lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale wiesz Kamil to Polak nasz rodak, to są szlachetne łzy :D
1
Może Mina będzie zaprezentowany razem z Coutinho, jak myślicie?
0
Jeszcze tylko obrońca i lecimy z tematem :)
4
Ciekawe co dzieje się teraz w głowach kibiców Realu z myślą że Cou jest nasz :D
0
Przecież Mina jest już dogadany
1
Super że Valverde daje szansę dla Arnaiza.
0
To dla Ciebie nie jest dziwne że gdzie my tam od razu PSG i Real?
1
No i się wszystko komplikuje.
8
Mówie wam te PSG jest gorsze od Realu. Ten cały szejk ma uraz to Barcy a teraz się mści za wszystko. PSG jest chore.
1
No dzisiaj już chyba druga osoba zdała za pierwszym bo niżej też było :)
1
Sprzedawać a w jego miejsce dawać nasz młody talent - Carles Alena.
0
Enrique bardzo dobry trener, dużo osiągnął w Barcy. Ale czasem miał głupie decyzje jedna z nich to Gomes druga np. Vidal. Valverde patrzy na wszystko obiektywnie że np. lubię Cię ale słabo grasz więc na siadasz na ławkę u Enrique czasem było moim zdaniem odwrotnie.
1
Ogólnie to mam wielki szacunek do Valverde że usadził Gomesa na ławce. Do Enrique mam żal że był jego pupilkiem i uważam że w tamtym sezonie sporo meczy przez niego Barca zawaliła bo grali jakby w 10.
8
Arnaiz o klasę wyżej od Deulofeu. Chłopak umie się odnaleźć na boisku, gra rozsądnie, dobrze strzela, dobrze podaje a na dodatek jest szybki. Jak dla mnie zarząd powinien działać żeby nikt go nie podebrał. Myślę że powinien dostawać szanse nie tylko w PK.
3
Nie jestem do niego przekonany ale życzę mu żeby się u nas odnalazł i był solidnym wzmocnieniem obrony.
5
Żeby z 5 mln Barca na nim ugrala to będzie dobrze :D
0
Widać że to taka przepychanka jest teraz. Jak dla mnie to żadnych konkretów nie ma tylko domysły.
0
Nawet na zalando znajdziesz w dobrych pieniądzach zegarek
4
Zobacz też plusy w postaci Arnaiza, chłopak ma duży potencjał. Gomes jak chce to coś tam zagra, ale jak wróci Messi i Suarez to Gomes wróci na swój poziom bo tak jakby go gra z nimi paraliżowala.
0
Deulofeu sprzedać definitywnie jak chcą go kupić. Co do Coutinho to od kilku dni to samo tylko napisane trochę inaczej, ale jak widać na tą chwilę wszystko stoi w miejscu.
3
Otwieram oczy, pierwsza myśl to co tam słychać nowego na La Rambla :]
0
Ja o tym wiem ale jak napisałem czy oni tak na poważnie to nagle milion osób użyło sarkazmu
1
Może szuka "NOWEGO DOMU"
0
Zaraz Cię zjadą że nie wyczuwasz "sarkazmu" :D
0
Tak wszyscy używają nagle sarkazmu. Uwierz mi że te komentarze piszą też ludzie którzy w gorszych meczach sprzedają Suareza czy Messiego a jak strzelą bramkę nagle wszyscy się budzą że to był jednak sarkazm i jak to każdy w nich nie wierzy. Człowiek a człowiek do błędu się nie przyzna a takich naiwnych mało nie jest co wierzą każdemu w sarkazm. 1 na 10 żartuje.
0
Czyta się to słabo. Coś czuje że połowa pisze co myśli
3
Czy komentarze o Dembele są prawdziwe? Chłop nie grał tyle czasu i co miał dzisiaj wam pokazać? Każdy kontakt z piłką to bramka czy jak?
0
Moim zdaniem Arnaiz ma coś w sobie. Coś czuję że będzie z niego pożytek. Duża zaletą szybkość i umie się zachować w polu karnym.
1
Gorzej jak nam drugiego gracza kupią w tym samym stylu. City jest chore tak jak PSG.
7
Chyba komentator coś swiruje z tą gadka o Umtitim.