0

Dokładnie, mógł być dobrym zawodnikiem ligi Hiszpańskiej.

0

No kto jak kto ale Alaba na ławce to żarty.

0

To już patologia najlepsza :)

0

IsAmUxPompa

0

Jeszcze mu mało, dla mnie to zwykły sprzedawczyk, dla pieniędzy zrobi wszystko.

1

Ja chce żeby te dwie drużyny odpadły, jedna po drugiej. Pierwszą mam nadzieję że będzie PSG. Taka moja opinia żeby zatrzymać tych "bogaczy"

0

Jak nic nie piszą to może właśnie wszystko idzie zgodnie z planem. Chyba że mają pisać codziennie czy Dembele zrobił krok czy dwa.

0

Widzę że wam wszystkim podoba się jak PSG się nakręca i wydaje coraz więcej kasy w przyszłych okienkach. Im mniej wygrają to może to ich będzie hamować.

1

Ja też kibicuje BARCELONIE od zawsze a jestem w tym pojedynku za Realem. Chciałbym żeby PETRODOLARY jak najszybciej odpadły a co za tym idzie nie dostawali dodatkowej kasy.

0

Oto lista meczów, w których Ousmane Dembélé na pewno nie zagra:
17.01.2018: Espanyol - FC Barcelona (ćwierćfinał Puchar Króla)
21.01.2018: Real Betis - FC Barcelona (LaLiga, 20. kolejka)
25.01.2018: FC Barcelona - Espanyol (ćwierćfinał Puchar Króla)
28.01.2018: FC Barcelona - Alavés (LaLiga, 21. kolejka)
31.01.2018: półfinał Pucharu Króla (wyjazd)
4.02.2018: Espanyol - FC Barcelona (LaLiga, 22. kolejka)
7.02.2018: półfinał Pucharu Króla (u siebie)
11.02.2018: FC Barcelona - Getafe (LaLiga, 23. kolejka - data do potwierdzenia)

Zródło http://www.fcbarca.com/81178-lista-meczow-w-ktorych-ousmane-dembele-na-pewno-nie-zagra.html

0

Coutinho w pierwszym składzie, ekstra :]

0

Niestety nie mam Bose ale audio od Audi sprawdza się bardzo dobrze, chyba się dzieli na 5 stopni ja mam 3. Kolega ma A6 z Bose dźwięk jest czystszy. Mam rok 2008 z LED z przodu.

0

Mam manual. Samochód bardzo zrywny jak na 2.0 TDI. Nie jest to demon prędkośći ale na trasie 230 polecisz :)

3

Mam Audi B8 2.0 TDI, zdecydowanie bierz Audi, samochód bezawaryjny, posiadam go 3 lata, wymiana to rozrząd klocki płyny i nic więcej. Znajdz sobie wersje z światłami LED, BMW nie ma podjazdu w wyglądzie do Audi

0

Że komuś się wgl coś takiego udało stworzyć to szacun

4

Wspomnienia z Maroka się udzieliły

1

2 tygodnie chyba jeszcze

0

Mina wie co dobre :)

0

Na studniówkę chcesz w takim lecieć?

3

Szach i mat. Chciał się wybić a zakończył karierę szybko.

0

Gorzej niż Gomes na pewno by nie grał a chłopak by się rozwijał.

1

Hajto Ty już się nie mądrzyj, podaj skład z Kaiserslautern lepiej

0

Wielki szacunek dla Leganes za walkę

0

I stało się faktem :D

20

Tylko żeby Barca jutro nie poszła w ślady Realu.....

0

Klaszcze cały czas

0

Ramos chce karny ale nie dostaje :D

0

LEGANES jeszcze kilka minut wytrzymajcie

2

Jeszcze Neymar

0

Kto zastąpi Zidana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?