzie którzy w gorszych meczach sprzedają Suareza czy Messiego a jak strzelą bramkę nagle wszyscy się budzą że to był jednak sarkazm i jak to każdy w nich nie wierzy. Człowiek a człowiek do błędu się nie przyzna a takich naiwnych mało nie jest co wierzą każdemu w sarkazm. 1 na 10 żartuje.

0

Czyta się to słabo. Coś czuje że połowa pisze co myśli

3

Czy komentarze o Dembele są prawdziwe? Chłop nie grał tyle czasu i co miał dzisiaj wam pokazać? Każdy kontakt z piłką to bramka czy jak?

0

Moim zdaniem Arnaiz ma coś w sobie. Coś czuję że będzie z niego pożytek. Duża zaletą szybkość i umie się zachować w polu karnym.

1

Gorzej jak nam drugiego gracza kupią w tym samym stylu. City jest chore tak jak PSG.

7

Chyba komentator coś swiruje z tą gadka o Umtitim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?