0

To może mieć drugie dno :] lepiej bądź czujny

0

Ależ bramka Messiego!!!!

1

Bardzo dobrze go podsumowali

0

Alba jak Neymar teraz :D

0

Jest jest nic się nie bój

0

Nie zarzucam mu braku wiedzy itd. Jego styl komentowania jest męczący ;D

2

Patrząc na Gomesa to jest fenomen, gra dno a chłop umie wywalczyć sobie grę w pierwszej jedenastce

0

Jak tam ciepło teraz?

0

Gomes to tylko na końcówki i to w meczach już rozwiązanych.

0

Ktoś ogląda Ligue 1 na Eleven? Mam pytanie czy was też męczy tak komentarz "Pana Trenera".

1

Mój kolega tak miał i łapał się za nos (zatykal) i delikatnie dmuchal i te zatkane ucho puszczalo powoli :) może też spróbuj :]

0

Wydaje mi się że oni wchodzą do nas tak jak my do nich

0

Co tam pisał?

0

Ten co gra na tym flecie to powinien dostać jakąś nagrodę :]

6

Wielki błąd to oddanie Moraty i James Rodriguez

0

Za co Ronaldo dostanie złota piłkę?

0

Mecz dalej trwa, ale Real dalej nie może strzelić bramki

1

Melodia odzwierciedla grę Ronaldo. Autor powinien dostać nagrodę za oprawę muzyczną.

1

Dalej 1-0 dla Villarreal, chyba dzisiaj nawet ten doliczony czas nie pomoże :D

1

Onet zapłakał z powodu Realu :)

8

0

Karma wraca niestety

0

Na RM.PL burza jak się patrzy :D

0

Oj Real naprawdę jest w dołku :D

0

Liczył że będzie wielkim graczem Realu, rzeczywistość jest już inna. U nas by grał dużo więcej.

0

Taaa a Real Ronaldo i Bale to za darmo wyrwali....

3

Gomes jak dla mnie zagrał dobrze, widać było w nim pewność. Dembele jeden fajny rajd, kilka dobrych dryblingow, asysta. Widać że jeszcze się boi przez tą kontuzje.

4

Gdyby nie kontuzje to Verma grałby w podstawie u nas od początku.

1

Barcelona Valverde z meczu na mecz jest coraz silniejsza. Aż strach pomyśleć co będzie jak dojdzie Coutinho do tego składu :]

0

Neymar to tylko już wspomnienia, różnicy w grze bez niego nie widzimy a nawet wygląda że wyszło nam to na dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?