lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, mógł być dobrym zawodnikiem ligi Hiszpańskiej.
0
No kto jak kto ale Alaba na ławce to żarty.
0
To już patologia najlepsza :)
0
IsAmUxPompa
0
Jeszcze mu mało, dla mnie to zwykły sprzedawczyk, dla pieniędzy zrobi wszystko.
1
Ja chce żeby te dwie drużyny odpadły, jedna po drugiej. Pierwszą mam nadzieję że będzie PSG. Taka moja opinia żeby zatrzymać tych "bogaczy"
0
Jak nic nie piszą to może właśnie wszystko idzie zgodnie z planem. Chyba że mają pisać codziennie czy Dembele zrobił krok czy dwa.
0
Widzę że wam wszystkim podoba się jak PSG się nakręca i wydaje coraz więcej kasy w przyszłych okienkach. Im mniej wygrają to może to ich będzie hamować.
1
Ja też kibicuje BARCELONIE od zawsze a jestem w tym pojedynku za Realem. Chciałbym żeby PETRODOLARY jak najszybciej odpadły a co za tym idzie nie dostawali dodatkowej kasy.
0
Oto lista meczów, w których Ousmane Dembélé na pewno nie zagra:
17.01.2018: Espanyol - FC Barcelona (ćwierćfinał Puchar Króla)
21.01.2018: Real Betis - FC Barcelona (LaLiga, 20. kolejka)
25.01.2018: FC Barcelona - Espanyol (ćwierćfinał Puchar Króla)
28.01.2018: FC Barcelona - Alavés (LaLiga, 21. kolejka)
31.01.2018: półfinał Pucharu Króla (wyjazd)
4.02.2018: Espanyol - FC Barcelona (LaLiga, 22. kolejka)
7.02.2018: półfinał Pucharu Króla (u siebie)
11.02.2018: FC Barcelona - Getafe (LaLiga, 23. kolejka - data do potwierdzenia)
Zródło http://www.fcbarca.com/81178-lista-meczow-w-ktorych-ousmane-dembele-na-pewno-nie-zagra.html
0
Coutinho w pierwszym składzie, ekstra :]
0
Niestety nie mam Bose ale audio od Audi sprawdza się bardzo dobrze, chyba się dzieli na 5 stopni ja mam 3. Kolega ma A6 z Bose dźwięk jest czystszy. Mam rok 2008 z LED z przodu.
0
Mam manual. Samochód bardzo zrywny jak na 2.0 TDI. Nie jest to demon prędkośći ale na trasie 230 polecisz :)
3
Mam Audi B8 2.0 TDI, zdecydowanie bierz Audi, samochód bezawaryjny, posiadam go 3 lata, wymiana to rozrząd klocki płyny i nic więcej. Znajdz sobie wersje z światłami LED, BMW nie ma podjazdu w wyglądzie do Audi
0
Że komuś się wgl coś takiego udało stworzyć to szacun
4
Wspomnienia z Maroka się udzieliły
1
2 tygodnie chyba jeszcze
0
Mina wie co dobre :)
0
Na studniówkę chcesz w takim lecieć?
3
Szach i mat. Chciał się wybić a zakończył karierę szybko.
0
Gorzej niż Gomes na pewno by nie grał a chłopak by się rozwijał.
1
Hajto Ty już się nie mądrzyj, podaj skład z Kaiserslautern lepiej
0
Wielki szacunek dla Leganes za walkę
0
I stało się faktem :D
20
Tylko żeby Barca jutro nie poszła w ślady Realu.....
0
Klaszcze cały czas
0
Ramos chce karny ale nie dostaje :D
0
LEGANES jeszcze kilka minut wytrzymajcie
2
Jeszcze Neymar
0
Kto zastąpi Zidana?