lukasik17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To może mieć drugie dno :] lepiej bądź czujny
0
Ależ bramka Messiego!!!!
1
Bardzo dobrze go podsumowali
0
Alba jak Neymar teraz :D
0
Jest jest nic się nie bój
0
Nie zarzucam mu braku wiedzy itd. Jego styl komentowania jest męczący ;D
2
Patrząc na Gomesa to jest fenomen, gra dno a chłop umie wywalczyć sobie grę w pierwszej jedenastce
0
Jak tam ciepło teraz?
0
Gomes to tylko na końcówki i to w meczach już rozwiązanych.
0
Ktoś ogląda Ligue 1 na Eleven? Mam pytanie czy was też męczy tak komentarz "Pana Trenera".
1
Mój kolega tak miał i łapał się za nos (zatykal) i delikatnie dmuchal i te zatkane ucho puszczalo powoli :) może też spróbuj :]
0
Wydaje mi się że oni wchodzą do nas tak jak my do nich
0
Co tam pisał?
0
Ten co gra na tym flecie to powinien dostać jakąś nagrodę :]
6
Wielki błąd to oddanie Moraty i James Rodriguez
0
Za co Ronaldo dostanie złota piłkę?
0
Mecz dalej trwa, ale Real dalej nie może strzelić bramki
1
Melodia odzwierciedla grę Ronaldo. Autor powinien dostać nagrodę za oprawę muzyczną.
1
Dalej 1-0 dla Villarreal, chyba dzisiaj nawet ten doliczony czas nie pomoże :D
1
Onet zapłakał z powodu Realu :)
8
https://www.google.pl/search?client=opera&q=real+madryt&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8 Mecz Realu dalej trwa :D Kończcie ten mecz :D
0
Karma wraca niestety
0
Na RM.PL burza jak się patrzy :D
0
Oj Real naprawdę jest w dołku :D
0
Liczył że będzie wielkim graczem Realu, rzeczywistość jest już inna. U nas by grał dużo więcej.
0
Taaa a Real Ronaldo i Bale to za darmo wyrwali....
3
Gomes jak dla mnie zagrał dobrze, widać było w nim pewność. Dembele jeden fajny rajd, kilka dobrych dryblingow, asysta. Widać że jeszcze się boi przez tą kontuzje.
4
Gdyby nie kontuzje to Verma grałby w podstawie u nas od początku.
1
Barcelona Valverde z meczu na mecz jest coraz silniejsza. Aż strach pomyśleć co będzie jak dojdzie Coutinho do tego składu :]
0
Neymar to tylko już wspomnienia, różnicy w grze bez niego nie widzimy a nawet wygląda że wyszło nam to na dobre.